Şimdi Ara

199$ MALZEME GÜMRÜĞE TAKILIR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 199$ değerinde USA'dan bir ürün aldım. Ürünü direk Türkiye'ye göndermedikleri için önce USA'da bulunan kuzenime yolladım. Ardından o da bana USPS aracılığı ile kargoladı. Sizce ürün gümrüğe takılır mı? Bazı arkadaşlar fiyata pek bakmıyorlar dedi gümrükte. Sizce ne olur?

ÜRÜN :http://img.inlinewarehouse.com/new_big/BX6S3L-1.jpg

• Eger kullanım klavuzu falan yoksa banko takılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • touchme T kullanıcısına yanıt
    Garanti belgesi, faturası falan her şeyi içinde.
  • Resmi rakamdan ustu biraz sansına kalıyor

• farego kullanıcısına yanıt
    Biraz öyle galiba ama ticari bir şey olmadığı belli gönderen ve alıcıdan anlaşıldığı gibi. Kafama bayağı taktım. Eğer gümrüğe takılırsa toplam ne kadar ödeyeceğim bu arada gümrüğe bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  • usps ise rahat ol ptt en fazla vergisini alir oda 80 lira
  • Zamanında kaykaylarımız haftalarca bekledı hatta kaykayın tekının.kosesını kestıler krımınale yollamak ııcın

• Şu an bende tracking numarası yok bir de. Haftaya türkiyeye giriş yapar büyük ihtimalle. Gümrüğü arayıp ismi söyleyip gelip gelmediğini öğrenebilir miyim bu arada? Bir de tracking numarası elime geçerse gümrüğe takılıp takılmadığını nasıl anlayabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: touchme

Zamanında kaykaylarımız haftalarca bekledı hatta kaykayın tekının.kosesını kestıler krımınale yollamak ııcın

Nasıl yapılabir öyle bir şey? Ürün gönderildiği gibi gelmek zorunda değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakkaron

quote:

Orijinalden alıntı: touchme

Zamanında kaykaylarımız haftalarca bekledı hatta kaykayın tekının.kosesını kestıler krımınale yollamak ııcın

Nasıl yapılabir öyle bir şey? Ürün gönderildiği gibi gelmek zorunda değil mi?

Welcome to Turkey

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.