Şimdi Ara

2 aydır gelmeyen ürün (AliExpress)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
477
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AliExpress den flash bellek aldım. Neredeyse 60 güne yaklaştı. Elde avuçta bi gelişme yok. Nerede bu ürün ya, nabacam ki ben?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptanedi

Takip no var mı.. Varsahttps://www.17track.net/en burdan kontrol et

Hhocam ptt den baktım geri gönderildi yazıyor. Rezalet ya. Ben ülkeye giriş yapmadı diye bekliyom çoktan şutlamışlar. Arayıp sorma yok, kapıya not falan bırakma yok. Hakkımı nasıl arayacağım ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanaryalıyık -- 26 Temmuz 2017; 11:52:7 >
  • kimse uğraşmaz takip ediceksin hocam malesef siparişin varsa 3 günde bir girip sorgulaman lazım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kanaryalıyık

quote:

Takip no var mı.. Varsahttps://www.17track.net/en burdan kontrol et

Hhocam ptt den baktım geri gönderildi yazıyor. Rezalet ya. Ben ülkeye giriş yapmadı diye bekliyom çoktan şutlamışlar. Arayıp sorma yok, kapıya not falan bırakma yok. Hakkımı nasıl arayacağım ki?

ptt müşteri hizmetlerini ara şikayetde bulun yada yazılı olarak ptt sitesine yaz.. tam gitmediyse getirirler geri. ama gittiyse yapacak bişey yok satıcıyla iletişime geçip tekrar göndermesini isteye bilirsin..

sağolun hocam şikayet ettim. bakalım ne olacak. bundan sonra aliexpress takip sistemine güvenmeyecem

• gençler ptt den cevap geldi. geldiğimizde yoktunuz ve bekleme tarihine kadar gelmediğiniz için geri şutladık dediler. ne yapacam ben ya? ulan bari mesaj bıraksaydınız hırbolar. yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanaryalıyık

gençler ptt den cevap geldi. geldiğimizde yoktunuz ve bekleme tarihine kadar gelmediğiniz için geri şutladık dediler. ne yapacam ben ya? ulan bari mesaj bıraksaydınız hırbolar. yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

yardımcı olacak bişey yok ptt den takip etmen lazımdı senin hatan ptt kağıt bırakmıyor
  • kanaryalıyık kullanıcısına yanıt
    Kimse birsey yapamazki takip etmeliydiniz

• Ptt kargoyu eve mi getiriyormuş? Bugüne kadar bir tane kart ekstrem gelmedi.. PTT öldü nerde o eski Kemal Sunal filmlerine konu olan postacılar. Bir kere gönderdiğim bir ürünü başkasına teslim etmişlerdi şikayet ettim neyseki kargoyu alan kişi geri getirmiş.. Getirmese kimin aldığı belli bile değilmiş kargo kayıplara karışacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 28 Temmuz 2017; 1:25:51 >
  • arkadaşlar yeni gelişme oldu. tartışma açmıştım. adam ürün senin ülkende, sabırla bekle, yakında gelecektir, tartışmayı kapat dedi. tartışmayı kapattım ama pek anlayamadım olayı. tekrar gelecekse eğer aynı takip numarasımı olcak?

edit 2: son durum bu. China (Yurt Disi), Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi, Receive item at office of exchange (Inb). ne anlama geliyor bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanaryalıyık -- 29 Temmuz 2017; 13:18:13 >
  • Aradaşlar böyle takip nolarını nasıl takip ediyoruz ''China Post Ordinary Small Packet Plus''
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusundurucu

Aradaşlar böyle takip nolarını nasıl takip ediyoruz ''China Post Ordinary Small Packet Plus''

takipsiz kargo .
  • kanaryalıyık kullanıcısına yanıt
    Hangi Kargo. China Post mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Tom Angelripper

Hangi Kargo. China Post mu

evet hocam. artık tartışmada açamıyorum. ne oldu bu ürüne anlamadım. gelir mi gelmez mi? sanırsam gelip gitti ve gelceğini sanmıyorum
  • Benim kargom 60 gündür gelmedi. Bende aynı sorunu yaşamış olabilirim hiç ses seda yok. İnternetten PTT Kargo Takip sitesinde China Post kodu takip edilemiyor. Peki siz PTT den nasıl takip ettiniz? Kargo takibini ptt den nasıl bakabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tom Angelripper

Benim kargom 60 gündür gelmedi. Bende aynı sorunu yaşamış olabilirim hiç ses seda yok. İnternetten PTT Kargo Takip sitesinde China Post kodu takip edilemiyor. Peki siz PTT den nasıl takip ettiniz? Kargo takibini ptt den nasıl bakabilirim?

hocam gönderi takibine girince orada rf ile başlayan takip numarası var. o numarayı şu linkteki (http://gonderitakip.ptt.gov.tr/ ) barkod numarasına girin, güv. kodunu da girince sorgulayın. bazen mal mal hatalar veriyor. şunu yanlış girdiniz çerezi temizleyin gibi. siz onu sallayın. ekranı yenileyip hata vermeyene kadar tekrar girin. aşağıda kargo durumu çıkıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.