Şimdi Ara

2. el otomatik araba önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ama bu kadar sert ve doğru bilgiler yazmasaydiniz vag fanboylarının kalbi kırılır şimdi2. el otomatik araba önerisi 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CE39D2262

130 kmnin geneli şehir dışı bu arada clio da çok az yakmıyor ki ortalaması 5.2 şuan tabi klimayı kapatsam daha dikkatli sürsem düşer 4.5 a kadar, swiftle polo arasındayım şuan

Hybrid swift'e bakmadan karar vermeyin hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

kedi ciğer meselesi sen toyota devam

Alıntıları Göster

İki kuruşluk vag arabalarına jaguar muamelesi yapmandan kedi/ciğer ilişkisi belli. Eminim ki sonradan görme tipin tekisindir, o yüzden araçlarımdan birinin markası toyota'dan devam ederim ben sen kafanı yorma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Knight_Hammer

Ama bu kadar sert ve doğru bilgiler yazmasaydiniz vag fanboylarının kalbi kırılır şimdi 

Hocam ben asla yalan söylemem, isteyen kudursun umrumda olmaz. Kendi sahip olduğum araçlardaki kusurları ve kendimce zayıf bulduğum yanları da her zaman belirtirim, hem normalde hem de satarken. Ama bu vag trolleri garantisi bitince elden çıkaracakları problemli araçların değeri düşmesin diye algı kasıyorlar. Forumdaki dsg ve genel vag problemleri ile ilgili konularda hiç birini göremezsin, çünkü garanti dışı vag kullanmaz hiç biri. Hatta ikinci el araba alması gerekirse gider toyota, hyundai, kia alır burada vag över.

Hakkını vermek lazım vag gerçekten sürüşü keyifli, konforlu araçlar üretiliyor ama bizim ülkemiz gibi yedek parçanın ateş pahası olduğu ülkelere uygun değil. Almanya'da yaşasam açık söylüyorum vag araba alırdım 5-6 sene taksitle, taksit ve garanti bitince herkes gibi iki kuruşa satardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: AtesHırsızı

İki kuruşluk vag arabalarına jaguar muamelesi yapmandan kedi/ciğer ilişkisi belli. Eminim ki sonradan görme tipin tekisindir, o yüzden araçlarımdan birinin markası toyota'dan devam ederim ben sen kafanı yorma.

Alıntıları Göster
    Aynen sonradan görmeyim. Senin 10 tane arabanı satsan bile alamayacağın 2020 model toureg’im var toyota çıkarım onla her yolaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kia ceed varmıdır bu paralara bakın derim

• Skoda fabia önerilebilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İşin zor otomatik 2.el temiz bütçe düşük 2. el otomatik araba önerisi 

• DS5 olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kia picanto. sorunsuz, yakıtı düşük, küçük şehir içinde kullanımı rahat, en önemlisi otomatik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CE39D2262

tasarımını pek beğenmedim ama fiyat performans olarak iyi gibi teşekkürler

Space Star gerçekten mantıklı seçim olur. İnanılmaz ekonomik. LPG'li Auris'imden bile az yakıyor. Bilmeyenlerin yorumlarına inanma. CVT sorunsuz ve ekonomik bir şanzımandır. Bakımı 80.000 km.de bir şanzıman sıvısının değişimidir.

2. el otomatik araba önerisi

2 yıl önce yetkili serviste yaptığım değişimin faturası. Toyota asistanımı düş. değişim 480 TL. tutmuş. Şanzımanın, 80.000 km.de bir tek masrafı bu. Yakarken tork konventörlü tam otomatikten az yakar. DSG gibi saatli bomba değildir. Tek kavrama ve çift kavramalar gibi trafikte ısınıp kitlenme yapmaz. Tek attıkları çamur hissiz olduğu yönünde. His arayan 5000 cc atmosferik alıp düz vites kullanır. Bunların ki saatli bomba DSG'lerinin ikinci el piyasasının düşmemesine çalışmak.

• Unutmadan. Önerilen HB ama kocaman arabalara inat dönüş çapı Türkiye yollarında yürüyen bütün araçlardan en kısa olan ilk 3'e girer. Her yere park edilir.

