Şimdi Ara

19 LT Damla Damacana Su 1 TL (ANKARA) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
11.831
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abant premium ve damlacana dışında cam damacanada satan firmaları biliyorsanız paylaşın
  • Daha dün ve evelsigün damla su içtim. vee size ne hissetiğimi şöyle anlatayım, sabah uyandığımda ağızım kupkuru sanki tuz basmışlar, böbreklerim taş gibi kuru ve acı içinde ve çöldeki biri gibi tekrar su istiyordu bedenim... damla su çok büyük tehlike... arayın arştırın. teste gönderin ayrıyeten testi kendiniz yapın. bana öyle cevap verin.... biz uzak durulması gerekliliğine inanıyoruz!!!!!!!!!!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla istanbul için aldım kullanıyoruz.gayet iyi istanbulda 500ml 1lira sataken adamlar damacanayı veriyorlar o fiyata.adamların hakkını yemeyelim
  • Korusu 6.5 tl ye 2 damacana getiriyor..Bitmediyse hala devam ediyordur..Erikli ile yarışır tat olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Korusu 6.5 tl ye 2 damacana getiriyor..Bitmediyse hala devam ediyordur..Erikli ile yarışır tat olarak

hangi şehir ve bölgede hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Korusu 6.5 tl ye 2 damacana getiriyor..Bitmediyse hala devam ediyordur..Erikli ile yarışır tat olarak

+
  • kodları elmacıkdan almışım ama Damla'nın müşteri hizmetlerini aramışım kaydı falan her şeyi hallettim. Kadın kodu istiyor veriyorum devam edin diyor kod bitti diyorum sonra siz hangi markasınız deyince kadında koptu telefonda hay allahım ya böyle aptallıklar sadece bende mi mevcut olur

• quote:

Orijinalden alıntı: ciko44

quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

quote:

Orijinalden alıntı: caner282828

Damla ayrıca piyasadaki bir eksikliğe de el atmış. Damlacana markasıyla CAM DAMACANA su satışına başlamış
    büyükşehirlerde. Aslında artık tüketicinin bilinçlenmesi ve fırmalarında bu bilinçlenmeye cevap vermesi gerektiğini düşünüyorum.
    Su Cam damacanada taşınmalı.

Cam şişede su aslında çok uzun zamandır satılıyor,fakat satan markaların pazar payı coca cola kadar yüksek olmadığı için heryerde görünmüyordu,fakat coca-cola işin içine girince pazar büyüdü.
    Ayrıca damla piyasadaki sular içerisinde en son tercih edeceğim markadır,değil cam altın sürahide getirseler yinede içilmeyecek kadar kötü tadı var.

Damla CAM DAMACANA nın fiyatı nedir acaba ?

birde içilmeyecek sulara

SAĞLIK suyunuda ekleyebiliriz tadı çok kötü

çubuk barajındaki suyu çekip arıtıyorlar galiba.

birde damla suyu zaten bedava veriyormuş işletmelere

o kadar işletmeceyi gittiğimde bu suyu değiştirin dedim
    para vermiyorumki zaten dedi.

coco cola

• Damla Kampanya da sikinti var. benden damancana+2 tl istendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelfender2

Damla Kampanya da sikinti var. benden damancana+2 tl istendi.

Hocam bende sıkıntı yok , hiç para vermedim . Damacana vardı Nestlenin onu verdim yeni suyu aldım. Bayiyi şikayet edin . Bayi kafasına göre para isteyebilir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

quote:

Orijinalden alıntı: kelfender2

Damla Kampanya da sikinti var. benden damancana+2 tl istendi.

Hocam bende sıkıntı yok , hiç para vermedim . Damacana vardı Nestlenin onu verdim yeni suyu aldım. Bayiyi şikayet edin . Bayi kafasına göre para isteyebilir .

