Şimdi Ara

2.El Araba Fiyatları Ne zaman DÜŞECEK !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

En basit örnek 2013 şubat:22.500 tl sıfır fiyati.

Ayni araba /model 2014 fiyati:32500 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ikinci eller elbet dusecek. Arac yaşlaniyor ama hala fiyat yukseltiyorlar. En gec subatta dusecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0 araç fiyatları düşse ikinci eli de etkileyecek ama niye fiyatları düşürsünler ki? İki tanıdığım var biri golf 7, biri tek kapı ibiza bekliyor sırada. Araçlar daha Türkiye'ye gelmemiş Kasım'da gelecek. Şimdiden kapora verdiler. Yani yok satıyor araç. Hal böyleyken niye indirim yapılsın?
  • Kasım, Aralık'ta hepten düşecek. Acele etmeyin hocam.
  • 2. el fiyatlarının düşmesi için bi sebep yok piyasada
  • Bende bugün aracımı 47000 TL'ye sattım. Kasko değerinin 1000 TL üstü işte. Bayramdan sonra düşer dediler bayramdan önce sattım bayramdan sonra Ranger alacağım Allah izin verirse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zapt-ı Na Mümkün

Bende bugün aracımı 47000 TL'ye sattım. Kasko değerinin 1000 TL üstü işte. Bayramdan sonra düşer dediler bayramdan önce sattım bayramdan sonra Ranger alacağım Allah izin verirse.

Temiz araç bulunca piyasanın düşmesini beklemeyin hocam, bayramdan sonra da 2015 modeller gelince düşer derler, öyle gider o.
  • Aslında bayrama pek zaman kalmadı bugün bakıp yarın alayım desem yarın noter kapalı :) Yani birazda zorunluktan bekliyorum. Bayram dönüşü hemen alacağım inşallah. Teşekkürler tavsiye için
  • Düşer diyenler neye gore düşer diyor..
    Beklentiniz düşmesi yönünde olabilir ama piyasa böyle bir hareketliliği göster miyor ?

bana kalırsa piyasa bu şekilde oturur, 3 aşağı 5 yukarı bu sekilde yerini bulur. temiz arac bulan da bence "piyasa düşer" beklentisine kapılıp vakit ve arac kaybetmesin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.