Şimdi Ara

1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI HATAY İSKENDERUN (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
4
Favori
282.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • . Hataylı Oteli Osmangazi Caddesi No:2 İskenderun 0326 614 15 90

.
    Ontur Otel Muammer Aksoy Cad. No: 8 İskenderun 0326 61 624 00

.
    Cabir Otel Ulucami Cad. No:16 İskenderun 0326 612 33 91

.
    İmrenay Otel Şehit Pamir Caddesi 0326 613 21 17

.
    Kıyı Otel Atatürk Bulvarı No:63 İskenderun 0326 617 36 80

.
    Altındişler Otel Şehit Pamir Caddesi 0326 617 10 11

.
    Hitit Otel Cumhuriyet Meydanı No:1 İskenderun 326 613 31 66

.
    Kutlubay Otel Atatürk Cad. No:93 0326 613 45 67

.
    İssos Otel Arsuz Yolu 12. Km. Iskenderun 0326 642 75 48

.
    Arsuz Otel Uluçınar-Arsuz 0326 643 24 44

.
    Lion King Gümüşkent karşısı - Arsuz 0326 643 38 52

.
    Yunus Motel Akdeniz Cad. No:16 Arsuz 0326 643 20 88

.
    Atahan Pansiyon Sami Oytun Caddesi Arsuz 0326 643 22 11

.
    Ercan Pansiyon Iskenderun Arsuz Yolu 20. Km. 0326 658 23 60

.
    Yıldız Pansiyon TCDD Kampı Karşısı Arsuz 0326 643 21 94

.
    Denizkızı Otel Gülcihan İskenderun 0326 644 50 07

• benim size önereceğim
    hataylı birde ontur bunlar en iyi oteller bunların hariçindeki
    aykut altındişler imrenay orta sınıf insanlar için hepsi güvenli ve temizdir bu konuda hiç sıkıntınız olmasın önceden yerlerinizi telefonla ayırttırabilirsiniz. (bu sizin lehinize iyi olur bazı günler otellerde kalacak yer olmuyor full hotellerimizin çoğu çünkü)
  • çoook tesekkur ederimm ya uğrastrdk senı allah razı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeliKurt_69

quote:

Orijinalden alıntı: metinmcse

Mrb arkadaşlar bende Ankaradan 18 i akşam çıkacam 19 unda teslim olucam.Beyaz iç çamaşır aldım alt-üst.orada beyaz giyiliyor değil mi???
    Fazla bişeyler götürmeyeceğim, eşofman da götürmüyorum.Arkadaşlar giysi vb. neler götürmemiz gerekecek A'dan Z'ye ne gerekiyorsa açıklayacak bir arkadaşımız varmı acaba???

Deniz K.K. ER EĞT.A.K.LIĞI HATAY / İSKENDERUN
    ELEKTRİKÇİ
    Bazı arkadaşlar 1.ci flan diye yazmış onlarında Alayları farklı oluyor sanırım?

dostum hangı fırmadan aldın saat kaça ben daha almadım ona gore alcam beraber gıdelım
    özel msj kabul etmıyorsun yarın nete grme sansım olmayacak bana cepten ulasırmısın hemen ona gore bılet alcam
    0553 666 1 666
    0536 326 02 39

slm kardeşim ben kastamonuluyum 18 nde akaraya gelicem zaten ankarada yaşıyordum biraz işlerim var ankarada akşam saat 22:30 İskenderun otobüsü ile yola çıkyorum.
    benim num 0506 507 15 96 yemin ederim çok az kontorum var arasam kapanacak 500 kont ne zaman bitti anlamadım belki iskenderunda buluşurz.

Kafama taklan bişey var, ben iş çamaşrı,1 normal elbise,çorap,traş takmı ve havlu flan götürüyorum fazla bişey götürmeyeceğim.Doğrumu yapyorum acaba başka bişey götüreyim mi bilen var arkadaşlar??????
    Birde orta boy tekerlekli bavul ile gitsm orada skıntı olurmu acaba yoksa normal üstten tutmal çantaylamı gitsem?yardımıcı olun arkadşlar orada armut gibi kalmayalım gidince göze batmayalım.birbirimize yardımcı olalım tertiblerim nede olsa asker ocağı...

• iskenderunda 15ay askerligini yapmis biri olarak
    Cabir Otel Ulucami Cad. No:16 İskenderun 0326 612 33 91

bu oteli tavsiye ederim temiz kaliteli guvenilir bir otel cokda pahali deil ben evci iznine ciktigimda sevgilimle burda kaliyordum..

