Şimdi Ara

1500 TL Crysis 3 ü açacak sağlam sistem ACİLL !!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: csufeardir

quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

7990 780 ti 690 yada titan alacaksnıız high + ayarlarda sorunsuz oynayabilmek için 770 li 280x li sistemlerde bile crysis 3 ü anca medium ayarda fxaa açık bir şekilde oynarsın . bence Ac4 ile Crysis 3 gibi oyunlara bakıpta sistem toplamayın yada en iyisi gidin konsol alın bu oyunları sorunsuz oynayabilmek için

İroni olduğunu farzediyorum hocam, 770 kullanıcısınız çünkü anladığım kadarıyla

Ayrıca 7870xt almayın, sizi deli edecek ses sorunları mevcuttur. 660 Ti alın.

evet 770 kullanıcısıyım youtube da crysis 3 ile biraz araştırma yaparsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolgahan616161

quote:

Orijinalden alıntı: fatihkayacioglu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihkayacioglu

sistem toplanır, highda da açar ama, fps düşük olur biraz haberin olsun. @notdoppler adlı arkadaşın yaptığı sstem güzel. biraz daha para koyablirsen 7950 yaparsın ekran kartını ve oynarsın rahatça. ama dediğim gibi. çok yüksek fpsler bekleme. aşağıdaki linktede görüldüğü gibi 30-40 fps arası alırsın

http://www.anandtech.com/bench/GPU13/709

Hocam 30 – 40 fps iyi değil mi? Benim pek bi takıntım yok, 40 fps yeter de artar bile.

fps takıntın yoksa hiç sorun yok, al sistemini keyfine bak

40 fps gayet iyi bir değer bana yeter, hem Crysis 3 oynayacağımdan değil şuan sistem gereksinimleri en iyi olan oyunlardan biri. Ben Crysis serisinde en çok 1. oyunu seviyorum.

bak o konuda haklısın, crysis 1 ve crysis warhead bana kalırsa serinin en iyi oyunları. dünyası olsun, hikayesi olsun her şeyiyle. hikayesini sevmiştim 1'in. sonraki oyunların da hikayeleri iyiydi, ama hikayeden çok grafiğe yüklendi crytek ve sonradan bir bench oyununa döndü. artık crysisi serisini sadece konsolda oynamayı seviyorum

• quote:

Öncelikle herkese selamun aleyküm,
    Arkadaşlar bana Crysis 3ü high+ ayarda çalıştıracak bir sistem önerebilir misiniz? Herkese teşekkür ederim..

GIGABYTE
    970A-D3 AM3+ AMD 970/SB950 DDR3 2000MHZ (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART
    206 TL

AMD
    FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm İşlemci
    296 TL

GSKILL
    8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram
    205 TL

CORSAIR
    CARBIDE SERİSİ 200R 550W MIDT ATX SİYAH KASA
    255 TL

SEAGATE
    3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk
    158 TL

SAPPHIRE
    HD7870 O.C. GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI
    444 TL

Toplam : 1555 TL

Hepsi alanındaki kaliteli en iyi parçalar.

bjk__murat

• O oyunu adam gibi oynamak istiyorsan en az gtx770 al 2. El 750-800tl ye var.

Yoksa 7870 - 660 - 760 vs patlama çatlamalarda 20-25fps lerde sürünür. Belki daha da az.

Min 60fps de oynamayana 30fps akıcı gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al imzamdakini.

• quote:

quote:

quote:

7990 780 ti 690 yada titan alacaksnıız high + ayarlarda sorunsuz oynayabilmek için 770 li 280x li sistemlerde bile crysis 3 ü anca medium ayarda fxaa açık bir şekilde oynarsın . bence Ac4 ile Crysis 3 gibi oyunlara bakıpta sistem toplamayın yada en iyisi gidin konsol alın bu oyunları sorunsuz oynayabilmek için

İroni olduğunu farzediyorum hocam, 770 kullanıcısınız çünkü anladığım kadarıyla

Ayrıca 7870xt almayın, sizi deli edecek ses sorunları mevcuttur. 660 Ti alın.

evet 770 kullanıcısıyım youtube da crysis 3 ile biraz araştırma yaparsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız

Youtube'a ihtiyacım yok, 770 kullanıyorum ben de Ve Very High'da (ki ultra yok sanırım) 1080p'de FXAA ile 55-60 fps arasını görüyorum rahatlıkla. Vsync kapatmam gerekiyor bazı yerlerde tabi, düşüş oluyor yoksa. 4x MSAA ile de sabit 30fps ile oynuyorum.

