Şimdi Ara

2.66 HT yi Kaça Çıkartabilirim??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekstra Fan Olmadan P4 kendi fanıyla ne kadar arttırabilirm sonur cıkartmadan

• anakartın ve ram larının modelini yazarsan daha iyi olur...Kötü kod denk gelmemisse kafadan 3.0 bulur bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENIGMA -- 25 Aralık 2004, 22:36:52 >
  • Anakart İntel D865Perl
    ram ise 512 DDR 400 Mhz markasını hatırlamıyorum
  • ÇIKARTAMASSINNNN...
    AANAKART İNTEL..
    ANCA WİNDOWS ÜZERİNDEN..
  • o zaman birde windows uzerinden yapabileceğim bir program ismi yada linki makbule geçer
  • eğer cpu sağlamsa 3.6 görüyo sıcaklığa dikkat
  • abi ne demek sağlamsa ya

abi gözünüzü seviyim
    foruma her ilk giren(aynı zamanında yaptığım gibi)
    direk ilk soru
    benim şöle bi aletim var max kaç mhz olur??
    ne bililelim biz??

lütfen arkadaşlar daha yeni güncellendi forum
    en üstte üst konular var işte
    overclock ne dir nası yapılır
    mutlaka yazıyor dur orada
    her cpu bir deildir
    bazı si çok ii çıkar bazısı kötü
    çıkar çıkar die
    bunu hepsini siz kendiniz deneyip göreceksiniz
    ha şimdi kolay gele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SebastianTR -- 26 Aralık 2004, 9:10:31 >
  • o kartla hiçbişi yapamazsın ancak %1 %2 seçenekleri var oc için onlarda hiç bişi yaramıorur
  • kartımdan nefret ettim artık neyse windows uzerinden bunlarla oynuyabilecegim bir program yok mu dur.
    bu arada Sebi_Gokhan uyarın için saol bence bir konu açılıp benim su su var ne kadara cıkartabilirim diyebilecekilleri bir konu olsun iyi olur
  • işte sorunda orada güzel kardeşim
    her cpu bir çıkmıyo
    benim cpu 2.8 den 3.6 ya çıkıyor
    darksimily nin
    2.8 den 4.0 a çıkıyor
    yani kimsenin sistemi kimseyi tutacak die bişe yok her cpu birbirinden bağımsız üretilir
    artık bahtına ne çıkarsa
    ama senin ankart da iş yok
    kafadan yattın
  • Yap bir OC ama neticeden haberimiz olsun
  • alın bende bunla idare edim bari intelin sundugu olanak la ancak 2,6 dan 2,7 çıkartırdı. intel anakartı açaba yeni ana kart mı alsam

intel

yeni anakart intel serisi hariç
  • Hazır El atmışken benim anakartı değiştirsek ya şimdi bana iyi O/C yapabileceğim bir anakart onerirseniz sevinirim ama benim pcye uyumlu olsun

P4 2.6 HT 512 Mb DDR Ram 400Mhz Agp8x Fx5200 128MB ekrankartı ve ATA 80Gb Seatega Hdd acaba bu pcye anakartımı değiştirip güzel şekilde o/c yapmamı saglayacak bir anakart onerirseniz sevinirim
  • Şimdi sana işlemcini de değiştir git AMD al diyen çıkar Ne tür bir uygulamada kullanmak istiyorsun ve 2.6HT yeterli değil mi sana???
  • quote:

Orjinalden alıntı: sebi_gokhan

abi ne demek sağlamsa ya

abi gözünüzü seviyim
    foruma her ilk giren(aynı zamanında yaptığım gibi)
    direk ilk soru
    benim şöle bi aletim var max kaç mhz olur??
    ne bililelim biz??

lütfen arkadaşlar daha yeni güncellendi forum
    en üstte üst konular var işte
    overclock ne dir nası yapılır
    mutlaka yazıyor dur orada
    her cpu bir deildir
    bazı si çok ii çıkar bazısı kötü
    çıkar çıkar die
    bunu hepsini siz kendiniz deneyip göreceksiniz
    ha şimdi kolay gele

+1

Doğru sölüyosun valla.. gerçi makinasının tam özelliklerini yazarsa arkadaş kafadan söylenebilir tahmini yani kesin bir şey söylenemez.. Gerçi intel imiş anakartı OC yapamazsın. Ne öteki arkadaşın dediği gibi başka bir uygulama ile Windows üzerinden ne de biostan. Anakartı değiştirmelisin OC için ve bence değmez değiştirmene çünkü çok iyi bir anakarttır intel. OC yapmana da gerek yok.

• quote:

Orjinalden alıntı: breatnach

alın bende bunla idare edim bari intelin sundugu olanak la ancak 2,6 dan 2,7 çıkartırdı. intel anakartı açaba yeni ana kart mı alsam

intel

ESAS SANA

OC için mi üretiyor anakartları intel ? Üstünde kocaman OC yapabilirsiniz mi yazıyor ? OC yapmayı hiç bir firma tasvip etmez ve destek vermez. Intel de anakartını senin için üretiyor. Senin gibi OC yapmayı bilmeyenlere yazık olmasın işlemcilerini yakmasın diye OC yapamamanı sağlıyor. Sen teşekkür edeceğine BAN diyorsun..

• quote:

Orjinalden alıntı: kyorhan

quote:

alın bende bunla idare edim bari intelin sundugu olanak la ancak 2,6 dan 2,7 çıkartırdı. intel anakartı açaba yeni ana kart mı alsam

intel

ESAS SANA

OC için mi üretiyor anakartları intel ? Üstünde kocaman OC yapabilirsiniz mi yazıyor ? OC yapmayı hiç bir firma tasvip etmez ve destek vermez. Intel de anakartını senin için üretiyor. Senin gibi OC yapmayı bilmeyenlere yazık olmasın işlemcilerini yakmasın diye OC yapamamanı sağlıyor. Sen teşekkür edeceğine BAN diyorsun..

+1

• quote:

Ekstra Fan Olmadan P4 kendi fanıyla ne kadar arttırabilirm sonur cıkartmadan

topic başlığına baktımda 2.66 HT demişsin. 2.66 lar 533 fsb dir yani HT özelliği yok. 2.6c lerde HT var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 865pe -- 26 Aralık 2004, 23:04:51 >
  • En iyisi Asus P4P800 al. Ya da biraz daha paraya kıy, P4C800 al.

2.66 HT nasıl oluyor cidden?
  • yok yanlıs yazmısım o zaman 2,6 ve HT oldugundan eminim ama 2,66 yazmişim 2,6c demekki benim ki HT oldugundan eminim

intel kendisinin verdigin izinle sadece 2,7 cıkabildi. olsun hiç yoktan iyidir.

ama ben yeni anakart alacam birde artık ekstra olarak fanda dusunuyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.