Şimdi Ara

1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI HATAY İSKENDERUN (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
4
Favori
282.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forum da 3-4 tane daha sahil güvenlikçi arkadaş var artık hep beraber orada buluşacağız.
  • Sahil Güvenlik
    Kısa Dönem Er
    1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN HATAY
    ersin yılmaz bolu 12sinde orda görüşmek üzere arkadaşlar...
  • 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN HATAY benimde istanbuldan gidiyorum varmı bildiğin yada sen istanbuldanmı gidiceksin eklersen konuşalım eastblood_e@hotmail.com
  • ben istanbuldan gideceğim ordan ucakla antep antepten iskendurun adana ya bilet bulamadık.
  • Beyler Korktugunuz Tek Branş Muhafızlık olsun benden sölemesi ...neden demeyin gidince olursanız bu sözüm aklınıza gelsin...
  • millet donu fanilayi ne renk aliyoruz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mysterious27

Beyler Korktugunuz Tek Branş Muhafızlık olsun benden sölemesi ...neden demeyin gidince olursanız bu sözüm aklınıza gelsin...

dostum bende muhafız yazıyor :D
    Kuvveti :DZ.K.K.LIĞI
    Sınıfı :MUHAFIZ
    Meslegi:ELEKTRİK TEKNİSYENLİGİ (GENEL) yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeCeKa -- 11 Ağustos 2009; 19:43:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeliKurt_69

quote:

Beyler Korktugunuz Tek Branş Muhafızlık olsun benden sölemesi ...neden demeyin gidince olursanız bu sözüm aklınıza gelsin...

dostum bende muhafız yazıyor :D
    Kuvveti :DZ.K.K.LIĞI
    Sınıfı :MUHAFIZ
    Meslegi:ELEKTRİK TEKNİSYENLİGİ (GENEL) yazıyor

Sen orda yazana bakma çoğu zaman orda yazan olmursun cunki ...Acemiligin 15.gününde ankaradan Binbası vey albay gelip ilk giriste gectiginiz 10 amfiden birinde sizleri tek tek karsısına alıp bakıcak size konusturucak sorulr sorucak kapasite ve mesleginize göre branslarınız ayarlanıcak ...
  • iskenerunda ikamet ediyorum ben :D sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz
  • Mrb arkadaşlar bende Ankaradan 18 i akşam çıkacam 19 unda teslim olucam.Beyaz iç çamaşır aldım alt-üst.orada beyaz giyiliyor değil mi???
    Fazla bişeyler götürmeyeceğim, eşofman da götürmüyorum.Arkadaşlar giysi vb. neler götürmemiz gerekecek A'dan Z'ye ne gerekiyorsa açıklayacak bir arkadaşımız varmı acaba???

Deniz K.K. ER EĞT.A.K.LIĞI HATAY / İSKENDERUN
    ELEKTRİKÇİ
    Bazı arkadaşlar 1.ci flan diye yazmış onlarında Alayları farklı oluyor sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by exelans

iskenerunda ikamet ediyorum ben :D sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz

iskenderunlu bak burda bi dunya insan var iskenderunu merak ediyorlar anlatta dinlesinler havasinin nekadar degisik oldugunu sularinin icilmedigini ben burdan soylim sen devamini getir..edem pastanesinden tatli yemenin keyfini..Hee bu arada Sehit pamirden kalkan minubus duraginda sinan diye bi arkadas vardi onun bana telefon nummarasini bulabilirsen ne guzel olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysterious27 -- 12 Ağustos 2009; 19:34:32 >
  • 18 gecesi otobüsle ankaradan hareket eden arkadaş varmı beraber gidelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinmcse

Mrb arkadaşlar bende Ankaradan 18 i akşam çıkacam 19 unda teslim olucam.Beyaz iç çamaşır aldım alt-üst.orada beyaz giyiliyor değil mi???
    Fazla bişeyler götürmeyeceğim, eşofman da götürmüyorum.Arkadaşlar giysi vb. neler götürmemiz gerekecek A'dan Z'ye ne gerekiyorsa açıklayacak bir arkadaşımız varmı acaba???

