Şimdi Ara

$1500 bütçeli laptop tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar üniversite için laptop almayı düşünüyordum reddite de thread açmıştım buraya sormadan edemedim orada bunu önerdiler sizin önerilerinizi de beklerim.
    Amaç: Oyun oynarım çoğunlukla render ve benzeri bir şeye ihtiyacım olacağını sanmıyorum. Ve ABD den alacağım ona göre link verirseniz memnun olurum teşekkürler. Redditte şunu önerdiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Önerilen link yok. Size tavsiyem msi veya asus olur. Eğer fazla taşıyacaksanız msi da gs serisi asus da gl502 serisine bakın.

İkisi arasında kalsam 1070 içerdiğinden asus alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QarekTyphon

Önerilen link yok. Size tavsiyem msi veya asus olur. Eğer fazla taşıyacaksanız msi da gs serisi asus da gl502 serisine bakın.

Cevabınız için öncelikle teşekkürler. Reddit'te şu model önerilmiştihttps://www.amazon.com/GL502VS-DB71-Full%C2%ADHD-Gaming-i7%C2%AD6700HQ-Windows/dp/B01K1INYD0 ne dersiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Robert Downey

quote:

Orijinalden alıntı: QarekTyphon

Önerilen link yok. Size tavsiyem msi veya asus olur. Eğer fazla taşıyacaksanız msi da gs serisi asus da gl502 serisine bakın.

Cevabınız için öncelikle teşekkürler. Reddit'te şu model önerilmiştihttps://www.amazon.com/GL502VS-DB71-Full%C2%ADHD-Gaming-i7%C2%AD6700HQ-Windows/dp/B01K1INYD0 ne dersiniz ?

Benim önerdiğim model ile aynı. Gayet iyi bir seçim pişman etmez performans açısından

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.