• arkadaşların dediklerine ilave olarak 16 gb ram altında alma win 64 bit kullanacaksan.Fazla bellek , sanallaştırma hdd için çok önemli. 64 bitlerde bu böyle. 8 GB bellek olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buffa

arkadaşların dediklerine ilave olarak 16 gb ram altında alma win 64 bit kullanacaksan.Fazla bellek , sanallaştırma hdd için çok önemli. 64 bitlerde bu böyle. 8 GB bellek olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Buffa

arkadaşların dediklerine ilave olarak 16 gb ram altında alma win 64 bit kullanacaksan.Fazla bellek , sanallaştırma hdd için çok önemli. 64 bitlerde bu böyle. 8 GB bellek olmaz.

+10
  • quote:

Orijinalden alıntı: notdoppler

AMD FX 6300

ASUS M5A97 R2.0

CORSAİR 200R 550 W KASA

SEAGATE BARRACUDA 1 TB HDD

SAPPHİRE 7870 O.C EDİTİON

4 GB YA DA BÜTÇEN YETERSE 8 G GSKİLL RAM

AL BU SİSTEMİ ULTRA DA BİLE AÇARSIN RAHAT SENİ DİYER OYUNLARDA DA BOL PERFORMANS ALIRSIN

bu arkadaşın verdiği sistm ayn zamanda en iyi f/p ler sınıfında 1. sıraya girer tavsiye ederim ama kasa olarak imzamdaki kasayı alabilirsin gayet menmunum hızlı alda kargosu ile 290 lira ve diğer parçalarıda hafta sonu %30 indirim olursa vatan bilgisayardan almalısın gayet ucuza gelir
  • Buffa B kullanıcısına yanıt
    16gb ram nedir kardeşim imzamdaki sistem sana göre ölü ozaman ama crysis3 ve metro hariç her oyun ultra high arası oynuyorum
  • http://novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=9525

AMD FX-6300 3.5 GHz, 14 MB, AM3+, 6 Çekirdekli BOX İşlemci

GIGABYTE 970A-DS3P, AMD 970, DDR3, 2X PCIExp, Socket 938 AM3+, CrossFireX

CORSAIR 8 GB (2X 4GB) DDR3 1600 MHZ RAM CL9 VENGEANCE Low Profile (1.5 Volt) CML8GX3M2A1600C9

SEAGATE 1 TB HDD SATA III 64 MB 7200 rpm ST1000DM003

GIGABYTE HD7850 2 GB, PCIExp Ekran Kartı, DirectX 11, DDR5, 256 bit 975/4800 Mhz

DARK Optimus 500W USB 3.0 ve SSD Ready 12cm Mavi Led Fan Atx Oyuncu Kasası DKCHOPTIMUS500

LG 24X DVD-RW Double Layer Siyah SATA
  • quote:

AMD FX 6300

ASUS M5A97 R2.0

CORSAİR 200R 550 W KASA

SEAGATE BARRACUDA 1 TB HDD

SAPPHİRE 7870 O.C EDİTİON

4 GB YA DA BÜTÇEN YETERSE 8 G GSKİLL RAM

AL BU SİSTEMİ ULTRA DA BİLE AÇARSIN RAHAT SENİ DİYER OYUNLARDA DA BOL PERFORMANS ALIRSIN

Bu sistemi alcam arkadaşlar, ek olarak ssd önerebilecek var mı? Herkese teşekkür ederim.

• SAMSUNG 128 GB EVO TAM MODELİNİ HATIRLAMIYORUM AMA BU İYİ BİR SSD
  • quote:

SAMSUNG 128 GB EVO TAM MODELİNİ HATIRLAMIYORUM AMA BU İYİ BİR SSD

Çok sağol hocam.

• birşey değil kardeşim
  • quote:

SAMSUNG 128 GB EVO TAM MODELİNİ HATIRLAMIYORUM AMA BU İYİ BİR SSD

Samsunglar uzun vadede dayanıksız.
  • Ben 760 ile oynuyorum ultrada kasmadan. İ5 4570 ile. 0 kasma sorunu.
  • Bana 60fps altı kasıyor diye görünüyor. Genelde 30fps üstü kasmaz derler ama ben grafiker olduğum için hissediyorum belkide en ufak kasmayı, simetri bozukluğunu, renk tonunu vs..

• Crysis 30 fps üstünden yürütülen bir oyun. Diğerleri gibi 50-100 tarzı fps değerleri görünmüyor. 30 FPS kasmadan oynanıyor demektir. DH ın 21.000 tl lik sistem denemesi vardı orda bile 35 40 fps nadir görülüyordu.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.