Şimdi Ara

2. EL ELEKTRO GITAR - BÜTÇE 1500 TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1500 liram var. ikinci el almak daha mantıklı geldi. sıfır alırsam kaliteli başlangıç yapamam diye düşünüyorum.
    model olarak da PRS SE 245 veya epiphone les paul custom pro düşünüyorum.
    amfi yerine ses kartı alıp laptoptan veya kulaklık/ses sisteminden ses almayı düşünüyorum.
    yardımcı olabilecek arkadaşlar burada mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notbigchef -- 18 Temmuz 2017; 14:54:0 >

• Hop

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolasın...

https://forum.donanimhaber.com/satilik-prs-se-mark-tremonti-custom-gray-black--125992922#125992922

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen bu abi ile görüşüp anlaşıyorsun ve güzel müzik hayatına başlıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epiphone Sheraton 2'ye de bir bak derim. Çalmak istediğin müzik türüne de bağlı aslında öneriler, yazarsan daha sağlıklı öneriler gelebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gitara o kadar para verip amfide ucuza kaçma. Ya gitardan kıs ya amfinin bütçesini 2ye katla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı arkadaşların dediği gibi 2500 tllik gitar alıp amfiden kısma neden diye soracak olursan sesin çıktığı yer amfi olacak Mesela şöyle söyleyim. Ben de senin gibi ilk başta Gitar aldım Gibson Les paul fakat amfi iyi olmadından verimi alamıyorsun sonra gitarımı satıp. Bütün parayı amfiye yatırdım. Gittim Sx Strat 62 aldım Gitar başlangıç gitarı fakat amfi Laney Cub head ve vox v110nt full lambalı ve şuan o 350 tl gitar 2.500 tllik amfide dile geliyor birde pedal aldım 2 3 tane şuan mutluyum yani. Ama bu işe yeni başladıysan ne lambalı amfi ne de pedal işine girmeni tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.