Şimdi Ara

18 YAŞ VE ÜSTÜ SADECE CEVAP YAZSIN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
2
Favori
4.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen hayatı, para kazanmayı ne sanıyorsun? Çalışmadan yada riske girmeden para kazanmanın bir yöntemi yok. Hayaldünyasında yaşama boşuna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orkun74 kullanıcısına yanıt
    Risk tabi var ama 100 lirayla fazla getiri sağlayamazsın hiç girme bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilen kişi kendi yapar, açık açık söylemez :D

• Genelde vurduranlar oturduğu yerden kolayca kazanıyor

• Biraz paran varsa döviz tahvil değeri madenler alıp satarsın yani borsa piyasayı haberleri takip edersin, başkaları kaybederken sen kazanırsın sonuçta paranı faize yatırmayı düşündüğüne göre bazı noktalarda sorunun yok demekki.
    Borsa benim için riskli olur ben kaybetmemeliyim diyorsan, evden yapacagin işler şunlar; bizim millet komediye bayılır youtubeda insanları eglendirebilen videolar yapabilirsin, yazılım öğrenip kafayı sıyırıp işten anlamayıp üç kuruş para verenlerin afedersin köpek muamelesi yapmasını hazmedip çalışırsın sanırım oturduğun yerden para kazanmak bildiğim kadarıyla böyle.

• youtube da içerik üret

faize katmaktan bahsetmişsin, haramına helaline bakmıyorsun demek ki

cs:go kumar sitelerinde katlayıp gerçek banka hesabına %10 kesintiyle atan siteler var. onlara bakabilirsin

• orkun74 kullanıcısına yanıt
    Helal lan sana adamsin. Bu mesajını görmesem yukarıdaki ya lı yu lu mesajlarını alıntılayıp sen karrı mısın oğlum kaRRı gibi konuşma diyecektim

Youtubeda arat orda anlatan adamlar var az olsa da birikiyormus galiba.

• dostum geçen bir yazı okudum sana da öneririm. para biriktirmeyi oyun haline getiren 3 yöntem, linki bırakıyorum buraya https://hayatyolumuz.com/kisisel-gelisim-yazilari/para-biriktirme-oyunu/
  • Git SEO danışmanı ol, bilgisayar başından paranı kazan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkun74

işletim ücreti var mı ve günlük mesela 100 tl atsam kaç faiz alırım ben 100 tl attım 1 günde 3 kuruş kazandım faiz oranlarını ekran görüntüsüyle veya yazarak belirtirsen çok ama çok sevinirim cevap için tekrardan çok teşekkürler 😊👍
    Faize girme bence hem haram hem hayrını görmezsin

• Mmorpg oyunlar oynayıp oyun içi parayı gerçek para karşılığı satabilirsin. Ben bu şekilde 1 yıl içerisinde kendime ortalama üstü bir bilgisayar ve telefon aldım. Tek sıkıntısı bütün gün boyunca aynı şeyi yapıyorsun 100lerce kez bir süre sonra acayip sıkıcı oluyor. Girişmek isterseniz oyunları iyi araştırın. Oyun içi para ne kadar kolay kasılıyor, oyunun canlılık durumu nasıl. Bunlar çok önemli noktaları. Önermek isterdim ancak bende takip etmiyorum 1 yıl kadardır. İşi daha da ilerletip hesap boostlayabilirsiniz ancak bunun için o oyunun messi si, ronaldo su olmanız gerekiyor.
  • Evde oturduğun yerden kazanmanın yollarını söyleyebilirim ama neye oturacağını söyleyemem burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi system_31 -- 16 Aralık 2019; 3:4:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: system_31

Evde oturduğun yerden kazanmanın yollarını söyleyebilirim ama neye oturacağını söyleyemem burada.
    Nick mesaj uyumu
  • Kripto para (dijital para) ama işi öğrenmezsen kazanamazsın birilerini zengin edersin. Ve tavsiye BitCoin

Ya da Borsa.

Diğerleri bu kadar kısa sürede yüksek kazandırmıyor.

Ha yazılım işi de kazandırır ama onun içinde birikim bilgi sahibi olman lazım ve yaptığın ürünleri satabilecek çevreye sahip olman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 16 Aralık 2019; 3:3:12 >
  • Babanın sadece sana 3 ev bırakmasını istr 1200tlden kirala. 500 binde cash para bıraksın mevduata koy pek dokunma

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_298

Mmorpg oyunlar oynayıp oyun içi parayı gerçek para karşılığı satabilirsin. Ben bu şekilde 1 yıl içerisinde kendime ortalama üstü bir bilgisayar ve telefon aldım. Tek sıkıntısı bütün gün boyunca aynı şeyi yapıyorsun 100lerce kez bir süre sonra acayip sıkıcı oluyor. Girişmek isterseniz oyunları iyi araştırın. Oyun içi para ne kadar kolay kasılıyor, oyunun canlılık durumu nasıl. Bunlar çok önemli noktaları. Önermek isterdim ancak bende takip etmiyorum 1 yıl kadardır. İşi daha da ilerletip hesap boostlayabilirsiniz ancak bunun için o oyunun messi si, ronaldo su olmanız gerekiyor.
    KO'da hala para var mı?

• valla paketleme işi yapanlar da var da o bana göre değil başka fikirlere daha çok açığım

• xkrc kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler site tasarımı vs de düşünüyorum ama dediğin gibi oluyor o da emirli biraz

• Motivasyonkoçu M kullanıcısına yanıt
    çok ama çok teşekkürler

• benim zaten YouTubede bol yardımlı içerik ürettiğim her konudan videom var ama yeterli izlenim almıyor buna da üzülüyorum tek çare bu kaldı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.