Şimdi Ara

2-3 Aylık Fiber + Modem En ekonomik Yol Nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2-3 ay kesin kullanacağım sonrasında iptal çok yüksek ihtimalle iptal ettirmem gerekecek bir durumum var. Hem TT hem Superonline altyapı mevcut. Superonline 300-400 tl iptal ücreti yansıtıyor. TT'de de sanıyorum fiyatlar öyle. TürkNet için ayrı modem almak gerek. Dolayısıyla bayağı arada kaldım. En ekonomik nasıl çözebilirim bu durumu bir fikri olan varsa çok memnun olurum? Bir de TurkNet için ev telefonuna ihtiyaç yok değil mi?

• vdsl alt yapısı yok mu üstad ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erha-n

vdsl alt yapısı yok mu üstad ?
    Emin değilim hocam, fiber var çıkıyor TT'den sorgulatınca. Turknet: adresinizde altyapı santral bilgisi bilinmediğinden başvurunuza devam edemiyoruz. şeklinde bir mesaj veriyor.
  • Turknette fiber yok malesef.
    Taahhütsüz fiber internet için netspeed öneririm.
    24 MBps 66 TL, 120 TL aktivasyon ücreti var. Modem onlardan.
    İstediğiniz zaman iptal ettirebilirsiniz.
  • En uygunu bu görünüyor hocam cok tesekkur ediyorum. Umarım baglantida sorun yasamam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Millenicom hem TT hemde Süperonline fiberi üzerinden hizmet verebiliyor. TT alt yapısında taahütsüz paket var istediğiniz zaman kapatabiliyorsunuz. 1 ay yeni aboneden kod ile ücret almıyor.
  • _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    Saniyorum taahhutsuzlerde modem vermiyorlar hocam, ama bir hesap kitap yapacagim netspeede gore avantaji olur mu diye. Kisa sureli oldugu icin netflix'imi izleyebilsem yetecek bana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • wade96 kullanıcısına yanıt
    Fiber alt yapıda modem, TT altyapısı olduğundan TT tarafından tüm sağlayıcılara ve abonelerine zimmetli veriliyor. Buna karşılık tüm sağlayıcılardan modem kira parası talep ediyor sanırım +9 tl bu bedeli abone ödüyor faturaya ek. Bu olay netspeed dahil hepsinde bu şekilde maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

Fiber alt yapıda modem, TT altyapısı olduğundan TT tarafından tüm sağlayıcılara ve abonelerine zimmetli veriliyor. Buna karşılık tüm sağlayıcılardan modem kira parası talep ediyor sanırım +9 tl bu bedeli abone ödüyor faturaya ek. Bu olay netspeed dahil hepsinde bu şekilde maalesef.
    Netspeed'te modem kirası yok.
    Millenicomda 9 TL modem kirası var.
    Yanlış bilgi vermeyelim lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smiles1999

Netspeed'te modem kirası yok.
    Millenicomda 9 TL modem kirası var.
    Yanlış bilgi vermeyelim lütfen.

Alıntıları Göster
    Hocam Millenicomda SSS kısmında "Aboneliğin modem taksidi bitmeden harhangi bir sebeple, müşteri tarafından yahut müşteriden kaynaklanan bir nedenle Millenicom tarafından feshedilmesi halinde, kalan modem taksitleri müşteriye yansıtılır." maddesi 9 tl taksitten bağımsız mı?

Yani ayda 9 tl ödeyerek 3 ay kullanıp, modemi iade edersem ekstra bir ücret ödemiyor muyum doğru mu anladım?

• wade96 kullanıcısına yanıt
    Millenicom kullanmadığım için bu konuda yorum yapamayacam. Ancak modemi iade ettiğiniz takdirde netspeed te herhangi bir ek ücret ödemeyeceksiniz.
    Netspeedte modem kirası ve taahhüt yok. Milleni de olduğu gibi aktivasyon ücreti var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smiles1999

Millenicom kullanmadığım için bu konuda yorum yapamayacam. Ancak modemi iade ettiğiniz takdirde netspeed te herhangi bir ek ücret ödemeyeceksiniz.
    Netspeedte modem kirası ve taahhüt yok. Milleni de olduğu gibi aktivasyon ücreti var.
    Anladım hocam, zaten ikisi de aynı altyapı kullanıyor taahhütsüzlerde bildiğim kadarıyla. O yüzden netspeed kafama yattı. Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Bina yeni olduğu için ev içinde sokete bağlantı yapılmış, sanıyorum sadece dışarıdan bir bağlantı yapılıp modemi teslim edecekler. Tekrar teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.