Şimdi Ara

16 GA 607 || Renault Kangoo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
4.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi sen facedekı ""her gun bir yeni apaçı"" gurubuna dusmede bak bızden uyarması. jantlarını anlamadım zaten jantmı stepnemı
  • Kendi zevkiyle yapılmış aksesuara kötü yorum yapmak resmen emeğe saygısızlıktır..

Anladığım kadarıyla araçta sadece yay var ve normal kangoya göre daha estetik duruyorki bu araca max 600-700 tl harcanmıştır bu hale gelmesi için ki bu kadar az rakama bu araç gayet iyi..

He ben aynısını yaparmıyım yapmam ama yapanada helal derim kendi zevkidir..

Kazasız belasız
  • valla 3-4 ay önce en moda akımlarındandı kırmızı şeritli teneke spec :) Jant olayına pek bu yaz giremedim ama yakın zaman içinde bi 16 aklımda hani.. Kapaklara geri dönüş yaptık bu arada ufaktan birkaç şekil değişikliğiyle devam ediyoruz. Bide Alpine 10 C2 10 cm , Sony 6020 Amfi ve JBL 1100 Bi kabinli koyduk arkaya çıtır çıtır dinliyoruz. Apaçi olayı gibi pek düşünmemiştim hiç. Bir kaç araştırdığınızda bir çok araçta kırmızı şeritli teneke jantı görürsünüz ama pek alakadar olmadığınızı düşündüm trendle :)

Neyse herkese yorumlar için teşekkürler aracın son halinide vakit kaybetmeden paylaşayım :)

Yakın zamanda yapılacak bazı yenilikler var onlarıda sizinle kısa zaman sonra paylaşırım..

16 GA 607 || Renault Kangoo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotomaniac -- 3 Ağustos 2010; 23:07:22 >

• Tampon rengi,gövde rengine boyanırsa daha güzel olur gibi.Ama şu +18 stickeri herşeyi mahvediyor.
  • Ooooof dahada çaça olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fetih

Tampon rengi,gövde rengine boyanırsa daha güzel olur gibi.Ama şu +18 stickeri herşeyi mahvediyor.

+ 18 bi arkadaşım bastırıp getirmiş onu kıramayıp kısa zaman taktığım bi sticker dı. Uzun zaman önce çıkardım onu :) Son fotoğrafta yok!
  • Aracın acil bir janta ihtiyacı var
    Kazasız belasız inş.
  • Son hali eskisine göre çok daha iyi olmuş bence...
  • eskisine göre çok daha güzel olmuş gerçekten güzel gidiyor mod Kazasız belasız
  • Sen mutluysan sorun yok kardeş ..
  • teşekkürler arkadaşlar JDM çeki demirleriyle devam edicez :) Kısa zaman sonrada sis farlarını koyarız inceden.. Jant için biraz daha zamana ihtiyaç var :)
  • Araç çok temiz.ama jant pek güzel omamış bence.ama kangoo yazısının son 2 harfi 00 nun kırmızısı güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulashh1907

Araç çok temiz.ama jant pek güzel omamış bence.ama kangoo yazısının son 2 harfi 00 nun kırmızısı güzel olmuş.

eyvallah teşekkürler 16' koyabilirsem jant olayınıda halletmiş olucam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Son hali eskisine göre çok daha iyi olmuş bence...

Son hali gerçekten güzel olmuş eski kırmızı şeritli jantlara göre. Kangoolara her jantta yakışmıyor. Güzel jant seçebilmeniz dileğiyle kazasız sürüşler.
  • O jantlardan bende taktırayım =)
  • vay bursalı çıktı araba gerçkten güzel olmuşta kango'lar sakat arabalar valla
  • Uzun zamandır yenilikleri paylaşmıyordum.. İşte kangoomun son hali.. Pro resimler çok yakında gelicek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotomaniac -- 20 Mayıs 2011; 14:22:16 >
  • heh böyle cok güzel olmus hocam o neydi öyle +18 felan yani olcak iş degil onlar apaç işi :)
    kazasiz belasiz binin :)
  • araba deli gibi krom yada gövde rengi çıta kapı kolları ve tampon istiyor.

bide arka tek makas mı ?

bide unutmadan söliyim arka stoplarda şeffaf olsa gövde rengine daha bir uyum sağlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozn.Onl -- 26 Mayıs 2011; 18:19:41 >
  • güzel araba
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.