Şimdi Ara

160 bine ne alınır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ne yapalım sartlar. Renault alıp arka kapısını koluyla çevire çevire mi açsın ya da dikiz aynasini kulak çöpü ile mi ayarlasin. Kim ne derse desin Egea hala 1 numaralı F-P arabası.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Almanya uçak bileti + belediyeden yurtdışı etkinliği davetiyesi ile gri pasaport.

• 2015 model üstü Manuel dizel hyundai i30.

• yakoggdh Y kullanıcısına yanıt
    Astra K dizel otomatik 200 bin liranın üzerinde 160 bine J kasa dizel bile yok piyasa uçtu. 160 bine 2012 2013 model j kasa 1.4 turbo astra alınabilir ya da 12 13 model 1.6 benzinli focus alınır

• Egea

Yeni yenidir.

• bajaj qute

• quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

0km 1.4 egea al paran cebine kalsın, 2014-2015 c segmenti mantıklı mı diyorsun,
    7 yaşında c segmenti vs 0km egea
    Anket yapsan %90 egea der.

0 km teneke ve çöp motor alacağıma sürüşü keyifli motoru torku kuvvetli bir araba alırım daha

0 km diye el arabasına binmem ben hayatında araba görmemiş birine uçak gibi gelir orası ayrı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peugeot 308 1.6 thp allure paket 50 60 bin km de bulunabilir

• Eski kasa 208 alınmaz bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giulietta öneririm, kendim de dizel manuel olanını kullanıyorum. O bütçeye araştırarak 2015 civarı nispeten düşük km bulunabilir. Araçla ilgili sorunuz olur ise yardımcı olmaya çalışırım.

• 2019 ARALIK ÇIKIŞLI SUZUKİ SWİFT 1.2 GLX 15.500KM'DE. benzinli ve otomatik.

Sedan araç alacağım için satılık düşünürsen eğer 170.000 tl

• 120 bine cruze satarım  

HB sunroof full+full 1.6 124 beygir sport plus pecochip yazılım ne ararsan kapısını açıyosun donanım dökülüyor gırtlak dolu ya  

• Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt
    Küçük tolga, minik tolga, okullar açılsa da derslerine çalışsan.
    53 asgari ücret bedelinde bir arabadan söz ediyoruz, ne olursa olsun bu söylediğin ayıp, insanlar emek veriyor para kazanıyor biriktiriyor ve aman başımız ağrımasın ikinci elde dolandırılmayalım diyerek egea alıyor ve
    Minik tolga;
    “El arabası”
    “Çöp”
    “Teneke”
    Diyor.
    Yaşın kemale ermiş olsa böyle konuşmaman gerektiğini bilirdin, umarım bundan sonra bu hususa dikkat edersin.
    Selametle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jac0B0 -- 26 Mayıs 2021; 16:53:58 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bahsettiğiniz fiyata alınabilecek en mantıklı araç opel astra j.. sport ya da cosmo paket olursa güzel olur. Elektirikli park freni bolca airbag , yağmur,far sensörü , 4 disk fren, direksiyona duyarlı far (afl) , anlayanı çok , motoru 1.3 dizel olandan olsa fiat grubuyla aynı motor parçaları..

Paketine ve motor tipine göre baya konfigürasyonu mevcut.

Ayrıca model yılına göre de hem dolu hemde şekil olarak piyasaya çıkalı 12 sene olmasına rağmen hala yakışıklı duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Küçük tolga, minik tolga, okullar açılsa da derslerine çalışsan.
    53 asgari ücret bedelinde bir arabadan söz ediyoruz, ne olursa olsun bu söylediğin ayıp, insanlar emek veriyor para kazanıyor biriktiriyor ve aman başımız ağrımasın ikinci elde dolandırılmayalım diyerek egea alıyor ve
    Minik tolga;
    “El arabası”
    “Çöp”
    “Teneke”
    Diyor.
    Yaşın kemale ermiş olsa böyle konuşmaman gerektiğini bilirdin, umarım bundan sonra bu hususa dikkat edersin.
    Selametle.

İşte tercih meselesi arkadaşım gitti 130bin TL 2012 Mondeo selective 1.6 turbo 160hp 240 tork 4 parça boyalı 150bin km araba aldı tank gibi yola oturuyor sağından solundan ses gelmiyor

Ha gidip 1.4 atmosferik Egea alabilirdi ama tercih meselesi ben bunu söylüyorum

Ama kalkıp Egea şöyle böyle derseniz bende çöp derim ki sadece meraktan koltuğuna oturdum arabanın kötü abi bana göre

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.