Şimdi Ara

18 Wheels of Steel: Haulin' (2006) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.317
Cevap
16
Favori
3.745.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Snake Pliskin

Interior mod var arkadaşlar o ne? Bir de tırın içindeki görüntüde bozukluk oluyor trailer olmayınca, o neden olabilir? Acaba mod bu sorunu mu düzeltiyor?

evet galiba bazı tırlarda hata var modu yüklersen düzelir.
    @sebenlim volvo .scs uzantılı olmasına rağmen açılmıyo.sadece man,scania onları çalıştırabildim
  • Çift römorkla yumurta götürüyorum, New York'tan San Francisco'ya.Eğer hiçbir zarar vermezsem 204 bin dolar cepte, yolu yarıladım.Şu an yükte hiçbir hasar görünmüyor ama mutlaka olmuştur.
    Hadi olsun olsun 4000 doları kessin, kalır bana 200 bin.150 bin de cepte var.Tır'ın padişahını alır bir güzel de motor takarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saltuk

Çift römorkla yumurta götürüyorum, New York'tan San Francisco'ya.Eğer hiçbir zarar vermezsem 204 bin dolar cepte, yolu yarıladım.Şu an yükte hiçbir hasar görünmüyor ama mutlaka olmuştur.
    Hadi olsun olsun 4000 doları kessin, kalır bana 200 bin.150 bin de cepte var.Tır'ın padişahını alır bir güzel de motor takarım.

Evet New York San Francisco arası seferler çok iyi ama gerçek zamanda 4 saat falan sürüyor yol.Ben glass double götürmüştüm 236.000 dolara.Ama double olunca tır yüklenecek yere yanaştırması bayağı zor oluyor.
  • Ben bir tane sürücü kiraladım ama nasıl görev vereceğimi bilmiyorum? Yoksa kendi kendine çalışıyor mu?
  • Arkadaşlar benim sistemde ekran kartım

128 mb ge force 4 mx 440

Sistem gereksimine baktım rahat calısması lazım ancak inanılmaz takılıyor dogal olarak oyunu 5 dakka bile oynayamadım,nedeni nedir üstelik herşey minimum seviyede..
  • ram kaç
  • bir şirketle sözleşme imzalaman lazım.. sonra o surucuyu oraya kiralıyorsun..tır ve o işe uygun kasa ile birlikte kiralaman lazım..
    ynai sana ek mali külfet.. birde birmuddet sonra o tı arızalanıyo..tamir ettirmen lazım..
    zor iş zor zor..

quote:

Orjinalden alıntı: Snake Pliskin

Ben bir tane sürücü kiraladım ama nasıl görev vereceğimi bilmiyorum? Yoksa kendi kendine çalışıyor mu?
  • benim sistemde 1 gb ram duo 1.83 ghz işlemci ve geforce go 7400 kart var..
    son ayar yaptıgında kasıyor..
    senin ekran kartı orta halli.. prizma3d ile kasabilir..
    işlemci ve ram de onemli..

quote:

Orjinalden alıntı: Elensar77

Arkadaşlar benim sistemde ekran kartım

128 mb ge force 4 mx 440

Sistem gereksimine baktım rahat calısması lazım ancak inanılmaz takılıyor dogal olarak oyunu 5 dakka bile oynayamadım,nedeni nedir üstelik herşey minimum seviyede..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmEthem -- 26 Eylül 2006; 0:15:02 >
  • Arkadaşlar yolda gördüğüm her hotele girmeme rağman,daha bir tane bile şoförle tanışamadım.

Sadece advance time çıkıyor. Ayrıca yolda adamlarla mesajlaşıyorum fakat oradan da bir şey çıkmadı.

Nasıl tanışacaz ve işe alacaz bu adamları?

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koray -- 25 Eylül 2006; 22:29:18 >
  • Ramım 256+128
    İşlemci p4 1,7

Ram de sorun var o zaman 1 gb ram alacam 256 da koyunca heralde yeterli olur.
  • hocam en az 3 kere taşımacılık yaptıktıktan sonra elemanları kiralayabiliyrsun diye biliyorum...

olmadı cheatolayına gireces

consol a cheat driver yazdınmı olay tamamdır

quote:

Orjinalden alıntı: koray

Arkadaşlar yolda gördüğüm her hotele girmeme rağman,daha bir tane bile şoförle tanışamadım.

