Şimdi Ara

19' için DVI Kablo Tavsiyesi !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkeze iyi akşamlar arkadaşlar. Bir kaç gün önce bir pc topladım (Kargo ile geldi) ve monitör kutusundan dvi kablosu çıkmadı. Bu yüzden 4830 a bağlamak için analog kablo+dönüştürücü kullanıyorum. Daha iyi bir görüntü alabilmek için bir dvi kablo almak istiyorum (Monitörün dvi girişi var).

Arkadaşlar bu dvi kabloların hepsi aynımıdır yani markadan markaya kalitesi filan değişir mi? Yoksa hepsi aynı mı hangi markanınkini alırsam alayım bir şey farketmez mi? Bir de arkadaşlar altın kaplama uclu olanları varmış onlar daha mı iyidir daha mı iyi görüntü verir onlar bi yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Herkeze çok teşekkürler sevgiler saygılar ..

• aslında hepsi hemen hemen aynı ancak o ucu altın kaplama olanlar görüntüyü daha iyi iletir ancak altın kaplama olnalar 2 kat fiyat farkı var diye biliyorum ben...
  • quote:

Orjinalden alıntı: delgado505

aslında hepsi hemen hemen aynı ancak o ucu altın kaplama olanlar görüntüyü daha iyi iletir ancak altın kaplama olnalar 2 kat fiyat farkı var diye biliyorum ben...

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.
  • Bende alıcam ama kafam karışık.Burda dvi çeşitleri var.

Monitorun ve ekran kartının dvi portlarını kontrol edip hangi dvi çeşidi olduğunu ve pin sayısını anlaman gerekir.Ondan sonra arkadaşın dediği gibi altın uclular daha kaliteli bir iletim sağlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: __İCE__

Bende alıcam ama kafam karışık.Burda dvi çeşitleri var.

Monitorun ve ekran kartının dvi portlarını kontrol edip hangi dvi çeşidi olduğunu ve pin sayısını anlaman gerekir.Ondan sonra arkadaşın dediği gibi altın uclular daha kaliteli bir iletim sağlar.

Çok teşekkür ederim valla hiç bilmiyordum böyle çeşitleri olduğunu. Beni büyük bir zahmetden kurtardınız.

• Benim ekran kartı 24+5 monitör girişi ise 24+1. Bunu çevirici bir adaptör var mıdır?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.