Şimdi Ara

2 arkadaşımın hesabı fake diye sınırsız banlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu nasıl bir dikkatsizliklik.öğrenci evinde dört arkadaş kalıyoruz.haliyle hepimizin farklı hesapları var.benim hesabım banlanınca(29 günlük) arkadaşlar akşam kendi hesaplarına girince sınırsız banlandığını görmüşler.sebeb ise fake hesap.

yahu arkadaşlar sizi bilmem ama ben çevremi bu foruma alıştırıyorum faydalı diye.ve eminim ki forumdaki çoğu arkadaşlarımız öğrenci evlerinde veya yurtlarda kalmaktadır(çoğunun üniversiteli olduğunu baz alırsak).ve çoğuda ortak bilgisayar buna binaen ortak ağı paylaştıkları ortada.ne yani illaki herkes bireysel ağlardanmı foruma girmeli?lütfen yöneticiler fake hesap tespitinde öğrenci evlerini ve yurtları hesaba katsınlar.arkadaşlarımın mağduriyetlerinin giderilmesini talep ediyorum.

ayrıca benim hesabım eski bazı konuları hortlamam yüzünden banlandı.yaklaşık 10 civarı eski konuyu tekrar tartışmak için hortladım diye banlandım.ya tamam yasak olduğunu bilmiyorumdum sizde takdir edersiniz ki forumun kurallarını çoğumuz okumuyoruz.bu olaydan sonra okudum ama hortlamanın yasak olduğuna dair bir kurala rastlamadım.bunu yapmamın nedeni eski olan bu konuların tekrar tartışılması gerektiğiydi.hatta bu olaydan sonra kuralları okuduğumda 'bir konu açarken aramadan önceden açılmışmı diye bakınız' diye bir ibare vardı.ve benim bu yaptığım bu tarz yeni konuların açılmasına engel olacaktı tartışma bu konularda yürüyecekti.ve fazla aynı konunun açılma olasılığı azalacaktı bir nevi forum kuralına hizmet ettim.neyse dediğim gibi ben konu hortlatmanın yasak olduğuna dair bir ibareye rastlamadım ve acaba yasakmı diye araştırınca 'dh resmi konu hortlatma kulübü' diye bir konuya rastladım.yani yasak olsaydı 2007 de açılmış bu konununda kapatılması gerekliydi ve açanların ceza alması gerekliydi çünkü konu hortlatmayı teşvik eden bir konu.https://forum.donanimhaber.com/dh-resmi-konu-hortlatma-kulubu-dh-official-topic-hort-club--14154666 onuda geçtim 29 gün nedir insaf be.lütfen mağduriyetlerimizle ilgilenin.

• selamlar

evet bazen böyle hatalar yapıyoruz. düzeltelim hemen.

öncelikle eski konulara yazmak kural dışı değil tabii ki. ama art arda bir sürü konuya sırf öne çıksın diye boş mesaj atmışsınız. boş bile değil "zort" yazmışsınız

sınırsız kapanan hesapla ilgili size pm atıyorum emin olalım doğruluğuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

selamlar

evet bazen böyle hatalar yapıyoruz. düzeltelim hemen.

öncelikle eski konulara yazmak kural dışı değil tabii ki. ama art arda bir sürü konuya sırf öne çıksın diye boş mesaj atmışsınız. boş bile değil "zort" yazmışsınız

sınırsız kapanan hesapla ilgili size pm atıyorum emin olalım doğruluğuna

hocam bu hesabı iletişime geçmek için açtığım için malesef tel onayı yok ve özel mesaj atamıyorum.evet hesaplar onlar.

zort konusunda biraz farkındalık olsun istedim ama birdahaki sefere daha dikkatli olurum.

ilginiz için teşekkürlerimi iletiyorum.

• Abraham Setrakian A kullanıcısına yanıt
    bir pm daha attım bakar mısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

bir pm daha attım bakar mısın

evet hocam sordum az önce onlar açmış.
  • tamamdır bildiriyorum adminlerimize durumu
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ilginiz için.
  • rica ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.