Şimdi Ara

2 GB DDR2 800 KIT (2x1GB) Flex Su Soğutma -CL3 400mhz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaslar benım ram lar 2 GB DDR2 800 KIT (2x1GB) Flex Su Soğutma -CL3 kafama bise takıldı ve sizinle paylaşmak istedim

ram ım 2*1 800 mhz olarak aldım cpu-z programında baktıgımda ram ın her biri 400 mhz olarak gorunuyor acaba 2 ramın toplamı 800 mhz olarakmı satılıyor

tşk ler

• Frequency kısmı 400 ise normal.
  • Tek ram veya cift ram farketmez.DDR ramlerde frekans böyle yarısı kadar görünür.
  • yardımınız için teşekkurler bişe daha sorayım ben bu ram lere hızaşırtma yapmak ıstıyorum mnasıl yapabilirimm tşkler
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasan_7666

yardımınız için teşekkurler bişe daha sorayım ben bu ram lere hızaşırtma yapmak ıstıyorum mnasıl yapabilirimm tşkler

Bu ramlere hız aşırtma yapmazsan zaten ayıp edersin...

Ramleri OC yapabilmen için işlemcinide OC yapman gerekiyor.Bunu da biosa girerek işlemci frekansını artırarak yaparsın...
  • pekı işlemciyi nasıl yapıcam biraz anlatırmısın kardesimm anakartım gigabyte x38-ds5 işlemcim core2duo 2,66 1333mhz 4mb 775p ???????????

cevapların için saol kardes biraz anlatırmısın nasıl yaparım
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasan_7666

pekı işlemciyi nasıl yapıcam biraz anlatırmısın kardesimm anakartım gigabyte x38-ds5 işlemcim core2duo 2,66 1333mhz 4mb 775p ???????????

cevapların için saol kardes biraz anlatırmısın nasıl yaparım

Sistemin tam bir overclock canavarı olmuş hayırlı olsun.

Overclock bölümünde daha çok yardımcı olurlar. http://forum.donanimhaber.com/forumid_256/tt.htm

• tşk kardesss daha once hiç yapmadım ama basarabilirmiyim bilmiyorum:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.