Şimdi Ara

18 Wheels of Steel: Haulin' (2006) [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.318
Cevap
16
Favori
3.745.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herşey tamamda başka bir şöför nasıl alacağız?
    Fazladan TIR aldım,romork aldım kontrat imzalayacağım ama başka şöför yok.Ben başka bir sürücü alıp onuda çalıştırmak istiyorum.
    Acaba yapabilen varmı?
  • Arkadaşlar yük götürürken artık belli bi süre içinde götürmemize gerek yok galiba. İstediğimiz zaman götürebiliyoruz. Yoksa ben mi yanlış biliyorum?
  • Başka şoför olayını bilmiyorum.

Yük götürürken zaman kısıtlaması yok.İstediğimiz zaman yükü bırakabiliriz.
  • dostum şöför işini şöyle halledebilirsin..
    yolda milletele muhabbet et..
    v tuşuna basarak hava durumu yol duurmu filan sor..onlar sorarsasende cevap ver..
    sonra ilk gordugun otele dal.
    otelin onunde durunca enter a bas..
    al tarafta surucunun ismi kalitesi ve kac para maaş istedigini gorursun..
    kirala elemanı.. olmadı kovarsın

yukler icinse zaman sınırı yok

onemlinot : convoy da kullanılan 3-4 tane tırı bu ouynda oynayabiliyorum. sizde deneyin..
    man tga xxl var..european truck olarak
    birde scaina 500 var..

quote:

Orjinalden alıntı: BuRaK

Arkadaşlar herşey tamamda başka bir şöför nasıl alacağız?
    Fazladan TIR aldım,romork aldım kontrat imzalayacağım ama başka şöför yok.Ben başka bir sürücü alıp onuda çalıştırmak istiyorum.
    Acaba yapabilen varmı?
  • sebenlim çok saol dostum.
    Oyun hakkında ne sorulursa biliyorsun.Oyunu senmi yazdın yoksa
  • @sebenlim convoyda oynadığımız tırları direk hauline mi atcaz yoksa tekrar indircez mi?ben volvo fh16 yı attım ama çalışmadı.
  • @sebenlim yeni tır olayı nasıl oluyor? Ya da yeni tır indirebiliyor muyuz? Man, Volvo, Mercedes... gibi
  • benzini biten arkadaş benzinciden 2 eleman alıp dayansaydınız tırın arkasına hehe yada şu televole gibi programlara çıkan ağzıyla kulağıyla değişik uzuvlarıyla tır çeken arkadaşlardan lazım bize
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lord

benzini biten arkadaş benzinciden 2 eleman alıp dayansaydınız tırın arkasına hehe yada şu televole gibi programlara çıkan ağzıyla kulağıyla değişik uzuvlarıyla tır çeken arkadaşlardan lazım bize

Olmadı valla neylersin.

Arkadaşlar yukarıda da belirtilmiş sanırım, sırf daha fazla para kazanabilmek için çift römork almak gibi bir hata yapmayın.Hadi almak gibi bir hata yaptınız yükünüz kesinlikle yumurta olmasın.
  • Ben bu polis modunu kursam yeniden mi başlamam gerekir? Yoksa devam edebilir miyim kaldığım yerden? Polisler çok can sıkıyor...

@Saltuk yunurtalar kolay kırıldığı için daha az mı para alıyoruz?
  • bildigim kadarıyla cevaplıyorum arkadaşım.. becerim olsa da yazsam ama biz yiyiciyiz

quote:

Orjinalden alıntı: BuRaK

sebenlim çok saol dostum.
    Oyun hakkında ne sorulursa biliyorsun.Oyunu senmi yazdın yoksa
  • hocam convoy dakitırların bazıları calışmıyor diye duydum ama hangileri bilmiyorum..
    tırları *.scs olarak belgelerimdeki 18wos haulin in altına mod klasorune bırak..
    oyunda direk aktif oluyor..

bende scania 500 pete379custom var.. sıkıntı olmadan oynuyorum..
    eger volvo da scs uzantılıysa sıkıntısız oynaman lazım..

quote:

Orjinalden alıntı: HyperXCrossfire

@sebenlim convoyda oynadığımız tırları direk hauline mi atcaz yoksa tekrar indircez mi?ben volvo fh16 yı attım ama çalışmadı.
  • hocam mod yapan elemanlar henuz ortaya urun koymadılar..
    ama bir iki aya butun avrupa tırlar ortalıkta dolaşır..
    mod işi hakketen zor..
    keşke becerebilsem yapardık şöyle bi as950 filan ama
    yukarıda dediğim gibi scs uzantılı convoy tırlarını bi deneyin..

quote:

Orjinalden alıntı: Snake Pliskin

@sebenlim yeni tır olayı nasıl oluyor? Ya da yeni tır indirebiliyor muyuz? Man, Volvo, Mercedes... gibi
  • hocam ben polis modunu kurdum oyunu tekrar başlattım.. yani kurulum dedigimiz şey mod klasorune o dosyayı atmak..
    polisler silinmiyo.. sadece elemanlar yerinde kıpırdayamadığından seni yakalayamıyo.. haliyle ceza kesemiyor..
    double olayına gelince..

ben 2 defa becerebildim park olayını..
    birinde yumurta vardı.. onu şans iki kere geri gelmede tutturdumda boşalttım..
    dorse fazla zarar gormesin beleşe yuk taşımış olursunuz.. yumurta hassas mevzuu tabi

benin taktigim şu: olabildigince 4 numaralı kamera ile tepeden bakıp arkayı tırla duz bi şekilde geri getiriyorum..
    ama cok calışmak lazım.. hakketen zor..

quote:

Orjinalden alıntı: Snake Pliskin

Ben bu polis modunu kursam yeniden mi başlamam gerekir? Yoksa devam edebilir miyim kaldığım yerden? Polisler çok can sıkıyor...

@Saltuk yunurtalar kolay kırıldığı için daha az mı para alıyoruz?
  • birde arkadaşlar havanın bozuk olması insanda sinir yapıyo..
    şunu uygulayınca geciyo..

tab tuşunun ustundeki tuşla şifre girdigimiz ekranı acıyoruz ve

g_set_weather 0

yazıp enter liyoruz..
    hava duzeliyo..
  • Yavv ben birini tam doğru dürüst oynayamadan bi yenisi çıkıyo hep. İnşallah bu versiyonda arkayı görmemiz için ayna koymayı akıl etmişlerdir..
  • Bu oyun için min. sistem gereksinimleri neler acaba? bilen varsa yazar mı?
  • TIR ı kullanırken F2 tuşuna bas.. o aynayı acar..
    map acıksa sadece sol ayna gorunur.. map i kapat sağ aynada gorunur olacak...

quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

Yavv ben birini tam doğru dürüst oynayamadan bi yenisi çıkıyo hep. İnşallah bu versiyonda arkayı görmemiz için ayna koymayı akıl etmişlerdir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: samet007

Bu oyun için min. sistem gereksinimleri neler acaba? bilen varsa yazar mı?

Minimum system requirements:
    Windows 98/ME/2000/XP
    Pentium 4 1.4 Ghz or 100% compatible
    256 MB RAM
    540 MB HD Space
    64 MB DirectX/Direct3D and T&L compatible video accelerator card
    DirectX 9.0c or later
    DirectX compatible sound card
    Mouse
    CR-Rom drive
  • Interior mod var arkadaşlar o ne? Bir de tırın içindeki görüntüde bozukluk oluyor trailer olmayınca, o neden olabilir? Acaba mod bu sorunu mu düzeltiyor?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.