Şimdi Ara

2.2.1'e geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kusura bakmayın arkadaşlar Iphone konusunda acemiyim forumda araştırdım ama tam anlayamadım. Bu Iphone'u 3.0.1e güncelledim fakat aranma ve mesaj alamama problemi yaşıyorum. Önceden backup falan almamıştım. Tekrardan eski versiyona dönme ihtimalim var mı acaba yoksa mecbur bu şekilde mi kullanacağım telefonu?

• Epey araştırdıktan sonra 2.2.1'e restore ettim fakat şimdi ekranda "Itunes yazısı ile USB kablosu" duruyor telefon hiç bir şekilde açılmıyor bundan sonra ki adımda ne yapmam gerekiyor acaba yardımcı olabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schumii -- 11 Ağustos 2009; 19:10:30 >
  • Dostum önce iphonu dfu moda alıp sonra 2.2.1 e restore etmeliydin.Neyse telefonun kapatma tuşu ve menu tuşuna beraber basılı tut.Bir süre sonra kapanıp,sadece siyah olan bir ekran gelecek.O zaman elini sadece kapatmadan çek.Sonra menüden de çek.

Bu modda iken restore yap.

Bildiğim bu..
  • Dostum dediklerini yaptım ama 1013 hatası verdi ekranda tekrardan Itunes simgesi ve Usb kablosu çıktı. Sabahtan veri uğraşıyorum deli olucam. Bu arada cihaz jbsiz orjinal yazılım çektim onunla deniyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.