Şimdi Ara

1998 model Toyota ile 2015 model Toyota çarpışırsa ne olur? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
6.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

şaka gibi bide videonun sonunda hangisini seçerdiniz diyor sanki amerikada fln yaşıyoruz da ucuz fiyata son model araba sahibi olacağız millette biliyor aradaki farkı ama işte maddi imkanların neyse ona göre uzatırsın ayağını türkiyede aliminyum folyodan arabalar bile ateş pahası halk ne yapsın

Maddi imkansızlıklardan 25 bin lira veriyorlar efsane kasaya evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
    Sonunda benim bakış açımdan bakan biri bu corolla ya efsane abi yeaaaa diyen kişilere metal yorgunluğu vardır dediğimde abi efsane yeaaa cevabı alıyorum. Mühendisliğimi köreltiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: enrique

boşverin 98'i 1956 impala ile denesenize bide onu atomlarına ayırsın 2015'i :)

Öyle olmuyo işte

• Batuist B kullanıcısına yanıt
    Bu videoyu izler izlemez kendimi showroomda buldum. Az daha eski arabamı takasa verip sıfır araç alıyordum. Neyseki mesajınızı gördüm sakinleştim, vazgeçtim. Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: parezer

Bu videoyu izler izlemez kendimi showroomda buldum. Az daha eski arabamı takasa verip sıfır araç alıyordum. Neyseki mesajınızı gördüm sakinleştim, vazgeçtim. Teşekkür ederim

• burda önemli bir noktada hızların 64 olması. çoğumuz mahalle arasında yapıyoruz bu hızı.

ulan teyze sonunda diyorki Always buy the safest car you can afford, Safety is not a luxuary

ah teyze ah, bilsen burda nasıl lüks.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitman -- 22 Mayıs 2017; 1:5:12 >
  • Aynı markanın farklı segmentlerini de görmek isterim ben açıkçası. 208 vs 308 , micra vs qashqai gibi...

• nehuse N kullanıcısına yanıt
    esas sorunlu olan araba değil
    .
    ucuz arabaları kullanan vurdumduymaz cahil sürücüler.

• Enerji açığa çıkar.
  • Bu videolar ncap ve benzeri testlerin ne denli önemli olduğunu gösteriyor.

Firmalar daha düne kadar emniyet kemerini koymuyordu araca, hatta sag taraftaki ayna bile opsiyoneldi.

Daha eski araçta hiç bir denetim olmadığından daha az güvenli olması normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre D

Volvo'yu merak edenlere.

Irkı kapitalizmayı anlamak için Prof. mete gündoğan ın Narkoz kitabını herkes okumalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyaran

Irkı kapitalizmayı anlamak için Prof. mete gündoğan ın Narkoz kitabını herkes okumalıdır.

Alıntıları Göster
    ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

İyi de 20 yasindaki aracta metal yorgunlugu var.
    Neden siyasete mi girmiş?

• Keyfimizden mi kullanıyoruz sanki? Para vardı da biz mi yeni modelini almıyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blair12344 B kullanıcısına yanıt
    mesele para değil, mesele kabiliyetsizlik ve vurdumduymazlık. sakız çiğnerken merdiven çıkamayan adam, 10,000 lirayı bir araya getirdimi araba alıyor. sonra trafikte çatır çutur ona buna giriyor yada başkalarının kaza yapmasına sebep veriyor. kamikaze gibi gidiyor. intihar bombası.
    .
    ha kabiliyetin yok tamam sorun değil, o zaman en azından buna göre kullan, trafik kurallarına senin herkesten daha çok uyman gerekirken en az trafik kurallarına uyan sen olma. 20 ile sol şeritten gitme, sol şeritte yol ortasında durma, sokaktan ana caddeye çıkarken şöyle bir sağına soluna bak, şerit değiştirirken sinyal mutlaka ver arkadan geleni sıkıştırma yada o sinyal kolunu kullanmayacaksan kopart at, köyde toprak yolda gezer gibi yada parkta pazar gezmesine çıkmış gibi yada alışveriş merkezinde ona buna çarparak yürür gibi asansörde onu bunu itekler gibi yolda araba kullanma. kabiliyetinin ne olduğunun farkına var vurdumduymazlık yapma.
    .
    bu para ile ilgili değil. parası olupta kabiliyetsiz çok. ama genelde aç youtube trafik kaza videoları diye izle 10 tane arabanın 5 tanesi doblo tarzı belki 1 tanesi mersedes. ben ucuz arabaları kullananları sevmiyorda böyle söylemiyorum. videolarda ve gerçek hayattaki caddedeki durum bu.
    .
    birde skutır kullananlar varki Allahım esirgesin bende skutır kullandım ne bir korna yedim ne bir araba üzerime sürdü. onlara önce bir araba kullandırıp bak bu araba manevra yaptımı 1 metrede skutır gibi 90 derece dönemez, frene bastımı skutır gibi 3 metrede duramaz, aracın her yerini skutırda gibi göremez kör noktası vardır gibi önce araba kursu verip sonra skutır sürmelerine izin vermek gerekiyor bunları. yaya kaldırımından karşı yola geçerler, araçların tamponlarını sıyıra sıyıra şerit değiştirirler, birde sürekli iki araç arasında yolda sürer çünkü trafik yavaşladımı o aradan geçecek ya! iki araç arasında değil aracın araksında git adam gibi diğer trafik araçları gibi sür temel kurallara uy.... ayrı bir bela sonra skutırlara saygısız davranıyorlar trafikte sıkıştırıyorlar vs diye saçma şikayetler.....

• bu videodan sonra klasik araç piyasası düşüşte :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.