Şimdi Ara

Satildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 23 ay garantili Xbox series x
    Vatan bilgisayar faturalı , kalan garanti süresi 2. fotoda gözükmektedir.
    Kutu ve içeriği tam toz bile yok cihazda , 16000 TL ödenerek alınmıştır
    Fatura mevcut
    İndirim takas vs yoktur
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 12500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Adana Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• hangi takvimi kullanıyorsunuz

• Admine yazdım gelip her ilanımın altına dolandırıcıymışım gibi imada bulunuyorsun

Ben uygunsa kendımınde cezalandırılmasını istedim , admalar okusunlar karar versınler , dolandırıcı imasında bulunman ayıp

Benım 100 tane orda referansım var . aramızdaki kişisel sorun bu şekilde her ilanın altına gelip ''konu sahibine dikkat edin '' yazarak neyi amaçlıyorsunuz ?

Benim profılım açık kaldı ki , ticaretle alakalı bir Allahın kulu hakkımda kötü bir şey söylemez.

• DerMeister_ D kullanıcısına yanıt

Utanman sıkılman da yok fırıl fırılsın maşallah. Konumun altına profili kapalı paranızı kaptırmayan yazan sensin utanmadan dolandırıcı imasında bulunman ayıp yazmış.

ÖNEMLİ: Tekrar ediyorum ilan sahibine dikkat edin. İstediği olmayınca ya ilanınızı baltalayıp alışverişinizi bozar ya da her türlü etik dışı işi yapar. Bu tiplerle ticaret yapmayın.

• -Roland Deschain- kullanıcısına yanıt

Güzel kardeşim ben senin ilanını bozmadım . Adam yazmış 22.000 TL diye ben sıze wp den yazdım 39 dan asagı vermeyı dusunmuyorum dedınız

Bende ılana beyler fıyat 39000 TL dıye belırttım gelip sonrasında ındırım ıcın zırlayan adam degıl mısın dıye yazıyorsun , devamında ne yazmamı beklıyorsun?

Benım profılım açık kardeş , ben sen yazmayana kadar hatalı bir şey yazmadım

Sana mı kaldı ilana "beyler fiyat 39 bin :D" diye yazıp baltalamak. Sen kimsin ki anneleri gevşek ağzına dolayan birinin tekisin. Kardeş laflarını da kendine sakla

• -Roland Deschain- kullanıcısına yanıt

Fİyat 39 değil mi ? nesi baltalamak ? açmış olduğunuz ilan zaten kural dışı , açmış oldugunuz ilanda fiyat belırtmek zorundasınız .

Ben fiyatı yazınca neden kötü oluyorum ?

Sana mı kaldı birader kimsin sen forumun jandarması mı oldun?

Mesajı iki gün önce attım konu kapandı. Ne oldu uykuna mı girdi de sabahın 9 unda ilanımı baltalamaya geldin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.