Bütçen dahilinde alacağın İntense donanım ile anahtarsız giriş çalıştırma, yağmur ve far sensörü, hız sabitleme, 6 hava yastığı, geri görüş kamerası, otomatik yan ayna katlanma vb. sayamadığım "C" sınıfı araçlarda bile bulunmayan bir çok özelliğe kavuşacaksın.

Özelliklerini yazan bir örnek ilan ekliyorum.

• Sorularınıza yardımcı olur mu bilmem ama bu videodan alternatifleri görebilirsiniz.

2. el otomatik araba önerisiHEPSİNDEN VARyoutube
    Merhabalar Dostlar, Bu videomda 05.09.2021 haftasına ait Adana Çukurova Oto Pazarından 2. el krallarını, 2. el araç fiyatlarını ve 2. el oto pazarındaki durumu çekmeye çalıştım. 2. el otolarda fiyatlar çok artmış, galericiler ve diğer satıcılar bu durumdan şikayetçiler. Bu videomuzda sizlere 2. el oto piyasası, araba fiyatları ve Adana Oto Pazarını tanıtmaya çalıştım. Hepinize iyi seyirler dilerim. Adana Çukurova Oto Pazarı Adres: Belediye Evleri, Çoban Yurtçu Blv No:15, 01170 Çukurova/Adana Adana Çukurova Oto Pazarı Harita: https://goo.gl/maps/73oLfARgfx4qhG8Q8 Kanalıma abone olmayı, videolarımı beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın. Bu video Dji Osmo 3 gimball, iPhone SE ile 4k 60fps çekilmiştir. 2. el kralları, 2. el araba, 2. el araba fiyatları, 2. el araba alırken dikkat edilmesi gerekenler, ikinci el kralları, ikinci el araba, ikinci el araba fiyatları ne zaman düşer, araba piyasası, araba pazarı, araba piyasası ne zaman düşer, 2. el piyasası, oto pazarı, adana oto pazarı, adana oto pazarı nerede, oto pazarında hangi arabalar var, oto pazarı araba fiyatları, araba fiyatları, oto pazarı 2021, araba pazarı 2021, araba pazarları, ikinci el piyasası nasıl, araba fiyatları nasıl, adana oto pazarı 2021, adana çukurova araba pazarı, türkiye' de araba fiyatları ►bursa pazarı ►bursa nilvak oto pazarı çalı oto pazarı ►bursa çalı açık oto pazarı ►oto pazarı ►bursa açık oto pazarı ►çukurova oto pazarı ►ankara oto pazarı ►izmir oto pazarı ►istanbul oto pazarları ►oto pazarı nerede ►oto pazarı nerede kuruluyor ►oto pazarı kartal ►oto pazarı anadolu yakası ►oto pazarı avrupa yakası ►oto pazar fiyatları ►açık oto pazarı fiyatları ►oto pazarı giriş fiyatları ►oto pazar günleri açık mı ►oto pazarı giriş ücreti ►oto pazari kavacık ►oto pazarı ikinci el ►oto pazar İstanbul sefaköy ►rami otopazarı ►sahibinden arabalar ►izmit otopazarı ►bursa oto pazarı ►volkswagen otopazarı ►Volkswagen piyasa ne durumda ►işte gerçek fiyatlar 2.el araba fiyatları 2.el arabalar sahibinden ikinci el araba fiyatları sahibinden ikinciel arabalar 2.el fiyatları düşüyor 2.el araba getiren tren araba fiyatları düşecek araba fiyatları 2021 2.elaraba tren araba fiyatları düşermi 2021 gerçekten düşecekmi ikinci el araba fiyatları 2.el araba 2.el araba almak doğrumu 2.el araba satışları düşüş 2.el otomobil alacaklara tavsiyeler 2.el araba fiyatları ne zaman düşer 2.el araba fiyatları 2.el arabalar sahibinden ikinciel arabalar 2.el fiyatları düşüyor 2.el araba getiren tren araba fiyatları düşecek araba fiyatları 2021 2.elaraba tren düşmeye devam edecekmi oto pazarında son durumİKİNCİ EL,2.el,2 el,ikinci el araba,2.el araba,2.el araba fiyatları,i el araba fiyatları ne zaman düşer,ikinci el araba