Şimdi Ara

160 GB Sata HDD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Yeni Bir HDD var 160 GB. Fdisk ile 20 GB Görünüyo ama onra format çekince 160 GB oluyo tekrar ama bi türlü XP Kurulmuyo Kurma snasında f3 e basın hdd bulunamadı hatası veriyo ve sonlanıyo ne yapıcaz kafayı yedik kaç gündr
    kırmızı bir kablo il anakarta bağlı kablo sistemi değişik ide değil sanırım
    Bi yardım edin lütfen...

• kardeesim Diske lowformat koy hersey düzelecek Bazı satalarda bu sorunu veriyor kolay gelsin..
  • Low Format dediğin olay ne ah bi anlasam hiç yapmadm biliyorum bi açıklayıver sana zahmet
  • anakartın biosuunu update et bi istersen. bi de bios update sırasında güç kaaynağına bağlı olsun computer
  • ya makine 0 dha yeni aldık herlşeyi ok
    4 günlük makine ama sadece xp de hata veriyo
  • kardees diskten bir sorun yaw bir sistem disketi olustur veya makinanın diskini XP cd den tekrar yapılandır düselir ..Xp tamamen mi? kurulmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByBrooklyn -- 18 Mart 2005, 14:24:01 >
  • he işte sorun bu xp cd csinde disk biçimlendirmeye kadar bile gitmiyo
    scsi yi denetliyo asr yi denetlio hata veriyo sabit disk bulunamadı diyo
    low format falan nasıl atıcam
  • biosda görüyor dimi diski?(bios bilgisayar açilirken genelde yazar primary master fln diye göremediysen delete ye bas orda da war)
  • başka bilgisayar da da diski kontrol ederek diskin sağlam olup olmadığın kontrol et eğer sağlamsa (kablolar da dahil)bios güncellemek sorununa çözüm olabilir
  • F2 ye basıpta sata driver yüklenmiyor muydu xp kurarken
  • Serdar_İleri dediğin şeyi yaptım bios güncelledim. sorun yok. teşekkür ederim.
    Sonunda Sorunu hallettik... İlgilendiğiniz için teşekküler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.