Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

2 ahd + 1 ip kameralı sistem olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evimin balkonundan arabamı ve çocuklarımın oynadığı bahçeye bakacak şekilde 2 ahd kameradan oluşan sistem takmak istiyorum.15 şer metrelik kablolarla kayıt cihazına bağlanacak bu kameralar.Bunu yapabilecek kadar bilgim var.
    Araştırıken hybird kayıt cihazı diye birşey öğrenince acaba dedim bu 2 ahd kameralı sistemime 1 adette ip kamera bağlayarak daire kapımın üzerine taksam ve bu kameraya herhangi bir yerden elektrik bağlayıp wifi üzerinden kayıt cihazına görüntü aktara bilirmiyim.

Neden 3. bir ahd kamera takamıyorum. Çünkü daire girişi ile kayıt cihazı arası epey bir mesafede olacak ve evin içinden kablo geçmesi hanımı kızdırabilir :) .

Böyle bir sistem mümkünmü bilmiyorum. Konu hakkında bilgili arkadaşlarımızın desteğini rica ediyorum.

İyi forumlar.

• Mümkün hocam kayıt cihazınıda kameranın bağlı olduğu internet ağına bağladığınız takdirde kapının oraya taktığınız kamerayı kayıt cihazının ip kamera ekleme kısmında göreiblirsiniz. Ancak kayıt cihazlarına sadece kayıt cihazıyla aynı marka veya onvif yada rtsp standardını destekleyen kameralar takılabilir. Alacağınız kamerada onvif destekliyor mu ona dikkat etmelisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogzcndyr -- 24 Temmuz 2019; 8:44:14 >
  • ogzcndyr kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 2 kameralı sistemi kurdum. Wifi kamerayı şimdilik beceremem diye cesaret edip almadım.

Alacağım zaman söylediklerinize dikkate alacağım. Tekrar teşekkürler.
  • Benim gibi arayış içinde olanlar için belirtmek istedim. n11.com dan aşağıdaki linkteki sistemi aldım ve çok memnunum.
    1080P / 1080N olayını dürüstçe anlattıkları için bu firmadan aldım. İyiki de almışım. Hem 1080p olarak izleyip hemde 1080p olarak kaydediyor.
    https://urun.n11.com/guvenlik-kamerasi/makrocam-2-kamerali-2mp-1080p-fullhd-pro-guvenlik-kamera-sistemi-P300703749
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.