Şimdi Ara

1520 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, bu konuyu özellikle windows içine açtım çünkü özellikle windows telefon istiyorum, cep telefonu tavsiye başlığı altına açsaydım millet okumadan g3 al s5 al diye cevap yazacaktı.
    Babama acil telefon lazım oldu. Bende kendi kullandığım L925 i ona verip kendime L1520 almak istedim fiyatı 1400 TL hepsiburada ve hızlıal da. Sizce bu fiyata değer mi? Sonuçta 2 senelik telefonlar. Şimdi diyeceksiniz ki 950 leri bekle diye ancak 1 hafta içinde telefon almam gerekecek. Ya 1520 alıp 925 i babama vericem ya da 535 alıp direkt onu babama vericem. Siz olsaydınız ne yapardınız? Ya da başka önerisi olan var mı?

• 930 al derm 1520 cok buyuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de 930. 1520 kız kardeşime almıştım ama aşırı büyük

• Cevaplar için sağolun ancak 930 un 0 ı yok. Yoksa o da aklımdaydı. Sadece 2.eller var ve neredeyse garantisi bitecek 930 ları 900-950 arasına satıyorlar. Vardır belki ucuza satan ancak maalesef denk gelemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadelipoğaça

Cevaplar için sağolun ancak 930 un 0 ı yok. Yoksa o da aklımdaydı. Sadece 2.eller var ve neredeyse garantisi bitecek 930 ları 900-950 arasına satıyorlar. Vardır belki ucuza satan ancak maalesef denk gelemiyorum.

1520 almalısın büyüklüğü sorun değilse...Ben ekran boyutu olarak mudaimi olan 1320 kullanıyorum

• Ben 1520 kullanıyorum boyutu hiç sıkıntı değil cebe sığıyor. Boyum 1.82 kilom 74. Çok memnunum cihazımdan.

• Hocam boyut benim içinde sıkıntı değil alınır mı 1400 tl ye? 1 sene sonra sistem yeterli gelmeme geibi bir durumu olur mu? Her sene tel değiştiren insan değilim 1520 yi alırsam min 2 sene kullanırım.
  • 1520 hala alınabilir kalitede.

930 yerine tercih edilmesi bana göre daha mantıklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlla wp alacağım diyorsan alacağın en iyi telefon 1520dir.İki sene öncesi çıkmasına takılma sonuçta sıfır kutu alacaksın ve Windows 10 güncellemesi alacak.Yazılımdan dolayı birçok üründe donanım standart 1520 ise standart üstü donanım ile geliyor.

• 1520 windows 10'dan sonra 3-5 güncelleme daha alır bunlardan bir tanesi büyük bir güncelleme olur mu belli değil. Ona göre karar verin.

• Çok iyi cihaz ama 1400 Tl vermem, bu yüzden 1320 aldım ikinci el 500 liraya.

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Aynı şey diğer cihazlar içinde geçerli mi sizce ?

• 1520, 930'a kadar olan cihazlar için geçerli bence. İkinci ele bişey diyemem de sıfırları alınmaz artık bu cihazların. Almayın da yani. 1520 2200 liradan 1300 liraya düşürülmüş bir sitede. 2200 lira olarak varsayarsak 2500 2600 a 950'ler bedava. En az 3 yıl güncellenirler. 1520, 930 vb. 3-5 güncelleme daha alırlarsa ekstraları olur. Gerek yok. Ondan sonra microsoft söz verdi tutmadı olur. Microsoft windows 10 sözünü verdi ve tuttu. 10'dan sonra ortada kalmak da var.

3 yıl güncelleme sözü umarım 920,925 vb eski cihazlara verdikleri gibi olmaz. Dolu dolu güncellemeler vermeleri şart artık.

• Alınabilir ama daha güncel cihazlar alınması taraftarıyım.

• Bende ciddi olarak düşünüyorum almayı. 4k var hafıza kartı var. İşte market var ya o market...

• Söz var da neye söz var tam belli değil. Telefona mı 3 yıl güncelleme sözü var işletim sistemine mi 3 yıl güncelleme sözü var? Bence işletim sistemden işletim sistemine söz var. Wp 8 ne zaman yayınlandı? 3 yıl olmak üzere midir? Üzeredir. Wp 8 ilk yayınlandığı andan wm 10 yayınlanana kadarki süre 3 yıla tekabül ediyor mu? Etmek üzeredir. 925'e falan wm 10 verilecek mi? Verilecek. Geçen seneydi sanırım microsofttan açıklama yapılmıştı, "wp 8 kullanan tüm telefonlara wm 10'u ama öyle ama böyle vereceğiz, ondan sonra siz sağ biz selamet."

Gönül isterki wm 10 dan sonra da güncellensin bu telefonlar ama sanmıyorum. Ara ara ufak güncellemeler gelir ama büyük güncellemeleri bir ihtimal o da, 1520 ve 930 alır sadece diye tahmin ediyorum.

520, 920, 925, 820 gibi telefonları kullananlar 2016 ortalarında wm 10 ile gelen yeni telefonlara geçiş yapsınlar.

Bu telefonları almak isteyenler de sıfırını almak yerine 2. ellerini alsınlar bence. Çünkü sıfır da olsa 2. el de olsa güncellemeler aynı anda azalacak. Bugün bir 1520 alıp seneye buna güncelleme kesildi diye dert yanmanın alemi yok.

Nokia 6600 s60v1'di, 6260 v2, n73 v3, 5800 5. nesil, n8 6. nesildi.

O zamanlar kimse benim telefonum v2 ben de v3 güncellemesini isterim demiyordu. Biliyordu çünkü her şeyin bir sonu olduğunu.

Elbette destek sonunda bitecek ancak dolu dolu bir üç yıl olmadı bence.

Gerçi Windows 10 vermesi dahi çok iyi bir hareket.

• Bence ucuz bir model al bir süre onunla idare et sonra 950'ye geçersin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.