Sadece advance time çıkıyor. Ayrıca yolda adamlarla mesajlaşıyorum fakat oradan da bir şey çıkmadı.

Nasıl tanışacaz ve işe alacaz bu adamları?

Teşekkürler...
  • Arkadaşlar oyunda kullandıgım bazı tırların ss leri bunlar.. Şimdilik kullanılabilen araçlar olması açısından fikir verir..
    Sizlerde bunlardan değişik tır lar varsa ss atın..
    bilmeyene not: ss oyunda F10 tuşu ile alınabilir.

Peterbilt Special (Favori Tır ım)
    http://img220.imageshack.us/img220/5879/wos500014bz1.jpg

Scania R620
    http://img247.imageshack.us/img247/18/wos500001on4.jpg

Man TGA XXL
    http://img177.imageshack.us/img177/6509/wos500002gn9.jpg

Mack
    http://img247.imageshack.us/img247/492/wos500003cm7.jpg

Scania V8
    http://img177.imageshack.us/img177/2042/wos500004kw6.jpg

Volvo FH12
    http://img247.imageshack.us/img247/3022/wos500008af4.jpg

Peterbilt Kamyon
    http://img247.imageshack.us/img247/3022/wos500008af4.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmEthem -- 26 Eylül 2006; 0:33:17 >

• SS LER PEK UMUT VERİCİ DEGİL İNŞALLAH İYİ OLUR FİRMA KALMADI ZATİ OYUN YAPACAK
  • 18 Wheels of Steel Haulin' patch 1.02

Latest BETA patch - version 1.02

IMPORTANT: Please note that this is a beta patch, not an official release. It's only intended for testing purposes, and we provide no guarantee whatsoever. The patch has been through only limited internal testing so far and while it was developed with all rigorous standards in place, it was not yet approved for general use. We are only providing it here for preview as a courtesy to our games most devoted fans.
    USE AT YOUR OWN RISK!
    18 Wheels of Steel patch 1.02 BETA
  • Patch i henuz indirdim

bazı tırlara peterbilt 387 kenworth t2000 e filan yeni ışıklar noseshield filan gelmiş..
    oyunu oynamda bifarklılık goremedim..

Bilginize..
  • Arkadaşlar,

Yardımınızla,yeni bir şoför kiraladım,contract da yaptım.Fakat sorum şu;

Emrimizde çalışanların ne taşıyacaklarına biz karar verebiliyor muyuz?(Yani ben bir firmayla sözleşme yaptım ama adam kafasına göre mal taşıyor.Kimisi çok ucuz şeyler)

Eğer biz verebiliyorsak nasıl oluyor?

Teşekkürler...
  • arkadaşlar mouse la tır ı kontrol etme yokmu nasıl yapcaz
  • @sebenlim bu tırların dosyalırın nerden bulabiliriz bende Scania yüklemek istiyorum.
    Ayrıca bu yeni yüklediğin Scania gibi tırların güçleri nasıl yani oyundaki en hızlı TIR mı oluyorlar yükleyince
  • genelde bu siteye takılırım..
    oradan bi bak istersen

quote:

Orjinalden alıntı: BuRaK

@sebenlim bu tırların dosyalırın nerden bulabiliriz bende Scania yüklemek istiyorum.
    Ayrıca bu yeni yüklediğin Scania gibi tırların güçleri nasıl yani oyundaki en hızlı TIR mı oluyorlar yükleyince

• dostum ona karar vermen biraz seninelinde.. pahalı yukleri taşıyan bi dorse alman lazım..
    yani explosive veya electronic işler iyi para veriyor..
    onların taşımacılıgını alırsan ona uygun dorse ile işi halledersin..

quote:

Orjinalden alıntı: koray

Arkadaşlar,

Yardımınızla,yeni bir şoför kiraladım,contract da yaptım.Fakat sorum şu;

Emrimizde çalışanların ne taşıyacaklarına biz karar verebiliyor muyuz?(Yani ben bir firmayla sözleşme yaptım ama adam kafasına göre mal taşıyor.Kimisi çok ucuz şeyler)

Eğer biz verebiliyorsak nasıl oluyor?

Teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.