Deniz K.K. ER EĞT.A.K.LIĞI HATAY / İSKENDERUN
    ELEKTRİKÇİ
    Bazı arkadaşlar 1.ci flan diye yazmış onlarında Alayları farklı oluyor sanırım?

dostum hangı fırmadan aldın saat kaça ben daha almadım ona gore alcam beraber gıdelım
    özel msj kabul etmıyorsun yarın nete grme sansım olmayacak bana cepten ulasırmısın hemen ona gore bılet alcam
    0553 666 1 666
    0536 326 02 39
  • 18 Ağustos 2009 Salı
    ANKARA -> Iskenderun
    23:59
    bu otobüste gidecek olan varmı arkadaşlar biz iki kişiyiz şimdilik Dh den
    haberleşelim
  • Beraber girin alaya,aynı bölüğe düşersiniz
  • arkadaşlar benim nişanlım 1.dz.er.a.k.lığı sahil güvenlik iskenderuna çıktı..bugün teslim oldu..ona nasıl ulaşabilirimm..gitsem görme şansım warmı..yoksa acemi birliğinde ziyaret yaskmı..hala aramadı benii..kontrlu telden aramalarınada mı izin wermiolar..ne olur sorularımı yanıtsız bırakmayınn :(((( HÜSEYİN PAKSOY sahil güwenlk
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatoş-hüseyin paksoy

arkadaşlar benim nişanlım 1.dz.er.a.k.lığı sahil güvenlik iskenderuna çıktı..bugün teslim oldu..ona nasıl ulaşabilirimm..gitsem görme şansım warmı..yoksa acemi birliğinde ziyaret yaskmı..hala aramadı benii..kontrlu telden aramalarınada mı izin wermiolar..ne olur sorularımı yanıtsız bırakmayınn :(((( HÜSEYİN PAKSOY sahil güwenlk

hafta sonu cumartesi pazar ziyaret edebilirsiniz
    orda ilk günler çok yoğun oluyor
    o yüzden arayamamıştır.
    1-2 gün içerisinde arayabilir sizi merak etmeyin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by exelans

iskenerunda ikamet ediyorum ben :D sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz

iskenderunlu bak burda bi dunya insan var iskenderunu merak ediyorlar anlatta dinlesinler havasinin nekadar degisik oldugunu sularinin icilmedigini ben burdan soylim sen devamini getir..edem pastanesinden tatli yemenin keyfini..Hee bu arada Sehit pamirden kalkan minubus duraginda sinan diye bi arkadas vardi onun bana telefon nummarasini bulabilirsen ne guzel olur...

artık sularımız içiliyor havası çok sıcak dönerimiz künefemiz meşhurdur gezilecek yerlerimiz ise çarşı ve sahilden ibaretttir hafta sonları deniz keyfiniz vardır şehit pamirdeki durak kalktı arkdaşım karaaağaç arsuz duragından bahsediyorsun demi ?

• Lütfen yardımcı olun.Eşim 12sinde gitti.Yemin töreni hangi tarihlerde ve hangi gün olur?Bir de iskenderun'da kalınacak temiz ve güvenli bir otel bulabilir miyim?ya da en yakın nerede?Bu arada 1 günde bayaa sıkıntı yaşadığı belli 20snlik telefon konuşmamızdan..Nasıl geçecek ve bu yaştan sonra da nasıl geçer bilemiyorum.İkimize de çok oturdu bu durum..İşi ,gücü,eşi,çocuğu bırak git oralara..hiç anlamıyorum.Bu insanlar nasıl yaşayacak diye soran yok.
  • benimde nisanlım orda 4 eylüldeymiş gailba yemin törenleri istanbuldan gidecekler varmı? birlikte gidelim arkadaşlar.
    Hiç iyi değilim gitsemmi gitmesemmi yemin törenine karar veremedim biri bana destek olsun:(
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.