Şimdi Ara

16 mbps paket kullanıyorum AKN sonrası hakkaten 5 mbps

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akn asmadan once 9 mbps 10 bucuk en son 11 mbps 15 temmuz 16 temmuzda hız dusurulmedi 90.3 GB yaptigim halde sonra 17 temmuz aksami geldim eve hiz dusurulmus AKN astıgım icin sende hat degerlerim iyimi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 16 mbps paket kullanıyorum AKN sonrası hakkaten 5 mbps

• neden 24 mbps kullanmıyorsun

turk telekom un 16 mbps 50 gb kotalı tarifesi ile 24 mbps 50 gb kotalı tarifesi aynı

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/fiber-hizli-hepsi-dahil-kampanyasi.aspx

hem hızında 8 mbps ye düşer.
  • Arkadaşın verdiği tavsiye çok doğru aynı paraya niye yüksek hızlı internet kullanmıyorsunuz

• Suan tahhutum var ama haklısın taahut bitince insallah ama soyle birsey 16 mbps paketim var tam alamıyorumki hızı 24te nasıl olsun olursa 20ye gelir

• oguzhan3466 kullanıcısına yanıt
    Geçiş yapılamıyor mu ayrıca satarken zaten 24'e kadar diye satıyorlar nasıl olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

neden 24 mbps kullanmıyorsun

turk telekom un 16 mbps 50 gb kotalı tarifesi ile 24 mbps 50 gb kotalı tarifesi aynı

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/fiber-hizli-hepsi-dahil-kampanyasi.aspx

hem hızında 8 mbps ye düşer.

16mb olan ultranet 24mb olan fiber...
    fiber olmadığını için ulttanet paketi verecektir benim pakette 16mbps 50gb iki adet paket seçebilirim görünüyor 75ve 100gb pakerler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    24, 35, 50 mbps hızlar için fiber alt yapın olmasına gerek yok.

eğer şöyle bir kabin varsa binanın çevresinde (genelde tek olur resimdeki gibi yan yana çok nadir görürsün) ya da santrale yakınsan 100 mbps hız bile alırsın bakır kablo üzerinden.
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    hocam senin dolaplar yeni tip benimki eski tip adsl 2 tipi en fazla 8mbps hız alabiliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    o zaman yapacak bir şey yok.

aslında şöyle bir şey deneyebilirsin alt yapın desteklemiyorsa

24 mbps tarifesine geç. Türk Telekom'u arayıp. Sana yine 16 mbps hız versinler. Ama paketin 24 mbps olsun. Akn yi geçtikten sonra da hızın 8 mbps ye düşsün. Acaba öyle bir şey yapabilirler mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

o zaman yapacak bir şey yok.

aslında şöyle bir şey deneyebilirsin alt yapın desteklemiyorsa

24 mbps tarifesine geç. Türk Telekom'u arayıp. Sana yine 16 mbps hız versinler. Ama paketin 24 mbps olsun. Akn yi geçtikten sonra da hızın 8 mbps ye düşsün. Acaba öyle bir şey yapabilirler mi

Evet bende öyle düşünmüştüm bizim tesisat yeni bide yani hat yeni cekildi kutu desek 2 haftalık

• oguzhan3466 kullanıcısına yanıt
    Sizin paketinizle aynı paketi kullanıyordum ve tahhüt sorunu olmadan 50 mbit hipernete geçtim sorun olmaz merak etmeyin.
    Altyapınızın uyumlu olması gerek sadece.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.