Şimdi Ara

1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI HATAY İSKENDERUN (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
4
Favori
282.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Takaya

Ben de sonucu şimdi öğrendim. Acemiliğimi İskenderun'da yapacağım. İlk işim uçak bileti almak oldu. Cumartesi sabahı 7'de Adana'ya iniyorum. Oradan da otobüsle İskenderun'a geçeceğim. Hepimize geçmiş olsun ve hayırlı teskereler.

nereden nereye uçak bileti aldın arkadaşım. thy online bilet sayfası açamıyorum nasıl aldın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yohoyo

benimde burası arkadaşlar. sınıfım deniz yazıyo. ne demek oluyor bu bilen varmı.

ayrıca ulaşım nasıl halledicez. yani ben büyük ihitimal istanbuldan uçakla gelirim. istanbuldan ne şekilde ulaşırım.

Hayırlı olsn benimde aynen deniz yazıyor :)
  • evet tertipler bende geldim izmirden gidicem iskenduruna uçakla adanayamı gitmek gerekicek ??

Kuvveti Sahil Güvenlik
    Sınıfı Sahil Güvenlik
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi -
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN HATAY
  • Adı ve Soyadı SÜLEYMAN KORKMAZ
    Baba Adı .
    Kuvveti Deniz Kuvvetleri
    Sınıfı Deniz
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi -
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN HATAY

Sorgulama sayfasına geri dönmek için tıklayınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.K. -- 10 Aralık 2009; 4:26:01 >
  • ARKADASLAR CUMLETEN HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN ORADA GÖRÜŞÜCEZ İŞALLH ANTALYADAN VAR MI İSKENDERUNA GİDEEK OLAN BEN AKDENİZ SEYAHATTEN BILETIMI AYIRTTIM AZ ÖNCE
  • arkadaşlar ben hataya aldım thy den adana daha yakın diyolar ama hatayıda görmüş olurum. hataydan iskenderuna gidicem çağrı merkezinden aldım hemen görünce sonucu. cumartesi sabah 9 gibi hatayda olucam. haritadan bakınca hatay iskenderun daha yakın gözüküyo adanaya göre

acaba hata mı ettik acele ile aldık değiştiremem de gerçi. hataydan iskenderundaki birliğe nasıl ulaşılır bilen varmı acaba. hatay havaalanından.

Aday Nu. 37643
    Adı ve Soyadı SERHAT SEVİNÇ
    Baba Adı MAHMUT
    Kuvveti Deniz Kuvvetleri
    Sınıfı Deniz
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebeast -- 10 Aralık 2009; 4:32:33 >
  • quote:

Ben Pegasus'tan aldım. 12 Aralık 06:20 Sabiha Gökçen kalkışlı. Tükenmeden almanı öneririm.

quote:

Orijinalden alıntı: yohoyo

quote:

Ben de sonucu şimdi öğrendim. Acemiliğimi İskenderun'da yapacağım. İlk işim uçak bileti almak oldu. Cumartesi sabahı 7'de Adana'ya iniyorum. Oradan da otobüsle İskenderun'a geçeceğim. Hepimize geçmiş olsun ve hayırlı teskereler.

nereden nereye uçak bileti aldın arkadaşım. thy online bilet sayfası açamıyorum nasıl aldın ?

Adana ya mı aldın

• arkadaşlar kiminin sınıfı deniz kuvvetleri benimki sahil güvenlik varmı bilgisi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebeast

arkadaşlar ben hataya aldım thy den adana daha yakın diyolar ama hatayıda görmüş olurum. hataydan iskenderuna gidicem çağrı merkezinden aldım hemen görünce sonucu. cumartesi sabah 9 gibi hatayda olucam. haritadan bakınca hatay iskenderun daha yakın gözüküyo adanaya göre

nasıl aldın arkadaşım. thy sitesinde promblem oluyor. tel ile filan mı aldın.
  • çağrı merkezinden aldım bileti. sitesi çalışpmıyor biraz önce tekrar aradık kardeşime dönüş bileti için heyecandan unutmuşuz. ancak sistemlerin çöktüğünü bilen satamadıklarını sadece rezervasyon yaptıklarını söyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebeast

çağrı merkezinden aldım bileti. sitesi çalışpmıyor biraz önce tekrar aradık kardeşime dönüş bileti için heyecandan unutmuşuz. ancak sistemlerin çöktüğünü bilen satamadıklarını sadece rezervasyon yaptıklarını söyledir.

internet sitesinde saatlardemi uymuyor. nerden hataya aldın arkadaşım yani hangi ilden hataya uçuş.
  • beyler sabiha gökçenden bincek olan varmı
  • Aday Nu. 30513
    Adı ve Soyadı EMİR ARAS
    Kuvveti Deniz Kuvvetleri
    Sınıfı Deniz
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi -

selamlar herkeze İstanbuldan
  • Selam kardeş hoşgeldiniz arkadaslar izmirden kimler gidiyor
  • istanbul sabiha gökçen - hatay
    sun express ortak uçuş dediler.

getdownonit ben sabihadan binicem cumartesi sabah 7:30 da
  • Arkadaşlar İstanbul'dan gelecek olanlar Thy ve Sun Express direkt uçuşları var Hatay'a.
    Ben kısmetse 07.30 Sun Express uçağıyla gidiyorum. Aynı şekilde gelen arkadaşlarla haberleşelim.
    Hemen sabahın köründede teslim olmayalım yani?
    ufak bir şehir turu yapmak lazım...
  • C.tesi sabahı Sabiha Gökçen'den binecek olanlar haberleşelim.
  • the best ne kadara aldın bileti
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglardeniz

Selam kardeş hoşgeldiniz arkadaslar izmirden kimler gidiyor

ben geliyorum

cumartesi anadolu jet 7:20 adana ucagı
  • Bir dedeniz olarak tek bir sey söylicem.. Para verseydiniz bu kadar sansli olmazdiniz.. Askerliginizin yarisi bitti sayin.. Cok sanslisiniz cok.. Bunu sizde gidince anlicaksiniz.. Siniflara ayrilirken MUHAFIZ olmayin yeter :))))) Oda sizin sansiniza artik.. Neden olmayin dedigimi olanlar anlicaklardir.. Ama emin olun cok güzel ve rahat yerlere düseceksiniz ordan.. Bi not : Bölüklere secilirken 5. bölük olmamaya özen gösterin.. Egitim bölügüdür hep 1. olur.. Az egitim istiyorsaniz 5 olmayin kac olursaniz olun.. Sorusu olanlari cevapliyabilirim.. Kardesimde ciksin istedim ama olmadi Manisa il jandarma cikti. Enazindan eve 40 dk uzakta :)

323. KD
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.