Şimdi Ara

1500 TL öneriniz var mı tablet?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Android o fiyatlarda daha iyi bir öneriniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bence bu konuda sizin kullanım tarzınız belirleyici olacaktır.

1 iPad, 2 tane Android tablet kullanıcısı olarak diyebilirim ki tablete sürekli bir şeyler yükleyip/silerek içerik tüketecekseniz iPad düşünmeyin derim.

Ha, ben sadece internete, sosyal medyaya bakacağım derseniz o zaman çok da fark etmez.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Ben de andoid cihazlara baktım ancak fiyat olarak aynı fiyatta istediğim kaliteyi bulamadım. Mesela ekranından dert yanmislar. Galaxy Tab S2 buldum onda da fiyatı iPad den yüksek. Ekranı ufak olan iPad ile yaklaşık fiyatı var. Bir de eski cihaz yani. Ben uzun ömürlü kullanmak istiyorum. iPad in laminated ekranı yok yenisinde. Pro alabilsem daha iyi olurdu tabi ama o şekilde bir imkanım yok. İkinci ele de bulaşmak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

Ben de andoid cihazlara baktım ancak fiyat olarak aynı fiyatta istediğim kaliteyi bulamadım. Mesela ekranından dert yanmislar. Galaxy Tab S2 buldum onda da fiyatı iPad den yüksek. Ekranı ufak olan iPad ile yaklaşık fiyatı var. Bir de eski cihaz yani. Ben uzun ömürlü kullanmak istiyorum. iPad in laminated ekranı yok yenisinde. Pro alabilsem daha iyi olurdu tabi ama o şekilde bir imkanım yok. İkinci ele de bulaşmak istemiyorum

Hocam kullanım tarzınız nasıl olacak?

Mesela ben internet, sosyal medya, kitap, dergi okuyorum. Bazen de ufak oyunlar oynuyorum.

iPad 4, Samsung Galaxy Tab S 8.4 inç ve Casper VIA S10 kullanıyorum. Bu kullanım tarzım için yetiyor.

Siz de benim gibi kullanacaksanız bence modeli ve bütçeyi abartmanıza gerek yok.
    Aynen, ben de okul için kullanacağım. Yanımda olsun, ders sunumlarını yazdırmak la uğraşmaya yım. PDF kitaplar çok lazım oluyor. Bu tarz şeyler. Fotoğraf düzenleme de kullanırım belki bir de artı olarak. Çok üst düzey şeylerde kullanmıyorum. Not almak için belki Bluetooth klavye alırım .. kalem yok ama öyle el yazım da iyi değil zaten. Çok yazı yazan biri değilim

Bir de Android tablet mi iPad mi kararını veremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

Bir de Android tablet mi iPad mi kararını veremiyorum.

Hocam yukarıda yazdığınız gibi kullanacaksanız Android tablet derim. iPad'e dosya yükleme vs. oldukça zor olacaktır.

Ben de sürekli kitap okuyorum. Android tableti kablosuz olarak bilgisayara bağlayıp dosya alışverişi yapıyorum. Gerekirse hafıza kartı var. O da olmadı OTG ile USB bellek takıyorum.

Ancak iPad olursa ya iTunes ile ya da bulut depolamaya yükleyip oradan tablete indirmeniz gerekecek.

Bir de Android'te bir klasör açar PDF kitapları oraya kopyalarsınız. Sonra bilgisayardaki gibi istediğiniz PDF uygulaması ile (tavsiyem Xodo PDF) açarsınız.

iPad'te farklı uygulama kullanacağınız zaman dosyayı tekrar o uygulamaya tanımlamak gerekir.
    hocam bendede hem ipad 4 hemde tabs 8.4 modeli var lakin ipad4 sıfırlamama rağmen takılıyor sizce ipad 2017 almalımıyım yoksa idare edermi

• Bende iPad 3 var, yavaş çalışıyor. Ama takılma olmuyor. Memnun olduğum için yine iPad devam etmek istiyorum aslında. 64 GB model benimki.

Cihaz dış kasa temiz değil, hasarli ve camı kırık . Öyle olmasa kullanırım yine.

Canını değiştireceğim yakında. iOS 9.3.5 yüklü

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    camı yeni değiştirdim bende ama ne bileyim öyle bir reklam yapıyorlarki aklında yokken insanın yeni tablet alası geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

hocam bendede hem ipad 4 hemde tabs 8.4 modeli var lakin ipad4 sıfırlamama rağmen takılıyor sizce ipad 2017 almalımıyım yoksa idare edermi

Hocam doğrusu benim iPad 4 de sizinle aynı durumda ve hiç yeniden iPad alasım yok.

Ben telefon ve tablete sık sık dosya yüklerim ve bunu da kablosuz yaparım.

Samsung Galaxy Tab S 8.4" ve Casper VIA S10'la bu işlem çok rahat yapılıyor.

Geçen sene bu zamanlar Tab S'i servise verdim; yaklaşık 1 hafta iPad'ten kitap okuyayım dedim, sinir sahibi oldum.

Hem dosya transferi hem de okuma konforu hiç yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 3 Temmuz 2017; 1:9:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.