Şimdi Ara

2 BİNA ARASI BAĞLANTI YAPILIR MI? (SS)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SOLDAKİ BİNANIN ÖNÜNDE KABLOTV'YE AİT YERDE KAPAK VAR..O KAPAKTAN BİNAYA HAT GİDİYOR..SAĞDAKİ 3.KAT DAİREME BU BİNADAKİ KABLO KUTUSUNDAN ABONELİK YAPTIRMAK İSTİYORUM.BENİM BULUNDUĞUM APARTMANDAKİLER İSTEMİYOR KABLOYU.BENDE BÖYLE BİRŞEY DÜŞÜNDÜM SİZCE MÜMKÜNMÜ ARKADAŞLAR

2 BİNA ARASI BAĞLANTI YAPILIR MI? (SS)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 25 Ocak 2018; 14:16:59 >

• kablo tv nın böyle bir bağlantı yapıcağını sanmıyorum
    ama normal kendiniz abone olarak kendi dairenize bağlantı yaparlar diğer katların engel olucağını zannetmiyorum ve de buna sizin yasal hakkınız var sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

kablo tv nın böyle bir bağlantı yapıcağını sanmıyorum
    ama normal kendiniz abone olarak kendi dairenize bağlantı yaparlar diğer katların engel olucağını zannetmiyorum ve de buna sizin yasal hakkınız var sanırım

1 kişi için kutu koyacaklarmı merak ediyorum
  • bence başvurunuzu yapın derim koyarlar kanaatındeyim bizim buralardada 3-5 katlı binalar var sizin gibi tek abone için bile geliyorlar hizmet veriyorlar
  • quote:

1 abone için dahi olsa bdk montajı yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

quote:

1 abone için dahi olsa bdk montajı yapılıyor.

aynen öyle arkadasım 1 abonede olsa kurulum yapılıyor
    ama arkadasın dediği şekilde karsı binadan değilde kendi binalarına kutu koyarak abonelık yaparlar
  • Teşekkürler şansımı deneyeceğim belgeseller için alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.