Şimdi Ara

1900 TL'ye kadar buzdolabı önerisi (Bosch, Siemens, Profilo)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, haziran sonunda evlenmeyi düşünen arkadaşım için buzdolabı araştırması yapıyorum. Alman BSH grubundan yani "BOSCH, SIEMENS, PROFILO" grubundan bir ürün almayı düşünüyoruz.
    Maksimum bütçe 1900 TL,
    1000-1900 TL arası her türlü önerinize açığız.

Buzluk-derin dondurucu kısmı altta olanlar tercih nedeni...

Özellikle BOSH-SIEMENS ikilisi arasında muadil modeller var sanırım, yani teknik olarak birbirinin aynısı. Bu modelleri de ayrı ayrı yazabilirseniz çok memnun olurum. Teknik olarak aynı olsa da işin içine bayanlar girince görsellik ön plana çıkabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulaş-ım -- 9 Mayıs 2013; 15:11:33 >

• Merhaba, aşağıdaki modellere bakmanızı tavsiye ederim.
    Siemens bayisiyiz ve mağazalarımızın olduğu bölgelere ücretsiz teslimat yapıyoruz.
    Saygılar

KG57NVW20N 1,595.00 Beyaz (stoklarımızda yok,1 hafta gibi sürede temin edebiliriz)
    KG57NP72NE 2,000.00 İnox (stoklarımızda var)
    KG57NAW24N 1,800.00 Beyaz (stoklarımızda var)
    KG58EAW30N 1,420.00 Beyaz (stoklarımızda var)

Yukarıdaki ürünlerin fiyatları nakittir, kredi kartına taksit için bankanın uyguladığı komisyon oranı bu tutarlara eklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarCetin -- 9 Mayıs 2013; 16:08:05 >
  • görsellik önemli ama kalite ve kullanılşı daha da önemli sanırım
    BOSCH ' un fazla ürünlerini evimizde kullandık ve memnun kaldık...
  • bosch'un mayıs ayı kampanyasında çok güzel buzdolapları var hatta istediğiniz gibi buzluk kısmı altta olup gri renkli bir dolap görmüştüm isterseniz sitesinden bir bakın
  • Tesekkurler arkadaslar.

Derin dondurucu-buzluk kisminin yukarida olmasinin mantigi yok gercekten de... 2 gunde bir kullanilan kismin en altta olmasi mantikli. Arkadasin bu kriteri cok hosuma gitti. 6 yil once kendim Siemens buzdolabi aldim, o zamanlar buzluk alttaymis ustteymis diye bir sey yoktu ya da biz bilmiyorduk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.