Şimdi Ara

1842 TL Samsung LC27RG50FQMXUF 27' 240Hz (HDMI+Display) FullHD FreeSync Çerçevesiz Curved VA Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.304
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 4ms beyler bilginiz olsun.

Input lag orani kac bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zamanda amazon da aynı fiyata sattı ve stokları bitirdi.
    Şu monitör 2k olsaydı nolurdu ki..

• 240 fps verebilecek ekran kartıda gerekli unutmayın yoksa 240 hz nin cs go gibi oyunlar hariç oda aman aman pro değilseniz pek bi faydası olmaz. amazon 1500 civarı sattı sanıyorum. kullanılan panel içeriği monster aryond 1080p olanın aynısı tabiki aryondta stand ayağı, rgb ışık az birazda makyaj var geriye kalan herşey aynı

bazen soranlar oluyor sormayın VA panel aşırı ışık sızması mevcut yoğunluk derecesi şansınıza kalmış bantları yan kenarlara çekenin insafında olan birşey. ama ışık sızmasız VA panel yok gibi birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResistibiLiTy -- 12 Mayıs 2021; 22:26:2 >
  • Amazondan 1500 e aldık .Arkadaşın dediği gibi 240 hz almak istiyorsanız ona göre ekran kartı şart 240 fps üzerine çıkmanız lazım.Onca monitör araştırdım 240 hz 0,5 ms dahil sıkıntılı olmayan yok.Her modelin ve teknolojinin farklı sıkıntıları var.İ5 10400f ve gtx 1650 super 32 gb ram kombinasyonu birçok oyunda ucu ucuna yetiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anzubesti -- 12 Mayıs 2021; 23:21:9 >
  • ResistibiLiTy kullanıcısına yanıt
    Kavisli değilse ışık sızması olmuyor va panellerde. Tüm kavisli paneller va olduğu için öyle bir yanılgı olmasın. Işık sızması olması kavisli olduğu için va panel olduğu için değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beratt06 kullanıcısına yanıt
    Ghosting var zaten baya hissedilebilir şekilde forumdan bi arkadaş videosunu da atmıştı hatta

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben de amazondan almıştım laptopa bağlı olarak kullanıyorum, bu aralar görüntüde ara ara dalgalanmalar oluyor sizce neden oluyordur. İlk kez monitör kullanıyorum çok tecrübem yok

• absolutelyy A kullanıcısına yanıt

kaliteli kablo alın

• quote:

Orijinalden alıntı: absolutelyy

Ben de amazondan almıştım laptopa bağlı olarak kullanıyorum, bu aralar görüntüde ara ara dalgalanmalar oluyor sizce neden oluyordur. İlk kez monitör kullanıyorum çok tecrübem yok

içinden gelen dp kablosu ile freesync aktif iken yaşıyorum parlaklık dalgalanmasını. freesync kapattım artık olmuyor

• Kampec kullanıcısına yanıt

hocam paugge nin mini dp to dp kablosu ile bağlantı yapıyorum. Kaliteli diye 100 liraya aldım valla, kalitelidir diye düşünüyorum ama

• Ben de paugge mini dp to dp ile bağladım hocam, ben de sürekli freesync açık oynuyordum kapatayım onu o zaman teşekkürler cevap için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.