Şimdi Ara

1995 Model Escord 1.6 Clx Klimasiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 1995 Model Ford Escord 1.6 Klima Ve Hidrolik Direksiyon Yok Bu Arac Nasildir Piyasasi nekadardir Bilgi Verebilirmisiniz.

• Hidrolik olmayan direksiyon sizi baya zorlar gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meissner -- 12 Ocak 2014; 17:16:56 >
  • Meissner kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim fiyat olarak 5500 tl dedi alip almamakta kararsizim
  • 5500 e alınır hatta fazla ucuz aracın bir problemi var gibi geldi bana
  • Aracın 19 yaşında olması, donanım olarak kıt olması bence fiyat normal gibi. Gene de ucuz ama. İyi baktırılmalı.
  • üsttenegzantrik kullanıcısına yanıt
    Pasam Yarin Araca bakacagim Araca 6250 Istedi 5500 e Dustu Ben Arabadan Pek Anlamiyorum Ilk Arabam Olacak Birazda her Soylenene Inanan Bir Yapim Var Umarim Hayal Kirikligi yasamam
  • Hocam eğer öyleyse, arabayı alın sanayiye götürün. İki farklı motor ustasına gösterin. İkisi de birbirinden habersiz olsun ama. Ustaları tanımamanızın zararı olmaz. 20 lira da para verirsiniz en fazla usta başı.
    Sonra 2 de kaporta ustasına gösterirsiniz, ikisi birbirinden habersiz gene.
    Ustaların birbirinden habersiz söylediği şeyler aynıysa, arabanın ne olduğu ortaya çıktı demektir.
  • Bu araçlarda özellikle motor kısmında bir arıza çıkarsa bir 5000 daha harcarsınız. İlginçtir bazı parçalarını bulmak bile zor. Araca iyi baktırmanızı tavsiye ederim.

Kafanızı karıştırmak gibi olmasın hyundai excel GLS düşünürseniz daha mantıklı olur. 91 modellerinde bile hidrolik direksiyon,4 cam elektrikli gibi özellikler var. 92 den itibaren klima bile mevcut. Yakıtı daha uygun, parçası kolay bulunur.
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Pasam Saolasin En Iyisi Sizin Soylediginiz Gibi Yapmak 5.000 e Birakir Ise Almami Tavsiye Edermisiniz.
  • _Lupara_ kullanıcısına yanıt
    Pasa, Arabalardan Anliyor Olsa Idim Bu Kadar tereddütlü Olmazdim Neticede Ilk Arabam Olacak Birde Soylediginiz Gibi Sanayiden Cikmayan Bi Araba Olursa Eger Hem Is Gunu Kaybi Hemde Maddi Kayip Yasayacagim Sizlerinde Soyledigi Gibi Sanayii'de Bir Ustaya Gösterip Oyle Karar Kilmak Cok Daha mantikli.
  • Hocam araba temizse alın. Temiz değilse bedava verse almayın. Hem yapacağınız masraf hem sizi yıpratır. Temiz, masrafsız bir araba almanız her zaman iyidir. Varsın piyasadan 2 bin pahalıya alın, temizini alın.
  • lpg işli ve motor ve şansumanda sorun yoksa alınır fiyat çok uygun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.