Şimdi Ara

16 maç varken yarışı bırakmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şahsen artık Fenerbahçe'nin şampiyon olacağına kesin gözle bakıyorum, tek tesellim bizim onlara yaptığımız gibi son haftaya kalmadan şampiyon olmaları .aksi halde son haftalarda kaybedilecek şampiyonluk travma yaratabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deplasmanda maç kazanma alışkanlığı kazanamadık bu sene. İki Kayseri bir BJK toplam 3 deplasman galibiyetimiz var. Şampiyonluk için yeterli değil. Diğer taraftan arenadaki maçlarda Galatasaray'ın formasını koy zaten anadolu takımlarını yener. Önemli olan deplasmanlardan galibiyet çıkarmak.

• Işık görsek inanalım da takım acil toparlanmadığı sürece o ışık yok. Kaç haftadır iyi oynamıyoruz. Fenerbahçe maçlarını izlemiyorum, iyi mi oynuyorlar kötü mü bilemem. Ancak dün iki stoperi de gol atmış. Gollerin de nasıl olduğunu bilmiyorum ama stoper attığına göre duran toptur. Biz 2.5 senedir şu duran topları etkili kullanamadık. Direk kaleye vurulanlar gol oluyorsa oluyor, gerisi boş. Adamlar iki duran top golüyle 3 puanı alır, biz duran top golünü de geçtim artık tıngır mıngır oynaya oynaya mücadele etmeye etmeye 1 puan alırız.

Muslera, Semih, Melo'ya yazık. Oynamayı bıraksalar neden bıraktılar demem çünkü takımın diğer kısmı pek etliye sütlüye karışmıyor. Ha bir de Sneijder var o da ayrı acınası bir halde, ileride bir şeyler yapmaya çalışan tek adam. Son maça göre yorumladım yoksa beğenmediğiniz Burak da en azından çalışıyor; onu da unutmayalım. Ancak sağ bek yok, sol bek yok, Semih'in partneri yok vs. vs. Fenerbahçe'nin ise oturmuş kadrosu var. Futbol bu şampiyon olabilriz tabii ki ama bu saatten sonra yılın sürprizi olur şampiyonluk. 2. olsak yeter, nasılsa direk ŞL'deyiz.

• Biz yeterki iyi oynayalım sonuna kadar kovalayalım şampiyon olmasak da sorun değil geleceğin takımı kuruluyor gençlerin hemen katkı vermesini beklemek hayal olur.
  • Sampiyonlugu hakedecek bir oyun oynuyomuyuz. Sanmiyorum. Fenerden iyimiyiz. Beklerimiz yabanci. Ha bide eboue bes para etmez. Tellesi gormedik. Adamlara stoper lazimdi bastilar aldilar alvesi. Biz manciniyi delirtene kadar bekledik. Boyle olmaz iste. Bastirip alacaksin amrabat yerine gervinhoyu mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: Torquoise

Ben inancımı koruyorum.

İnancını korumayan zaten ben Galatasaraylıyım demesin.Bu takım nerelerde ne işler başardı, hiç bir şey belli olmaz.
  • yapilan transferleri goz alinca mancini ve aysalin bu sene sampiyon olursak ne guzel ama olamazsak da sl ye direk gidelim yeter diye dusundugunu anliyorum. asil yapilanma onumuzdeki sene icin planlaniyor gibi.

cunku o kadar transfer yaptik ama neredeyse cogu hazir hemen 11 e koyup oynatacagin oyuncular degil. iclerinden bi alex sayilir geri kalani gelecek sene dusunulup alinmis oyuncular bence.

• Suraya yazayim belki tutar bizim takima tuttugunu öpen cirkef bir stoper lazm Lugano tarzi eger o adami Mancini bulur getirirse puan farki kapanir yada Melo gibi bir kanat lazm saldirdiginda kopartip alan o zaman fark rahat kapanir cunku Fenerbahce'de oturan sistem dedikleri Egemen ve Bruno ikilisinin kasapligi bu lige boyleleri lazm.