Ayneg bukadar SIKINTI yapmana gerek yok inan eşin senin kadar SIKINTI yapmiyordur gercekten cok rahattir deniz alayi ve daha 2 gun once gitmis 20 sn konusman bile mucize diyebirim dile kolay bi anda 5000 kisi telefonlara kosuyor oyuzden 3-5 gun sabretmeni oneririm goruceksin zrayip uzun uzun konuscaksiniz ...ben islerim dolayisiyla hataya gidicektim ama ertelendi malesef ..yemin torenine daha cok var bence simdiden bukadar sabirsiz davranmayin BIRGUN GELICEK BIRGUN KALICAK bakmissiniz bitmis esinizin askerligi omur bitiyor 15 ay neki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysterious27 -- 14 Ağustos 2009; 23:56:25 >
  • Slm arkadaşlar Facebook da,

İskenderun Deniz K.K. Er Eğitim Alay Komutanlığı 89/3

adlı bir grup oluşturdum.Yeni açmam sebebiyle içeriği henüz boş gibi her birlikte yazılarımızla dolduralım herkesi bekliyorum
  • quote:

Slm arkadaşlar Facebook da,

İskenderun Deniz K.K. Er Eğitim Alay Komutanlığı 89/3

adlı bir grup oluşturdum.Yeni açmam sebebiyle içeriği henüz boş gibi her birlikte yazılarımızla dolduralım herkesi bekliyorum

tamamdır kardeş
  • Yardımcı olabilmek adına;
    Bundan önceki dönemde nişanlım İskenderun'da acemiliğini yaptı.
    Yemin töreni için gittiğimizde Hataylı Otel'de kaldık,güvenilir ve birliğe yakın olması sizin için de tercih sebebi olabilir.Dolmuş ile ulaşım sağlanabiliyor.Yalnız otel dolu olabiliyor,önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederim.
    Fotoğraf çekme arzusunda olanlar için;eğer usta birliği başka yere çıkarsa,bahriyeli kıyafetiyle görebileceğiniz tek an yürüyüş sırasında oluyor.
    Çünkü daha sonra dağılmadan üstlerini değiştirmeye ve eşyalarını almaya gidip yanınıza geliyorlar.
    O arada yakalayıp fotoğraf çektiniz çektiniz.(Ki gerçekten ayırt etmek çok zor).Beyazları bir daha giymiyorlar.=)
    Eğer bulundukları birlikleri öğrenirseniz,hesap yapıp yemin edecekleri masanın hizasına oturmanızı tavsiye ederim.Bu konuda görevli olan arkadaşlar yardım edebilir rica ederseniz,hangi bölük nereye denk geliyor gibi.
    Olaya değişik bir bakış açısı oldu,kusura bakmayın. =)

• Merhaba arkadaşlar bende acemiliğimi burada yapmıştım. Rahat bir yerdir sıcağı dışında. Yemin törenide bildiğim kadarıyla 4 eylül'de izin kullanmayanlar 6 eylül pazar günü usta birliklerine teslim olmak zorunda.

Bence izin kullanmayın kısa dönem kalkacak muhabbetleri dolaşıyor ortada riske atmaya değmez. Birde izin kullanıca terhis günü herkes giderken sen kalıyon çok kötü olur. Benimde 30 günüm kaldı hadi artık gelinde biz gidelim :)

Hayırlı teskereler
  • Yeni gidecek olanlar benim anlattiklarimin aynisi yasicaklar ona gore hazirlayin kendinizi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeliKurt_69

quote:

Mrb arkadaşlar bende Ankaradan 18 i akşam çıkacam 19 unda teslim olucam.Beyaz iç çamaşır aldım alt-üst.orada beyaz giyiliyor değil mi???
    Fazla bişeyler götürmeyeceğim, eşofman da götürmüyorum.Arkadaşlar giysi vb. neler götürmemiz gerekecek A'dan Z'ye ne gerekiyorsa açıklayacak bir arkadaşımız varmı acaba???

Deniz K.K. ER EĞT.A.K.LIĞI HATAY / İSKENDERUN
    ELEKTRİKÇİ
    Bazı arkadaşlar 1.ci flan diye yazmış onlarında Alayları farklı oluyor sanırım?

dostum hangı fırmadan aldın saat kaça ben daha almadım ona gore alcam beraber gıdelım
    özel msj kabul etmıyorsun yarın nete grme sansım olmayacak bana cepten ulasırmısın hemen ona gore bılet alcam
    0553 666 1 666
    0536 326 02 39

slm kardeşim ben kastamonuluyum 18 nde akaraya gelicem zaten ankarada yaşıyordum biraz işlerim var ankarada akşam saat 22:30 İskenderun otobüsü ile yola çıkyorum.
    benim num 0506 507 15 96 yemin ederim çok az kontorum var arasam kapanacak 500 kont ne zaman bitti anlamadım belki iskenderunda buluşurz.

