Şimdi Ara

1519₺/1769₺ Xiaomi Mi A3/6.09'S.AMOLED/Snpdrgn 665/4GB/48MP(IMX582)-32MP(S5KGD1)/4030mAh/UFS 2.1 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
4
Favori
36.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sezer11

Bugün A3 elime ulaşacak arkadaşımda note 7 var sorunuz olursa cevaplayabilirim .Telefonu kardeşime aldım o yüzden sadece 1 gün bende olacak.
    Bugün teknosada baktım ikisine de. Ekranda simgeler komik duruyor a3'te fakat oyunlarda falan sırıtır mı? Note 7'de kronik sorunlar ve ghost screen hataları konuşuluyor ayrıca a3'ün fiyatının ineceği de söyleniyor 11.11 falan beklenir mi?

Özetle ekran vs kamera ve saf android vs miui arayüz şuan akLımı kurcalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Bence değmez hele ki konu HB ise
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-a3-64-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000MK46U

Alıntıları Göster
    bu yüzden iphone

1519₺/1769₺ Xiaomi Mi A3/6.09"S.AMOLED/Snpdrgn 665/4GB/48MP(IMX582)-32MP(S5KGD1)/4030mAh/UFS 2.1
    seneler geçse de değer kaybetmez

• Mecburu inecek çünkü Samsung A50 6GB /64GB 2100-2150 tl seviyesine geldi

Xiaomi Mi A3 64GB Koyu Gri Cep Telefonu (7 gün sonra stoklarda diyor) 1679 tl
    https://www.istanbulbilisim.com/xiaomi-mi-a3-64gb-koyu-gri-cep-telefonu-fiyati-288897.html?_sgm_campaign=scn_81e24f8654000&_sgm_source=288897&_sgm_action=click
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

Mecburu inecek çünkü Samsung A50 6GB /64GB 2100-2150 tl seviyesine geldi

Xiaomi Mi A3 64GB Koyu Gri Cep Telefonu (7 gün sonra stoklarda diyor) 1679 tl
    https://www.istanbulbilisim.com/xiaomi-mi-a3-64gb-koyu-gri-cep-telefonu-fiyati-288897.html?_sgm_campaign=scn_81e24f8654000&_sgm_source=288897&_sgm_action=click
    Aman aman uzak durun kimseye siparişleri yollamıyor İstanbulbilişim.

• Fernando! kullanıcısına yanıt
    Bence ekran konusu abartı, ekran gayet yeterliydi. Ayrıca yarın eşime sipariş ettiğim meizu x8 elime geçecek. Stabilite ve güncelleme sorunları var diyolar ama bakalım. Snapdragon 710 sonuçta ileriye dönük daha uzun ömürlü olur diye düşünüyorum.

• Bu nasıl bir fiyat düşüşüdür. Cidden Xiaomi insanların aklı ile dalga geçiyor 1 ayda 600 lira ucuzladı telefon. Madem bu kadar ucuzada satılabiliyor neden yüksek fiyattan giriş yapıyorsun. İlk çıktığı zaman alanlar enayi konumuna düşüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LacWer

Bu nasıl bir fiyat düşüşüdür. Cidden Xiaomi insanların aklı ile dalga geçiyor 1 ayda 600 lira ucuzladı telefon. Madem bu kadar ucuzada satılabiliyor neden yüksek fiyattan giriş yapıyorsun. İlk çıktığı zaman alanlar enayi konumuna düşüyor
    Sadece Xiaomi firması mı? Tüm markalar aynı şeyi yapıyor, yani bunun markalar ile bile alakası yok, cihazı ithal eden tüm yerli firmalar ile alakalı. Yurt dışında yeni cihazlar genellikle ve özellikle pre-order fiyatıyla ucuz/kampanyalı satış ile piyasaya sunulur, sonra tavsiye edilen perakende fiyatına çekilir, biz de ise tam tersi. Yeni olan ürüne hevesli olan sazan.avi balon fanları nasılsa oltalarız mantığıyla fiyatlandırma yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Sadece Xiaomi firması mı? Tüm markalar aynı şeyi yapıyor, yani bunun markalar ile bile alakası yok, cihazı ithal eden tüm yerli firmalar ile alakalı. Yurt dışında yeni cihazlar genellikle ve özellikle pre-order fiyatıyla ucuz/kampanyalı satış ile piyasaya sunulur, sonra tavsiye edilen perakende fiyatına çekilir, biz de ise tam tersi. Yeni olan ürüne hevesli olan sazan.avi balon fanları nasılsa oltalarız mantığıyla fiyatlandırma yapıyorlar.

Alıntıları Göster
    A30s 2600 den geldiği gibi 2000 e bulunuyor. M30s hediyelerle 2700 şuan yakında oda 2000 e düşer. Çıktığı gibi alanlar oldukça böyle fiyatlar görmeye devam ederiz.

