Şimdi Ara

1ms 144 freesync monitör Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
57
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba freesync destekli monitör bakıyorum ama aklım cok karıştı ıps al diyen var tn panelin devri bitti ya da bekle 2k monitör al diyen var sizce hangi monitör tercih etmeliyim bide hdr monitör üzerinde duruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• altta linkini verdigim monitoru al.muthiş bişey.vatanda inceledim.goruntusu netligi gordugum en guzel monitorlerden birisi.dehşet ozellikleri var.10 yıl kafadan goturur. 279q olmasa bir dakka dusunmem alirim nvidia kartım olmasına ragmen.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-27-lc27hg70-1ms-mprt-144hz-freesync-hdr-qhd-curved-qled-gaming-monitor.html
  • İmzamdaki monitörü kullanıyorum ve gayet mutluyum. Daha önce TN panel bir monitör kullanmış birisi olarak VA panelin avantajları bana göre daha yüksek. Çalıştığım yerde ise IPS bir monitör kullanıyorum ve renk farkı VA ile arasında ciddi anlamda az.

Kısa bir özet geçecek olursam:
    TN panel: Çok düşük tepki süresi - Kötü renk kalitesi - Kötü siyah ve beyaz renklendirme - Uygun fiyat
    VA panel: Düşük tepki süresi - İyi renk kalitesi - İyi siyah ve beyaz renklendirme - F/P ürünü
    IPS panel: Yüksek tepki süresi - Çok iyi renk kalitesi - Çok iyi siyah ve beyaz renklendirme - Yüksek Fiyat - TN ve VA panele göre yüksek ghosting

Sizin sistem özellikleriniz ve bütçeniz nedir? Ona göre cevap verilse daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furky! -- 20 Haziran 2018; 16:18:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

altta linkini verdigim monitoru al.muthiş bişey.vatanda inceledim.goruntusu netligi gordugum en guzel monitorlerden birisi.dehşet ozellikleri var.10 yıl kafadan goturur. 279q olmasa bir dakka dusunmem alirim nvidia kartım olmasına ragmen.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-27-lc27hg70-1ms-mprt-144hz-freesync-hdr-qhd-curved-qled-gaming-monitor.html
    +1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.