Kafama taklan bişey var, ben iş çamaşrı,1 normal elbise,çorap,traş takmı ve havlu flan götürüyorum fazla bişey götürmeyeceğim.Doğrumu yapyorum acaba başka bişey götüreyim mi bilen var arkadaşlar??????
    Birde orta boy tekerlekli bavul ile gitsm orada skıntı olurmu acaba yoksa normal üstten tutmal çantaylamı gitsem?yardımıcı olun arkadşlar orada armut gibi kalmayalım gidince göze batmayalım.birbirimize yardımcı olalım tertiblerim nede olsa asker ocağı...

anladım kardesım bende Allah nasip ederse 18 gecesi 23:59 arabasıyla hareket etcez bakalım
    Şimdeden hayırlı teskereler olsun

• iskenderun deniz er eğt alayı
    sınıfı:serdümen

var mı arkadaşlar başka serdümen olan

veya serdümen sınıfı askerliği gemide mi yapıyor

bilgisi olan varsa paylaşımlarınızı bekliyorum ...

20.08. öğlen gibi iskenderundayım bu arada...
  • tertipler selam
    ben Allahın ıznıyle bu gece Ankaradan ulusoy arabasıyla 23:59 da hareket etcem cep telefonunuda goturcem askerıyeye teslım etsek problem olurmu
  • Arkadaşlar yemin töreni 17 Eylül 2009 saat 10:00 da. Girişte duyuru olarak asmışlar.
  • 17 Eylulse Demekki Sizleri Goremiyecez.. Safak 23.. İskenderunda Acemi Birligini Yaptim.. Suan Kocaeli Cengiz Topeldeyim.. Lumbaragzinda Gorevliyim.. Buraya Eger Düserseniz SelamLarimi İletin Herkese:)) Vaybe Saka Maka Bitti ...Darisi Hepinizin Basina.
  • Varmı Talim Öğretmeni olan Cengaver...
  • 29 Eylül 1. Denizci ER Eğitim Alay Komutanlığı , İSKENDERUN / HATAY

Varmı bursadan veya diğer şehirlerden giden arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MhR_TRKMN

29 Eylül 1. Denizci ER Eğitim Alay Komutanlığı , İSKENDERUN / HATAY

Allah Yardımcın olsun,
    10 Adet Anfiden Gireceksin Tek Tek Geçerken Benim bu yazdıklarım gelicek aklına haklıymışsın Arda diyeceksiniz.
    Ben 2 Gibi girmiştim Birliğe teslim olmaya 1.Paket Olmuştuk arkadaşla bu forumdaki.
    Gece 02:30 du Yattığımızda İşlemlerin bitmesi.

sabahları genelde 5:45"de kalkarsınız. 06:00-06:30 arası Sabah kahvaltısı olur.
    Şimdi Serindir orası biz 17 Ağustosdu gittiğimizde geceleri uyuyamıyorduk ama şimdi hem serin olur hemde 2 haftaya alışırsınız.

sabah akşam eğitim,içtima Çömel kalk Yaparlar, 3.Hafta Silah eğitimine geçersiniz, son hafta zaten Tören Çalışmaları.

Tek kelime Söylüyorum "EDÜT"cü olun. Bu Lafımıda Unutmayın.

Daha Bi Çok şey yazarım ama yaşayın ve görün.

Kafanıza takılan bir soru,suhal olursa yazın cevaplamaya çalışırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda

quote:

Orijinalden alıntı: MhR_TRKMN

29 Eylül 1. Denizci ER Eğitim Alay Komutanlığı , İSKENDERUN / HATAY

Allah Yardımcın olsun,
    10 Adet Anfiden Gireceksin Tek Tek Geçerken Benim bu yazdıklarım gelicek aklına haklıymışsın Arda diyeceksiniz.
    Ben 2 Gibi girmiştim Birliğe teslim olmaya 1.Paket Olmuştuk arkadaşla bu forumdaki.
    Gece 02:30 du Yattığımızda İşlemlerin bitmesi.

sabahları genelde 5:45"de kalkarsınız. 06:00-06:30 arası Sabah kahvaltısı olur.
    Şimdi Serindir orası biz 17 Ağustosdu gittiğimizde geceleri uyuyamıyorduk ama şimdi hem serin olur hemde 2 haftaya alışırsınız.

sabah akşam eğitim,içtima Çömel kalk Yaparlar, 3.Hafta Silah eğitimine geçersiniz, son hafta zaten Tören Çalışmaları.

Tek kelime Söylüyorum "EDÜT"cü olun. Bu Lafımıda Unutmayın.

Daha Bi Çok şey yazarım ama yaşayın ve görün.

Kafanıza takılan bir soru,suhal olursa yazın cevaplamaya çalışırım.

Kral yazmışsın hemen biraz daga ip ucu ver yazıktır bızım gıbı olmasınlar
    arkadaşlar yazısı guzel bılgısayardan anlayan unv mezunu unv terk falan dıye sorarlarsa balıklama atlayın bunun dısında hıcbırseye atlama gıdecegın yer rahat egıtım yok kralında dedıgı gıbı bız kotu zamanda GITTIK cok sıcaktı ben 46 yı gordum sabah 10 da rahat olursunuz bol bol arazı olun gerısı gelir zaten

• aday no : 1077
    adı: halil
    soyadı: altınay
    kuvveti : deniz kuv
    sınıfı: muhafız
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.