Şimdi Ara

1999 Doğumlular Askerlik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • önce asal yoklamaya başvuruyorsun sonra aile hekimine muayene oluyorsun sonra 2 gün bekliyorsun o muayenenin askerlik sistemine düşmesini sonra 2 hafta sonra da askerlik şubesi sizi arıyor tecil mi etmek istiyorsun diyor evet diyorsun tamam diyor bitti bu kadar
    Askerlik şubesinde bu işlem 15 dakikada halloluyor tavsiyem diploma ve kimlik fotokopisi ile gidin hemen halledin
    Ben e devletten yaptım ama toplamda 3 hafta sürdü
  • askerlik şubesine tecil için gittiğinizde sizi muayeneye göndermiyor
  • E devletten işlemleri yapabilirsiniz sonra askerlik şubesini arayın 2 yıl tecil veriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi tüm 99 luların kesin olarak tecil ettirmesi gerekiyor mu ve ettirilmezse ne olur? Veya şubattan sonra da tecil ettirebilir miyiz e devletteki belgede 01/02/2019 a kadar falan diyordu bu tarih ne anlama geliyor ve herkesde aynı tarih mi yazıyor

• aborjinik kullanıcısına yanıt
    bende de aynı tarih yazıyor tecil ettireceğim ne olur ne olmaz diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de 99 doğumluyum 1 şubat'ın tecil için son gün olduğunu bilmiyodum 15 şubat gibi bu tecil işleri nasıl oluyo diye bakıyım dedim internete son tecil tarihinin 1 şubat olduğubu görünce şimdi hapı yuttuk dedim. Ertesi gün diplomamı diploma fotokopisini filan alıp bisikletle askerlik şubesine doğru yola koyuldum. Hayatımda ilk defa askerlik şubesine gittim. Sıramı bekledim sıra bana gelince gittim gişeye iki dakikada tecilli ettirdim. Görevli dedi ki geç tecil ettiğim için bi para cezası gelicekmiş o kadar .

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.