Şimdi Ara

2.7 milyon için en kolay ve gelebilecek bölüm (açık öğretim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yengem 2.738.533 sıralama yapmış. bu sıralamaya tercihi tutar mı bilmiyorum ama kontenjanı dolmayan bir sürü bölüm varmış biri gelir herhalde. sınavlara da ben girecekmişim öyle dedi :D hangi üniversiteleri ve bölümleri önerirsiniz acaba bu sıralamaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deandsam -- 1 Ağustos 2022; 22:3:2 >

• UMARIM TERCİH YAPMIŞTIR

BENİM TAVSİYEM AZ TERCİH EDİLEN BÖLÜMLER VAR FİDAN YETİŞTİRME BİTKİ KORUMA KOPERATİFCİLİK BAHÇE TARIMI ORGANİK TARİM AÇIKÖĞRETİM İÇİN ZOR YANİ AÖF İÇİN BUYIL TERCİH PATLAMASI OLACAĞI SÖYLENİYOR.

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ PINARHİSAR MYO NUN BÖLÜMLERİNİ KİMSE YAZMIYOR ORADAKİ BÖLÜMLER OLABİLİR.

ESER KORUMA HATAY MKÜ. 30/8 TERCİH EDEN OLMUŞ GEÇEN YIL FOTOĞRAFÇILIK VE KAMERAMANLIK KIRŞEHİR MUZUR MYO DA 55/40 KİŞİ TERÇİH ETMİŞ 1 MİLYON 625 BİN SIRALAMASI VAR.

TURİZM VE OTEL İŞLETME TEKİRDAĞ NAMİK KEMAL ÜN.MARMARA EREĞLİ MYO DA 50 KİŞİ KİŞİDE TERÇİH EDEN YOK.

• evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt

LAF OLSUN TORBA DOLSUN DİYE BÖLÜM MÜ OKUNUR YAHU!!!???

• Ekonomist999 kullanıcısına yanıt

valla 2 milyon 600 binlerde yerleşenleri görünce hem gözüm yerinden çıktı hem de vay be dedim.

https://kazanabilirsin.com/is-sagligi-ve-guvenligi-2-yillik-2021-taban-puanlari-ve-basari-siralamalari/

HANGİ ENAYİ (SUCKER) ÖZEL ÜNİ. DE PARAYLA İŞ SAĞLIĞI BÖLÜMÜ OKUR??? 4 YILLIK AÖF TÜRK DİLİ OKUSA DAHA İYİ FORMASYON ALIP ÖĞRETMEN OLUR. BENCE GOAT ÜNİ.LER HARİÇ AÖF TE OLAN BİR BÖLÜMÜ PARALI ÖZEL ÜNİ. DE OKUMAK ZENGİN ŞIMARIKLIĞINDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL AYNI DİPLOMA AYNI HAKLAR NE GEREK VAR PARA VERMEYE AMA BOL HARAMLA KAZANDIĞIN SAÇMAK İSTEDİĞİN PARAN VARSA O AYRI BİR SOSYOLOJİK VAKA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekonomist999 -- 20 Ağustos 2022; 0:19:24 >
    Sayin ilgili kişi benim. Baktigim bôlùmlerin. Çoğu vakif ùniversitesinde yok devlet un.Az uçret ôdenerek girilen bôlum biraz ôsym yerleştirme sonuçlari klavuzuna bakarsaniz o bôlùmler açik ve net gôrùlùr.

DEVLET ÜNİ. DEDİKLERİN AĞRI, BİTLİS, URFA, ARTVİN BİRAZ ÖNCE DEDİĞİMİ TEKRARLAYACAĞIM LAF OLSUN TORBA DOLSUN DİYE ÜNİ. Mİ OKUNUR BU KADAR ŞUURSUZ MUSUNUZ HAKİKATEN???

Batida var siz takip etmediğiniz bilmiyorsunuz kirklar eli ùn namik kemal un. Edirne trakya un de 2 yillik az puanla. Alan bôlumlar var benim kazandigim sùs bitkileri bôlum.O kadar yùksek puanli değil

SÜS BİTKİLERİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRİNCE SÜS BİTKİSİ Mİ YETİŞTİRECEKSİNİZ??? TEKRAR SÖYLÜYORUM LAF OLSUN TORBA DOLSUN DİYE BÖLÜM MÜ OKUNUR YAHU!!!???

Benim evdeki bitkilerimi gôrmediğiniz için konuşmak kolay tabiki 4 kahve ağaci 3litre saksida sinameki bitkisi bahçede kumkat ekili american sarmaşiği tegraf bitkilerim var 3 tùr kestikçe çoğaliyor.

HAYIRLI OLSUN O HALDE BÖLÜMÜNÜZ  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.