Şimdi Ara

19 yaşında baskete başlamak ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar uzun zamandır bi ilgim basladı basketbola karşı daha önce sadece atış yapadım atış yapmak zevk verırdı sımdı adam akıllı öğrenmek stiyorum zamanında lise takımına girmedim hoca çok yalvarmıştı fakat iş işten geçti 1,78 boyundayım ve 55 kilodayım ... genel olarak 3lük atış denerim ve köşelerden gayet isabetli atışlar yaparım
    şimdi bu aşamada nerden başlamalıyım sizce gençlik ve spor bakanlığı nın gençlik merkezinde basketbol oldugunu öğrendım sizce gidilirmi orda adam akıllı öğrenebilirmiyim bunu tavsiyeniz benim için şu aşamada çok önemli ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetxx12xx -- 18 Şubat 2017; 2:2:12 >

• Dostum top sürüşün iyiyse, topu iyi kontrol ediyorsan, bir ihtimal kendini geliştirip guard olabilirsin ama hayvan gibi geliştirmen lazım kendini.
  • Hiç uğraşma,sokakta sahilde basketbol öğrenmeye bak.Bu yaştan sonra kulüpte oynaman zor ve anlamsız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yaştan sonra profesyonel olarak oynaman zor durumunu bilmiyorum ama zevk aliyorsan zevk için oynamaya devam et bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yazık ki bu saatten sonra profesyonel olabilmen için boyunun 2.15m felan olması lazım ki o bile yetmeyebilir.
  • imkansiz gibi
    Kızım 8 yaşında başladı şuan 10 yaşında oğlumda 6-7 yaşında başlar. 19 çok ama çok geç yani belki belki çok düşük bir ihtimal 3. Ligde oynarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 28 Nisan 2017; 22:1:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efes'in altyapısında ortaokul dönemindeki çocukların el ölçümleri bile hesaplanıyor. !9 yaş çok geç artık sadece zevkine oynarsın basketi.
  • hocam bobby dixonda 1.78 boyunda ama avrupanın en iyi takımlarından birinde oynuyor bol bol şutunu geliştir ve eğer kilo fazlalığın varsa verip hızını arttır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.