Şimdi Ara

Sorunsuz / Arızalı 3,5" ve 2,5" SSD/MEKANİK SATA IDE M2 Diskler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
17
Favori
16.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • takip
  • Kablosuz hdd yi tecrübe ettinizmi veri transferi en azından usb 2.0 gibi olabilirmi ne dersiniz bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smrt_Sistem

Kablosuz hdd yi tecrübe ettinizmi veri transferi en azından usb 2.0 gibi olabilirmi ne dersiniz bu konuda

Hdd test ettik. Ethernet ve USB 3.0 da transfer gayet iyi.
    Kablosuz da birincil sorun aktarımı modem üstünde yaparsanız modemin kapasitesi ve sinyal gücü
    Yok direk direct bağlantı olacak isi cihazların veri transfer hızına göre 4k filmi takılmadan oynatıyor. Ancak yüksek veri aktarımda kopma olabiliyor o yüzden usb ethernet arayüzünden transfer yapılıyor. Wifi ile okuma izleme dinleme yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: centerland

quote:

Kablosuz hdd yi tecrübe ettinizmi veri transferi en azından usb 2.0 gibi olabilirmi ne dersiniz bu konuda

Kablosuz da birincil sorun aktarımı modem üstünde yaparsanız modemin kapasitesi ve sinyal gücü
    Yok direk direct bağlantı olacak isi cihazların veri transfer hızına göre 4k filmi takılmadan oynatıyor. Ancak yüksek veri aktarımda kopma olabiliyor o yüzden usb ethernet arayüzünden transfer yapılıyor. Wifi ile okuma izleme dinleme yapılıyor.

ürün bumudur?

https://tr.aliexpress.com/store/product/Dm-h5-wfd027-kablosuz-wifi-ak-ll-hdd-muhafaza-wifi-internet-payla-m/831129_32673464029.html

• quote:

quote:

quote:

ürün bumudur?

https://tr.aliexpress.com/store/product/Dm-h5-wfd027-kablosuz-wifi-ak-ll-hdd-muhafaza-wifi-internet-payla-m/831129_32673464029.html

Link aktif gözükmüyor. Marka modeli belli aratınca çıkıyor.

• PM
  • Sorması ayıp, bozuk Hdd yi neden satın alıyorlar, alan tamir ettirip mi kullanıyor yada kendi mi tamir ediyor.
    Bozuk Hdd satın almanın mantığını anlamadım. Neticede 100-200 arası hdd alınabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

Sorması ayıp, bozuk Hdd yi neden satın alıyorlar, alan tamir ettirip mi kullanıyor yada kendi mi tamir ediyor.
    Bozuk Hdd satın almanın mantığını anlamadım. Neticede 100-200 arası hdd alınabiliyor.
    Veri kurtarma
  • hd103SI var mı
  • wd3200aajs 56m0a0 serisi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ürün var midir elinizde
    Sorunsuz / Arızalı 3,5&amp;quot; ve 2,5&amp;quot; SSD/MEKANİK SATA IDE M2 Diskler
    Sorunsuz / Arızalı 3,5&amp;quot; ve 2,5&amp;quot; SSD/MEKANİK SATA IDE M2 Diskler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ameyme -- 28 Ekim 2018; 11:10:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ameyme

Bu ürün var midir elinizde

Elimizde en yakın bu var işinize yarar ise

40TL 320GB 7200 RPM SATA2 8MB 3,5" Western Digital Caviar Blue WD3200AAJS
    Okuma Yazma Format Sorunu Yok Bad Sectör Var Çalışıyor HDTune 3 Hata veriyor.

• Merhabalar iyi satışlar. Seagate 2TB 3.5 inclik harddiskin bu jak girişlerinin olduğu plastik bölüm lazım. Elinizde bu şekilde sağlıklı bir ürün mevcut mu? Yani bu arızalı harddisklerin yeşil cipli bölümünü, kafa bölümünü kullanabileceğimiz uygun bir harddisk elinizde var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eralp06 -- 28 Kasım 2018; 21:32:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eralp06

Merhabalar iyi satışlar. Seagate 2TB 3.5 inclik harddiskin bu jak girişlerinin olduğu plastik bölüm lazım. Elinizde bu şekilde sağlıklı bir ürün mevcut mu? Yani bu arızalı harddisklerin yeşil cipli bölümünü, kafa bölümünü kullanabileceğimiz uygun bir harddisk elinizde var mıdır?
    hdd nin altındaki yeşil kartında mı bahsediyorsunuz. Evet ise onu rastgele alamazsınız model marka part numarasına göre bakmanız gerekir.
  • quote:

hdd nin altındaki yeşil kartında mı bahsediyorsunuz. Evet ise onu rastgele alamazsınız model marka part numarasına göre bakmanız gerekir.

Alıntıları Göster
    Evet bundan bahsediyorum yeşil stiker bulunan 2 tb 3.5 inclik seaget marka harddisk bunların tamamı aynı diye biliyorum yeşil kartların. Bu bölümdeki metallerde birisinde kopma var bu karttan lazım. Var mıdır elinizde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eralp06

Evet bundan bahsediyorum yeşil stiker bulunan 2 tb 3.5 inclik seaget marka harddisk bunların tamamı aynı diye biliyorum yeşil kartların. Bu bölümdeki metallerde birisinde kopma var bu karttan lazım. Var mıdır elinizde?

Alıntıları Göster
    Ben ayrı kart satmıyorum ancak bilgi olarak söyleleyim diskin part numarası değişirse kart tipi değişebilir konumlandırması ve chip dizilimi değişir buda taktığınız zaman çalışmayacağı anlamına gelir.
  • teşekkür ederim bilgilendirmeniz için dikkat edeceğim. İyi satışlar

• hayırlı satış olsun
    takip
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.