Teğmen
31 Temmuz 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 1)
Gönderileri

24 yaşında babasından dolayı yeşil pasaport alabilen biri kaç yaşına kadar kullanabiliyor? İnternetten baktığıma göre 25 yaş sınırını hep başvuru için kullanmışlar. Mesela alırsak 25 yaşında geçerliliği direkt bitecek mi yoksa 29 yaşına kadar kullanabiliyor muyuz?

Burs kazandım fakat ziraatten herhangi bir mesaj gelmedi. Burs çıkan diğer arkadaşlarıma gelmiş bu durumda olan varmı

Arkadaşlar benim bir arkadaşımın abisi şehit ve bu yıl KYK bursuna başvurdu. Öncelik durumu olanlara kesin çıkar diye bir var mı? Normalde maddi durumları burs çıkmayacak kadar iyi

Watsapp grubu var mi varsa katılım linki atabilir misiniz pm olarak. Şimdiden teşekkürler
İTÜ 2020 girişli olup watsapp grubunda olan varsa katılım linki atabilir mi? Bölüm endüstri ürünleri tasarımı. Direkt bölüm grubu olursa çok daha iyi olur
Merhaba odtu ye yerleşeceğim çok büyük ihtimalle. ODTÜ de olup birkaç yıllık yurt tecrübesi olan varsa yazabilir mi sormam gerekenler var. Şimdiden teşekkürler
Yıldız Teknik de okuyorum Beşiktaş kampüsünde bölümüm. İstanbul a yeni geldiğim için semtleri pek bilmiyorum ve birkaç aya eve çıkacağım. Beşiktaş genel olarak pahalı bana ulaşımı Beşiktaş a çok da zor olmayan kısmen daha ucuz semtler onerir misiniz ev için? Şimdiden teşekkürler
Kaç bin sıralamaya denk geliyor bilen var mı? Teşekkürler
Odtü mimarlık mezunu ve 2 yıl önce mezun olmuş tanıdığımız kesinlikle mimarlık yazmamamı söylüyor. Kendisi 2 yıldır birkaç işe girip(özel sektörde) toplam 5 ay kadar çalışmış ve hiç iç açıcı konuşmuyor. Mimarlık ve inşaat mühendisliğini Boğaziçi Odtü veya İtü de bile okumamam gerektiğini söylüyorlar. Sizler ne düşünüyorsunuz
Malatya'da yaşayıp elden almak isteyen olursa mesaj atabilir. Gardrops uygulamasına yüklememin sebebi kargonun 5 tl gibi bir fiyata gelmesi. Bireysel gönderdiğimde en az 12 tl kargo alıyor. Linkten girip hem kitapların resimlerine hem ayrıntılı bilgilerine ulaşabilirsiniz birden fazla alımlarda biraz daha indirim yapabilirim.

https://www.gardrops.com/tytaytkitaplar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 355
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.092 (Bu ay: 86)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 111 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.