A3 ün iki eksiği var. Birincisi parlaklık düşük, ikincisi android one arayüzü çok yetersiz. Sırf android one olduğu için bile alınmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 5 Ekim 2019; 4:21:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sezer11

Bence ekran konusu abartı, ekran gayet yeterliydi. Ayrıca yarın eşime sipariş ettiğim meizu x8 elime geçecek. Stabilite ve güncelleme sorunları var diyolar ama bakalım. Snapdragon 710 sonuçta ileriye dönük daha uzun ömürlü olur diye düşünüyorum.
    X8 kullanıyorum stabilite sorunu yok dostum güncelleme geliyor flyme 8 çıkacak yakında,sadece yazılımsal bir iki sorun var onlarda hallolur,ben mi a2 lite telefonumu satıp aldım bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

A30s 2600 den geldiği gibi 2000 e bulunuyor. M30s hediyelerle 2700 şuan yakında oda 2000 e düşer. Çıktığı gibi alanlar oldukça böyle fiyatlar görmeye devam ederiz.

A3 ün iki eksiği var. Birincisi parlaklık düşük, ikincisi android one arayüzü çok yetersiz. Sırf android one olduğu için bile alınmayabilir.

Alıntıları Göster
    Dün akşam gördüm cihazı ilk defa ışık ayarını sona getirdim bana kötü gelmedi açıkcası ama gündüz ışıkta bakmak lazım,bu telefon android one sırf bu yüzden alınmaz,xiaomi bu konuda sıkıntılı telefona verdiği güncellemelerle içine ediyor telefonun geçmişe dönüp konulara bakın

• Eee ne yapıyoruz, alıyormuyuz? fiyat 1730 tl ye kadar düştü.

• Şuan en son Android sürümü 10'dur. Bu telefonun ise alacağı en son sürüm 11'dir. 1 sürüm için bu telefonu almaya değmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne yapak şimdi bence bu telefon fiyatına göre en iyi kamera batarya ve işlemci üçlemesine sahip

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Ne yapak şimdi bence bu telefon fiyatına göre en iyi kamera batarya ve işlemci üçlemesine sahip
    Az önce kargodan aldım, içinden güzel kılıf çıkıyor.
    Özellikle ekranı gereksiz enerji harcamıyor diye tercih ettim.

• Fernando! kullanıcısına yanıt
    Adroid one kullanırım diyorsan tercih edilebilir. Adroid one benim gibi telefonu aldığı haliyle kullananlara göre değil. Gidip playstoredan arayüz indirecen olmayan uygulamaları bilinmedik yapımcılardan indirecen. Daha galeri uygulaması bile yok. Yakında redmi note 8 gelir ama daha pahalı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 5 Ekim 2019; 14:23:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Ekran Çözünürlüğü- 1080x2220 (FHD+) Piksel
    Piksel Yoğunluğu- 401 PPI
    Yonga Seti (Chipset)- Qualcomm Snapdragon 710 (SDM710)
    Grafik İşlemcisi (GPU)- Adreno 616
    CPU Üretim Teknolojisi-10 nm

Gibi daha üst özellikleriyle Meizu x8 kampanyasız 1500TL, dolasıyla başlıktaki telefon 1400TL olsa tercih edilebilir yazdım.
    batarya 3999mah üstü olsa tam benlikmiş. zırt pırt şarj bitiyor 1-2 oyun oynamaya artık 4000 altı bataryalı telefon alınmaz.
  • bende lg g7 fit ile bu arkadaş arasında çok kaldım. Biri ekranda kafa atıyor öteki pil performansında. Aralarında 70tl fark var.
  • Arkadaşlar Trendyol a lütfen dikkat ediniz. Dün kaydetmedigimiz halde kredi kartımdan 313tl lik işlem yapıldı. Hesabım çalındı. Mail adresi herşey değişti. Trendyol bununla ilgili kılını kıpırdatmıyor işlem iptal edildi ama ortada bir hırsız var ve Trendyol bana hırsızın bilgilerini vermiyor, vermemek için kırk takla atıyor yok yasak, yok kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında vs. vs. deniyor sadece yazık diyorum. Lütfen dikkatli alışveriş yapın. Hatta arayın çağrı merkezini 4 sonra 1 "bilginiz dışında yapılan işlemi bildirmek için 1e basın" diyor. Bu gibi olaylar Trendyol için çok normal ve doğal bir durum demekki. Dikkat ediniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnrcm

Arkadaşlar Trendyol a lütfen dikkat ediniz. Dün kaydetmedigimiz halde kredi kartımdan 313tl lik işlem yapıldı. Hesabım çalındı. Mail adresi herşey değişti. Trendyol bununla ilgili kılını kıpırdatmıyor işlem iptal edildi ama ortada bir hırsız var ve Trendyol bana hırsızın bilgilerini vermiyor, vermemek için kırk takla atıyor yok yasak, yok kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında vs. vs. deniyor sadece yazık diyorum. Lütfen dikkatli alışveriş yapın. Hatta arayın çağrı merkezini 4 sonra 1 "bilginiz dışında yapılan işlemi bildirmek için 1e basın" diyor. Bu gibi olaylar Trendyol için çok normal ve doğal bir durum demekki. Dikkat ediniz.
    Öyle bir işlem varsa hemen bankayı arayıp kayıt oluşturun. En doğrusu bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gsmarena testinin aksine Teknoseyir de 540nit çıkmıştı parlaklık. Güncelleme ile çözmüşler sanırım.
    1519₺/1769₺ Xiaomi Mi A3/6.09"S.AMOLED/Snpdrgn 665/4GB/48MP(IMX582)-32MP(S5KGD1)/4030mAh/UFS 2.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 5 Ekim 2019; 22:4:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.