Şimdi Ara

1500 TL ye laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1500 tlye temiz elimde kalmıyacak csgo ve autocad programını rahatça açabilecek bir laptop lazım.Markalar ve donanımlarından hiç anlamadığım için sizlere sormak istedim tavsiyeleriniz için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• öncelikle bende çok araştırdım 1500'e orta yol laptop yok.şu laptop iyidir bunu al diyende az çıkar o yüzden iş başa düşecek. sitelere gir i3 veya düşük ihtimalle i5 4-8gb laptoplara bak ekran kartlarını notebookcheck sitesinden analiz et fps değerlerini incele 20-25 fps altına düşüyorsa o laptopla oyun oynamayı düşünme. ayrıca orda yazan ingilizce bilgileride translate yardımıyla türkçe çevirip ekran kartı yeterli mi anlayabilirsin. kolay gelsin.
  • 1500 lik laptopta autocadden ne kadar verim alabilirsiniz bilmiyorum ama i3 lü ve 2gb harici ekran kartlı bir model bulabilirsiniz o fiyata.

• lg02561 L kullanıcısına yanıt
    Hocam o cihazı o fiyata almıca zaten. Ben bu ekran kartı autocad kaldırırmı diye sordum.

Bilgilendirmeler ve linkler için çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • memleketin para değeri yokki 1500 tl'ye celeron,4 gb ram li bilgisayar veriyorlar,onlar da anca firefox'un ram'ine yeter..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.