Şimdi Ara

1500 liraya sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamün aleyküm forum ahalisi kuzenime oyun için bilgisayar toplayacağız yurt dışından yeni geldiğim için piyasaya hakim değilim.Dolarda almış başını gidiyor 1500 liraya oyun için bir sistem önerirseniz sevinirim lol csgo tarzı oyunlar için bir sistem .
    Teşekkürler şimdiden .
    Birde vatandan olsa sevinirim gidip direkt alabilecekleri bir yer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GrandTurco kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/2018-2-000-tl-alti-oyun-bilgisayari-olusturma-dar-gelirliler-icin--105125572#105125572

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1500 dolar demek istedin sanırım. 1500 tl ye sıfır pc??
  • Asgari ücret bile 1600 lira olmuşken bu bütçeye sıfırdan sistem toplamak mümkün değil. İkinci el olsaydı belki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O fiyata bırakın oyun oynamayı, internete girecek "sıfır" bilgisayarı zor toplarsınız. 4GB ram hiç bir şeye yetmiyor, mecburen 8GB koymak lazım. 8GB ramin fiyatı 450-550TL arası. Bütçenin 3'te 1'i gitti bile. HDD, kasa, psu mevcut bir sistemden alsanız dahi bütçe yeterli değil. 2000-2500 liraya çıkmadan iş görür bir şey alınamıyor.
  • 1.500 Lira civarı VATAN'dan alınacak hemen demiş.
    Ahaha vatan bilgisayar ikinci el satıyorsa alabilirsin dostum.

1.500 liraya işlemci+ram+anakart anca o da giriş seviyesi. Bunun ekran kartı, güç kaynağı, monitörü, kasası hariç artık onlarıda harçlıklarla alırsınız
  • Arkadaşş 1500tl sistem değil ekran karti veya işlemci istiyor sanirim ayrica yurtdişindan geldiginimi yazmiş..??

• Arkadaşlar 5-6 yaşındaki çocuk için toplayacaktım sistemi cidden dolar bayağı yükselmiş geçen sene.

Teşekkür ederim herkese söyleyeyim en iyisi ikinci el birşeyler baksınlar.

Küçümseyen arkadaşlar için "Türkiyede" evde kardeşlerim icin 980 ve 970 li sistem var.

Ben sadece yurt dışında yaşadığım için piyasa hakkında bilgim olmadığı ve dolar yükseldiği için bir fikir istedim sizden.

Evet yurt dışından geldim dostum senin için bir sorun mu teşkil ediyor daha doğrusu yurt dışında yaşıyorum .

• GrandTurco kullanıcısına yanıt
    Yurtdişinda yaşiyosan yurtdişinda işlemci ekran karti vs vs şeyler gönderebilir bi fayda elde edebilirsin mesela türkiyede bi işlemci fiyati 850-1000 tl arasi ekran karti en düşük 500 tl yani söyledigin yaşa gelince yaziktir etme eyleme o yaşta cocuğa ders verip matematik ögretip ögretmen tutup egitim ver bence kendini kurtarsin türkiye rezilliğinden.!!!!!

• 5-6 yaşındaki çocuğu değil pc başına tetris in başına bile oturtmayın, ne pcsinden bahsediyorsunuz siz?
    Yazık.

Kardeşlerinize 970 ve 980'li sistemler az gelir siz 1080Tİ'li sistemler alın, bayağı paranız var sanırım kuzeninize hediye edersiniz 980 ve 970'leri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 17 Mayıs 2018; 17:28:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

5-6 yaşındaki çocuğu değil pc başına tetris in başına bile oturtmayın, ne pcsinden bahsediyorsunuz siz?
    Yazık.

Kardeşlerinize 970 ve 980'li sistemler az gelir siz 1080Tİ'li sistemler alın, bayağı paranız var sanırım kuzeninize hediye edersiniz 980 ve 970'leri.
    5.6.sınıf yazıcaktımda :D fena trigger olmuşsun sen yaa gülmekten yazamıyorum bile.
    Komiksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandTurco

5.6.sınıf yazıcaktımda :D fena trigger olmuşsun sen yaa gülmekten yazamıyorum bile.
    Komiksin.

Alıntıları Göster
    Valla ne yalan soyliym ayni duygulari sana karsi besliyorum, bende cok guldum sana.

Sen en iyisi acuna git yurtdışından geldim acun agbii big boxxx yapacam de :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Valla ne yalan soyliym ayni duygulari sana karsi besliyorum, bende cok guldum sana.

Sen en iyisi acuna git yurtdışından geldim acun agbii big boxxx yapacam de :)

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim tavsiyen için.

Deneyimlerini aktarman güzel birşey.

Ama bana göre değil beatbox küçümsedigimden değil yeteneğim yok gibi.

• 3700 liraya 1050li sistem toplandı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.