Şimdi Ara

2 farklı port arasında hız farkı olur mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 aydır yazlık internet kullanıyordum babamın üzerineydi bitmesine 1 hafta kala kendi adima internet baglattim ve anladığım kadarıyla bağlamalari için 3 aydır kullandığım port dışında başka bir porta takıp yapmaları gerekiyor. Şimdi sorunda burda başlıyor 3 aydır tam 16mbps alırken yeni bağlanan internetle 12 den fazlasını veremeyiz diye tutturuyorlar hatta 2 e 8 e flnda düşürüp duruyorlar, ben adamlara 3 aydır 16 aldığımı söyledikçe onlarda bana hattiniz 12 i destekliyor diye tekrarlayıp duruyor

benim merak ettiğim bu aradaki hız farkını port farklılığı mı oluşturuyor ve bunu nasıl duzelttirecez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• anladığım kadari ile vdsl port kalmamış ve babanızın üzerine olan hat vdsl. ara ara kontrol etmeniz gerekiyor vdsl portların boşa çıkıp çıkmadığını babanızın üzerine olan hat iptal olduğundan 1 adet vdsl port boşa çıkaca onu sizden önce bekleyen varsa o da kapabilir veya siz hemen iptal olur olmaz başvurup sizde alabilirsiniz ama kesinlikle o port size verilecek denemez. https://netspeed.com.tr/altyapi-sorgula// şu siteden bir altyapınızı sorgulayıp ss atarsanız daha iyi yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E2D77F344 -- 18 Aralık 2020; 14:13:29 >
  • Altyapı 12'den fazla vermiyorsa 16 alamazsınız. Her bölgenin desteklediği hız bellidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.