Cevap icin tesekkurler.
  • Durumu müşteri hizmetlerine iletin. Bizim bayi Turkcell kampanyasında önce "her seferinde farklı damacana markası veriyorsunuz, değiştiremem" demişti 3. damacana değişiminde. 444'lü numaraya sordum, "değişir, biz tekrar yönlendiriyoruz" dediklerinde gelip aynen: "mazot 4.5 lira olmuş, Turkcell'den aradığınızı söyleseydiniz sabah geldiğimde hallederdik burada." dedi.
    Bu kampanyada da arayıp "kampanya koşullarını okumadınız mı? Siz daha önce farklı kampanyadan yararlanmışsınız, bu yeni müşterilere yönelik kampanya" dedi. "He he!.." deyip yüzüne kapadım. Yine bir telefondan sonra geldi ve "siz iki tane mi söylemiştiniz? Orada 4 tane görünüyor, ondan kaynaklanıyor sorun" dedi. "İyi günler, merhabalar vs." kibar çocuk ama 3.cüde ağzını burnunu kıracağım, zor tutuyorum kendimi.
  • Damla suya 1 TL bile çok .
  • 1 liraya alıp çiçek falan sulanır ancak.bilmiyorum illere gönderdikleri sular farklı mı fakat hayatımda içtiğim en iğrenç sudur damla su.(izmir için.) eğer susadığım ortamda başka bir su yoksa mecburen içiyorum.çeşme suyu varsa onu tercih ederim.şimdi diyceksiniz kaynak suyu bu falan.musluktan akan su da kaynak suyu sıfatına giriyor.bunun testi çok zor değil.gidin 50 kuruşa 1 şişe erikli 1 şişe damla su alın.sonra için,içirin cevabınızı alın..
    edit:hatta izmir için 1 bardak musluk suyuylada karşılaştırabilirsiniz o kadar berbattır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock3r -- 10 Haziran 2012; 13:41:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Ankara
  • quote:

Orijinalden alıntı: rock3r

1 liraya alıp çiçek falan sulanır ancak.bilmiyorum illere gönderdikleri sular farklı mı fakat hayatımda içtiğim en iğrenç sudur damla su.(izmir için.) eğer susadığım ortamda başka bir su yoksa mecburen içiyorum.çeşme suyu varsa onu tercih ederim.şimdi diyceksiniz kaynak suyu bu falan.musluktan akan su da kaynak suyu sıfatına giriyor.bunun testi çok zor değil.gidin 50 kuruşa 1 şişe erikli 1 şişe damla su alın.sonra için,içirin cevabınızı alın..
    edit:hatta izmir için 1 bardak musluk suyuylada karşılaştırabilirsiniz o kadar berbattır.

Size özel gönderiyorlar sanırım. Dün sipariş ettim, gayet güzel bir su. Ankara'da musluk suyu için de, sonra bunları buraya yazın. Tabi yazana kadar ölmezseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

1 liraya alıp çiçek falan sulanır ancak.bilmiyorum illere gönderdikleri sular farklı mı fakat hayatımda içtiğim en iğrenç sudur damla su.(izmir için.) eğer susadığım ortamda başka bir su yoksa mecburen içiyorum.çeşme suyu varsa onu tercih ederim.şimdi diyceksiniz kaynak suyu bu falan.musluktan akan su da kaynak suyu sıfatına giriyor.bunun testi çok zor değil.gidin 50 kuruşa 1 şişe erikli 1 şişe damla su alın.sonra için,içirin cevabınızı alın..

Size özel gönderiyorlar sanırım. Dün sipariş ettim, gayet güzel bir su. Ankara'da musluk suyu için de, sonra bunları buraya yazın. Tabi yazana kadar ölmezseniz.

peki erikliyle karşılaştırdınızda kalitesi nasıl kalıyor ? fiyatları kampanya dışında aynı çünkü.

• quote:

peki erikliyle karşılaştırdınızda kalitesi nasıl kalıyor ? fiyatları kampanya dışında aynı çünkü.

Erikli kullanmıyorum. Birkaç defa içtim damacanadan, ne özelliği var onu da anlamadım. Sırma'nın suyunu kullanmıştım, pek fark göremedim. Güzel, gayet içilebilir bir su. Su işte, özel bir tanım yapamıyorum. Ankara'nın bariz biçimde kokan musluk suyunun tadına bakmış biri olarak hepsi iyi diyebilirim.

Prestor, içtikten sonra mı fiyatı fark ettiniz? Erikli'nin özelliği bu mu yoksa?

• Konuyu "ANKARA'DA DAMACANA SU FIRSATLARI" olarak değişsek te güncel takip etsek ??
  • erikli kullanıp beğenenlere alaçam marka tavsiye ederim eriklinin diğer markası 5,5 liraya kaynağı uludağ erikliyle aynı olma ihtimali yüksek. ben ankarada bunu kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.