Şimdi Ara

2.0 da uygulama hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bazı programlar ve oyunlarda " The application **** cannot be opened" hatası veriyor nasıl çözerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knghtt -- 8 Ağustos 2008; 21:01:58 >

• Telefonu baştan başlat, o da olmuyorsa iTunes'dan tekrar senkronizasyon yap o applicationları. (iPhone --> Application sekmesinden ilgili programın tikini kaldır senkronize et ve bir daha tik atıp senkronize et)
  • ben bu sorunla iki gün uğraştım dostum ama sonunda hallettim. Gezmediğim forum okumadığım entry kalmadı

şimdi forumlarda okuduklarımı yazıyorum, ben bu şekilde hallettim.

şimdi önce kötü haberi vereyim. iphonu resetlemen lazım yani tekrar restore yapacaksın. sonra bilgisayarda ( xp ise mutlaka sp2 li ve 32bit olmalı , 64 bitte 7.7 yi orca ile editleyerek yüklediysen olmaz.)
    program ekle kaldırdan; ((( önemli: aşağıdaki adımlara geçmeden önce mutlaka iphone restore yapılmalı yoksa hepsini baştan yapmak zorunda kalırsınız.)))

" apple mobile device support "
    " apple software update "
    " quick time "
    " itunes"
    " bonjour"

bunların hepsini kaldır. Sonra, \belgelerim\müziği içindeki itune klasörünü ve \Documents and Settings\Administrator\Application Data\Apple Computer klasörünü sil
    bilgisayarı restart et ( mutlaka )

bilgisayara yeni bir kullanıcı hesabı aç ve log off yapıp yeni oluşturduğun hesabı aç ve itune 7.7 yi kur. (mutlaka tekrar restart edin )

itune store dan kendize bir hesap açın. Daha sonra, önceden restore yaptığınız iphone u takıp sync yapabilirsiniz. artık program ve oyunlarda " the application XXXX cannot be opened" uyarısı almazsınız.

(( Önemli: eğer ilaçlı ipa lar kullanıyorsanız itunes u update yapmayın. Çalışan tüm uygulamalarınız update işleminden sonra ilk sync den sonra çalışmaz duruma gelebilir. ))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sretlif -- 9 Ağustos 2008; 0:39:21 >

• off amma da zahmetliymiş dostum sağolasın bayağı bir uğraşacağız demekki belgelerimin altıındaki itunes klasörünü kaldırınca müzik listem gidecek mi hepsiyle uğraştım albüm kapağı yaptım yazık olur valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knghtt -- 9 Ağustos 2008; 1:04:18 >
  • malesef , ben kurtaramadım. (belkide bir yolu vardır bilmiyorum)
    bir tag editör bulup mp3 lerin içine gömdüm kapak resimlerini, şimdi sorun yaşamıyorum. tavsiye ederim.
  • peki ben başka bir pcden yüklesem ama esas olan bu applicationları ordan atıp sync ordan yapıp bu makinamdan müzikleri yüklesem bir sorunla karşılaşırmıym
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.