Şimdi Ara

2.500 tl nakit var.. oyun bilgisayarı lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde acer e5-571g serisi orta seviye laptop var.. direkt özellikleri yazayım
    i3 4005u 1.7 ghz
    4 gb ram
    nvidia 820m 2gb grafik kartı
    gta 5 i orta seviyede oynayabilen bir pc..
    ama call of duty ww2 yi kare kare oynatan hatta kasmadan dolayı oyundan şutlayan bir pc...
    bunu birine hediye ettim.. para falan istemedim... neden istemedine girmeyelim öylesine verdim..
    internette baktım ama pek işin içinden çıkamadım.. bana sanal değilde real mağazadan yani mediamarket gibi teknosa gibi biyerlerden call of duty ww2 yi yüksek seviyede 60fps verebiecek bir pcwarmı .. 2.500 tl var.. iyi günler...

• O paraya ancak ofis işlerini görecek bilgisayar alabilirsin hocam :)

Yada ikinci el al , dolar yüksek olduğu için güzel bilgisayarlar 4-5 den başlıyor.

Tamamen şahsi fikrim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bı laptop buldum 2800 ₺

Eski laptopla kiyaslayalim

İ3 4005u - i5 8250u

4 GB ram -8 GB ram

Geforce 820m -geforce 150m

Soldakiler eski dağdakiler yeni laptopun özellikleri ..

GTA 5 i eskisi düşük ayarlarda rahat oynatiyor ..

Yenisi ultra ayarlarda 60 FPS veririmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • monsterlere bir bak derim kardeşim
  • İkinci el sistemlere yönelmelisin. O paraya oyun grafik kartını alırsın ancak
  • Dost acı söyle misali hiç uzatmadan doğrudan söylemek en iyisi. O paraya call of duty ww2'yi yüksek ayarlarda 60fps vererek oynatan bir pc mümkün değil alamazsın.

İstediğin özelliklerdeki bir pc 5000-6000 tl arasında bir rakamlarda geziyor. Ha tabi 3500-4000 tl arasında bir pc'de alabilirsin ama orta ayarlarda 60fps alarak oynatabilirsin o oyunu.

Ne yazık ki dolar'ın haşin tırmanışı ve bitcoin gibi sanal para birimlerinden doları bilgisayar donanım parçaları ve özellikle ekran kartları aşırı pahalı durumda. 2500 tl ile alabileceğin bir bilgisayar bir arkadaş demiş ofis işleri için kullanabileceğin bir bilgisayar olur ancak.

Kolay gelsin.
  • üzgünüm ama ancak gtx1060 alırsın o parayla :( onunla da muhtemelen fullhd'de performanslı oyun oynarsın. Ayrıca diğer yazdığın laptopa oyun için para verme, sana tek tavsiyem madem 2.5 var ve oyun oynamak istiyorsun playstation'a yönel.
  • Senin durumun Temel'in işine benziyor. Boğazdan karşıya yüzerek geçmek.istemiş, tam karşıya bir kaç.metre kalmış, yoruldum geri dönecem demiş. 2500 lirayı bulmuşsun, en azından 500 daha bul, 3 bin küsürlerden bir şey al. Bari bir işe yarasın.

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V12-1-2.html#.WqpuiaCZk0M

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 15 Mart 2018; 15:8:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gsli_bey kullanıcısına yanıt
    hocam geforce 150m dediğiniz mx150 ise gt920m ile aynı, gta 5'i en lowda 40-50 fps oynuyorum. (i3 5015U ve 8 gb ram var) (nvidia gt920m 2 gb)
  • ben 2500tl ye masaüstü topladım cod ww2 full hd en yüksek ayarlarda oynatıyor 60fps üzeri fps değeri veriyor tavsiye ederim,

a320m ds2 anakart - b350 serisi olursa daha iyi olur a320 de overclock olmuyor
    ryzen 3 1200 3.4ghz işlemci
    8gb gskill ripjaws 2400mhz ram
    gtx 1050ti 4gb oc 128bit expendition ekran kartı
    650wpsu
    1tbhdd
  • Pc toplucaksın dostum. 2500 tlye 1050 Ti/1050 bi sistem topluyabilirsin ve istediğin oyunu gayet rahat ve güzel bi şekilde oynarsın. Sistem tavsiyelerine yeni bi konu açarsan arkadaşlar sana yardımcı olurlar dostum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.