Şimdi Ara

2. EL ARABA ALIRKEN OCAK ŞUBAT BEKLERSEM ZARAR EDER MİYİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 1.5 aydır ikinci el araçlara bakıyorum ama istediğim gibi araç bulamadım aceleye getirip yanlış karar vermek de istemiyorum.
    Biliyorum bu işler kısmet işi ama ola ki ocak ya da şubata kalırsam daha mı pahalı olur en ucuz dönem bu dönemler mi fikriniz nedir beni aydınlatabilir misiniz
    şimdiden teşekkür ederim

• hocam kıs kampanyaları sayesinde ikinci eller dusmeye basladı hala fazla fiyatlar ocak 15 gibi biraz daha inecektir vergi muhabbetine
  • Anladım sıfır araç için en iyi dönem kasım aralık deniyor ama ikinci el için ocak şubatta olan vergi artışı nedeniyle düşebilir fiyatlar.
    Yani önümüzdeki 10 gün alel acele araba almama gerek yok ocakta düşebilir fiyatlar diyorsunuz.
    Hem ocak ya da şubatta alırsam ayırdığım bütçe de artacak ondan danışmak istedim forumdaşlara.
    Teşekkür ederim verdiğiniz fikir için
  • şunuda unutmayın sıfır kampanyalarının bitimine takip ikinci eller artmaya başlar bide üstüne vergi ödeyen ben mi binecem muhabbetine araç üstüne ekler. yada muayne yaptırdıysa onuda bi miktar olsun ekler. alan aldığıyla kalır. bu memlekette fiyatlar düşerse çok kısa süreler düşer sonra aynen devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.