piyasası,ikinci el piyasası çakıldı,2021 2.el araba fiyatları,düşüş,almıyoruz,ikinciel otomobil fiyatları,araba,otomobil,araba fiyatları,araba fiyatları 2021,araba fiyatları ne olacak,otomobil fiyatları düşecek mi,ardalı,otomobil meraklısı ardalı,araba piyasasıİKİNCİ EL ARABA,ikinci el araba fiyatları,bursa oto pazarı,açık oto pazarı,araba pazarı,BURSA OTO PAZARINA GİTTİK,KUR ARTIŞI İKİNCİE EL ARABALARA YANSIDIMI,23.000 TL ALTINA ARABA YOK,araba fiyatları düşecek mi,araba fiyatları düşer mi,oto pazarı,ikinci el araba,2.el araba,2.el araba fiyatları,oto pazar,oto pazar fiyatları,açık araba pazarı,OTO,ikinciel araba pazarı,ikinci el otolar,ikinci el araç,bursa,2.el,ikinci el oto,araba,ikinci el,ardalı,fiyatlarİKİNCİ EL ARABA,ikinci el araba fiyatları,bursa oto pazarı,açık oto pazarı,araba pazarı,BURSA OTO PAZARINA GİTTİK,araba fiyatları düşecek mi,oto pazarı,ikinci el araba,2.el araba,2.el araba fiyatları,oto pazar,oto pazar fiyatları,açık araba pazarı,OTO,ikinciel araba pazarı,ikinci el otolar,ikinci el araç,bursa,2.el,ikinci el oto,araba,ikinci el,ardalı,fiyatlar,2.EL L ALTINA ARABA YOK,oto pazarı 2021,oto pazarındaİKİNCİ EL fiyatları,ikinci el araba araba almak,İKİNCİ EL ARABA,bursa oto pazarı,açık oto pazarı,araba pazarı,oto pazarı,ikinci el araba,oto pazar,oto pazar fiyatları,açık araba pazarı,ikinci el otolar,ikinci el oto,araba,fiyatlar,otoPAZARIİKİNCİ EL ARABA,ikinci el araba fiyatları,bursa oto pazarı,açık oto pazarı,araba pazarı,BURSA OTO PAZARINA GİTTİK,araba fiyatları düşecek mi,oto pazarı,ikinci el araba,2.el araba,2.el araba fiyatları,oto pazar,oto pazar fiyatları,açık araba pazarı,OTO,ikinciel araba pazarı,ikinci el otolar,ikinci el araç,bursa,2.el,ikinci el oto,araba,ikinci el,ardalı,fiyatlar,2.EL AOTO PAZARI,AÇIK OTO PAZARI,BURSA OTO PAZARI,rami oto pazarı,,açık oto pazarı,araba pazarı,oto pazarı,ikinci el araba,oto pazar,oto pazar fiyatları,açık araba pazarı,ikinci el EN UCUZ,0 ARABA,sıfır otomobiller,en ucuz sıfırötv i̇ndi̇ri̇mi̇,ötv,ötv indirimi,,araba,otomobil,2.el,ikinci el,ikinci ela araba,bursa oto pazarı,açık oto pazarı,araba pazarı,oto pazarı,oto pazar fiyatları,açık araba pazarı,ağustos,ÖTV İNDİRİMİ SONRASI İLK OTO PAZARI,2.EL ARABA FİYATLARI DÜŞTÜMÜ,yeni ötv düzenlemesi #adanaotopazarı #adanaçukurovaotopazarı #arabafiyatları
    https://www.youtube.com/watch?v=U2cNSK5uev8&feature=youtu.be
  • AtesHırsızı kullanıcısına yanıt

Daha geçen gün zeytinburnu sahil yolunda giderken yanımdan son model bir auidi a4 mü a5 mi artık neyse sedan lüks bir araba geçti son sürat, neyse bende tıngır mıngır gidiyordum işte.Çok geçmedi birkaç yüz metre sonra bir baktım auidi sol şeritte yolun ortasında kalmış, adam inmiş elinde telefon çekici çağırıyordu.Sanırım şanzıman arızasıydı, öylece yolun ortasında kalmasına çok şaşırdım hemde yeni araba.Otomatiklerden tırsıyorum ben araçta ek masraf kapısı olarak görüyorum, manuel arabada mesela 1 tane masraf kapısı var oda motor ama otomatikde hem motor hem şanzıman iki tane baş belası var hangi biriyle baş edicen.Otomatik zengin işi.

• Zengin değilim otomatik kullanıyorum. Bozulursa 2 3 ayda ona çalışırız napalım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.