Şimdi Ara

2 Adet M2 Gen4 Destekleyen Anakart Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, ssdlere ve cpuya yüklenicem. Sürekli birşeyler yazıcam ssdye. Bunun için 2 adet m2 portlu iyi bir anakarta ihtiyacım var. Cpuya da çok yüklenecek yapacağım işlem. Baktığım zaman 2 adet m2 yuvasına sahip Anakartlar birtanesi m2 gen4 iken diğerinde m2 gen3 destekliyor. Burda bu işin üstadları vardır, hem m2 için hem de cpu için onerebileceginiz anakart var mıdır? Eğer 2 adet m2 gen4 destekleyen kart yoksa yine de önerilerinizi bekliyorum. Muhtemelen 3700x veya 5600x kullanacağım. Şimdiden çok teşekkürler.

• X570 Tomahawk ihtiyaçlarınızı karşılar..2x m2 gen4 desteği için X570 yongasına bakacaksınız..

• SmT # kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkürler. X570 bakacağım. Cpu çalışmasıyla veya optimizasyonu ile anakartın herhangi bir bağlantısı var mıdır? Dikkat etmemi onerdiginiz herhangi bir nokta?
  • X570 çipsetli anakart almalısınız.

Kaliteli bir anakart istiyorsanız MSI MAG X570 Tomahawk öneririm.

• Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Daha çok fiyat performans ve 2.el satılması da kolay bir anakart bakıyorum. Msi anakart 2.el satılması kolay mıdır?
  • thedarkride T kullanıcısına yanıt

Günümüzde optimizasyon konusunda bir sorun çıkmıyor sadece işlemciye yüklenilecekse stock soğutucu yetersiz gelir ve anakartın mosfet,vrm detaylarına dikkat edilmesi gerekir..2. eli kuvvetli olan markalar Asus ve Msi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmT # -- 24 Nisan 2021; 1:59:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedarkride

Daha çok fiyat performans ve 2.el satılması da kolay bir anakart bakıyorum. Msi anakart 2.el satılması kolay mıdır?

• Running Eagle kullanıcısına yanıt
    Hocam vram ısınmasi en az ve fiyat olarak en uygun bulduğum tuf 570 Plus aldım teşekkür ederim bilginiz için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.