Şimdi Ara

155.000 liraya otomatik vitesli, lpgli, klimalı araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konu başlığında belirttiğim gibi 155.000 liraya otomatik vitesli, lpgli, klimalı araç tavsiyelerine ihtiyacım var.

Bir arkadaşım Peugeot 206 önerdi ama çok fazla hasar kayıtlı arabalar var (tamam o yıllara göre ve bu para göre bu kadar köfte ama) işin içinden çıkamadım.

Peugeot 307 seçeneğini önerdi arkadaşım, yine pek temiz araç yok.

Sedan kasa tipini sevmiyorum.

Renault Clio'nun tüm modellerine baktım, 155.000 liraya kadar tabii ki farklı model ve yıllardan bir liste oluşturdum ama.

Sizlerden de sedan kasa tipi olmayan, 155.000 liraya, otomatik vitesli, lpgli, klimalı araç tavsiyesi istiyorum.

İlk aracım olacağı için acemi şoförlük için de iyi olmalı, hanımımla beraber olacak.

(Lütfen yok demeyin, aklına güzel tavsiye gelen varsa yazarsa çok mutlu oluruz.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sydro -- 21 Temmuz 2022; 22:1:18 >

• Mitsubishi Colt
  • En iyi seçenek palio veya albea dır
  • 1.2 speedgear albea veya palio o bütçeyle bakacağınız başka araçlar albea veya paliodan daha fazla üzecektir
  • Honda civic 1.4 is / 1.6 ies tavsiye ederim. Şanzıman konusunda sorun yaşamazsınız. Bazı parçalarını bulmak sıkıntılı ve pahalı olabiliyor yaşından dolayı. Ama genel itibariyle güzel araba.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.