Şimdi Ara

18 MART 2015 den sonra artık YANDEX kullanmaya karar verdim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 18 MART ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİ unutan browserları ilelebet bilgisayarımdan siliyor, ancak bugün için özel ana sayfa düzenleyen YANDEX i bugün itibari ile kullanmaya başlıyorum. teknoloji seven arkadaşlarıma da YANDEX kullanmalarını tavsiye ediyorum. Teşekkürler YANDEX...

• Ben oyle yapıyorum bro.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendinizi komik duruma düşürmeyin.
  • yandex 5 para etmez makinayı duman etti, ne zaman yandex acsam firewall'um zıvanadan cıkıyor
  • neden kendimizi komik duruma düşürelim anlayamadım ??? taş toprak günlerini bile google hatırlıyorda şuan bu topraklarda yaşamını borçlu olduğun şehitlerimizi hatırlamayan arama motorunu neden savunuyorsunuz anlam veremedim ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berne15 -- 13 Mayıs 2015; 19:25:40 >
  • Ucuz reklam numaralarıyla ne güzel kandırıyorlar yahu ben ne yapayım ister hatırlasın ister hatırlamasın Google şu an piyasadaki en iyi browser mı? Başka şeyler beni ilgilendirmez.Sanki elin Rus'u çok meraklıydı bizim kazandığımız zaferlere.Ucuz reklam numaraları bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berne15

neden kendimizi komik duruma düşürelim anlayamadım ??? taş toprak günlerini bile google hatırlıyorda şuan bu topraklarda yaşamını borçlu olduğun şehitlerimizi hatırlamayan arama motorunu neden savunuyorsunuz anlam veremedim ???

3-5 gün sonra bilgisayarım virüs doldu yardım edin demeye başlarsın. Yandex çok fazla virüs dolu olan bir sistem. Zaten Rusların yapmış olması bunu anlamak için yeterli bir sebep.
  • yandex yükledim mi bilgisayarın her yeri yandex oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.