• Kesinlikle sampiyonluk sansi gitti diye birsey yok ! Fikstur avantajini oyuna-puana dokersek yururuz ve ayrica; 4. Yildizi herkezden once takmak cok iyi olur

• FB nin fikstür zor deniyorda, GS ninde fikstürü zor...Bir sürü maç trafiği olacak..FB puan kaybedebilir ancak GS nin bu yoğun maç programından kayıpsız çıkması pek mümkün değil..Helede şu anki performansı ile zor...Ayrıca her maça stresli çıkacak. En ufak bir beraberlik yada mağlubiyette puan farkı dahada açılacak diye stres altında olacağı kesin...

O nedenle, FB nin fikstüre bakarken, GS ninde önündeki maç programını ve psikolojisini dikkate almak gerek...Eskişehir, Antep ve Elazığ ı zor deplasman olarak saymıyorum bu arada...Orada en tehlikeli TS deplasmanı var, oda gerginlik yüzünden..Oyun olarak değil...TS seyircisi olay çıkartabilir..Bu maçlarda illaki puan kaybedeceğiz, ama GS ninde şu önümüzdeki 4-5 haftalık periyodda kayıpsız çıkması mümkün değil
  • Hocam bu coluk cocuk kafası onu geç

Konuya gelirsek 16 mac 48 puan var daha .
    Galatasaray seri galibiyetler alıp Fenerbahce de 2 hafta tökezlerse görürüm o zaman tantanayı.

Yanlız söyle bir gerçek var ; Yukarıdaki tabloya göre iç sahalarında sizden daha iyi oynayan 2 takıma deplasman yapacaksınız .( Sivas - Trabzon ) Ayrıca deplasmanlarda çok puan kaybettiniz.
    Futbol olarak takımınız neredeyse değişecek yeni transferlerin uyum süreci filan ne olacagı belli değil .Futbol olarakta umut vermiyorsunuz.
    Daha oynacak Tr kupası ve Cl maçları var

Fenerbahce oturmus kadrosu yoluna devam ediyor.Yinede futbol bu ne olacagı belli olmaz .
  • 2006, 2010, süper final ( gerci o sene gs şampiyon olmuştu, lig tv değer kaybetmesin diye saçmaladı tff)

son dakika kaçan 3 şampiyonluğun üstüne 4. eklenirse, bu bünye kaldırmaz

bu oyun sistemiyle devam etmenizi temenni ediyorum. bizi de düşünün lütfen
  • Dostum seni tebrik ediyorum boyle mantikli bi konu actigin icin. Sonunda su forumda adam gibi bi topic gordum ergenler istila etmese bari konuyu

• Aynen katılıyorum ama futbolcular Gaziantep maçındaki gibi ruhsuz ve isteksiz oynamaya devam ederse zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedoa

Hocam bu coluk cocuk kafası onu geç

Konuya gelirsek 16 mac 48 puan var daha .
    Galatasaray seri galibiyetler alıp Fenerbahce de 2 hafta tökezlerse görürüm o zaman tantanayı.

Yanlız söyle bir gerçek var ; Yukarıdaki tabloya göre iç sahalarında sizden daha iyi oynayan 2 takıma deplasman yapacaksınız .( Sivas - Trabzon ) Ayrıca deplasmanlarda çok puan kaybettiniz.
    Futbol olarak takımınız neredeyse değişecek yeni transferlerin uyum süreci filan ne olacagı belli değil .Futbol olarakta umut vermiyorsunuz.
    Daha oynacak Tr kupası ve Cl maçları var

Fenerbahce oturmus kadrosu yoluna devam ediyor.Yinede futbol bu ne olacagı belli olmaz .

Sivas-Trabzon iç sahada Galatasaray'dan daha fazla puan toplamış fakat onlar 10'ar maç oynamış, biz 8 maç oynamışız. Yani maç fazlasıyla öndeler

• Süreçte bir yerde puan bırakacaktı böyle düşünmek lazım. Fazla erken oldu ama hiçbir şey bitmiş değil.

• 2 maç daha kaybetseniz işiniz biter
  • Konuyu uplamakta fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: CcCriSsS

Deplasmanda maç kazanma alışkanlığı kazanamadık bu sene. İki Kayseri bir BJK toplam 3 deplasman galibiyetimiz var. Şampiyonluk için yeterli değil. Diğer taraftan arenadaki maçlarda Galatasaray'ın formasını koy zaten anadolu takımlarını yener. Önemli olan deplasmanlardan galibiyet çıkarmak.

Bu fikrimin hala arkasındayım

• Noldu la karalar bağlayan ibibikler, geldiniz mi dediğime
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.